Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

2
Obrazek
Dla mnie trendy mody stanowią poważne utrudnienie zycia.
Ja osobiście wiem jak chcę się ubierać. Jedynym moim problemem jest to że jesli w danym sezonie modne są np spodnie biodrówki to po prostu są wszędzie. Jesli modne są buty ze szpicami jak u clowna, to wszystkie męskie buty poza papciami ;) mają takie szpice . Pewnie dlatego sporą część ubrań zdobywam dziwnymi oraz pokrętnymi drogami. Dzięki temu jednak ubieram się na swój sposób i wygodnie - choć pewnie nigdy nie będę trendy :)

coś w moim stylu:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 10:28 przez Snajper, łącznie zmieniany 2 razy.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

6
No to ja też jestem wierna sobie, nie modzie...

Styl sportowy, najchętniej portki i buty na płaskim obcasie. Ale, niestety, okoliczności wymagają ode mnie innych strojów, zatem i eleganckie buciki też muszę posiadać, aczkolwiek niechętnie je zakładam, tudzież sukieneczki i spódniczki... I tak większość dzieli los "jednego wyjścia" i "dojrzewania" (do oddania komuś?) w szafie... Ostatnio przestawiam się ze stylu sportowego "luźnego" na sportowy "elegancki", no, chyba nieźle mi idzie! ;)
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 17:29 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

7
Lidka pisze:No to ja też jestem wierna sobie, nie modzie...

Styl sportowy, najchętniej portki i buty na płaskim obcasie. Ale, niestety, okoliczności wymagają ode mnie innych strojów, zatem i eleganckie buciki też muszę posiadać, aczkolwiek niechętnie je zakładam, tudzież sukieneczki i spódniczki... I tak większość dzieli los "jednego wyjścia" i "dojrzewania" (do oddania komuś?) w szafie... Ostatnio przestawiam się ze stylu sportowego "luźnego" na sportowy "elegancki", no, chyba nieźle mi idzie! ;)
Podpisuję się pod tym co napisała Lidka.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 11:41 przez Alicja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

8
Czasem mam wrażenie, że mój styl to brak stylu, bo nie można go określić jednym słowem ;) Z aktualnych trendów wybieram to, co mi najbardziej odpowiada i dostosowuję do siebie. Natomiast pewne rzeczy są u mnie niezmienne bez względu na modę.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 13:19 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

9
victoria pisze:A więcej zdjęć z sesji nie będzie? Wspaniałe masz te "dodatki" :D
Fajne dodatki i przystojny facet :lalala: Tylko prosze nie bic -wyraziłam swoje zdanie :P


Mój styl -chyba zalezy od dnia ,od nastroju .Ale najczęsciej to jeansy ,no i rózne fantazyjne lub mniej fantazyjne bluzeczki i jest oki ....

A głowa -za tydzien ide do fryzjera ...nareszcie ,czapki z głów ...i dopiero będe modzic ...Stwierdziłam dzisiaj umawiając sie ,że chyba te Panie sie mnie boją .... :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 19:43 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

10
Dorcik pisze:Fajne dodatki i przystojny facet :lalala: Tylko prosze nie bic -wyraziłam swoje zdanie :P
Pozwolę sobie podzielić to zdanie ;D
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 19:45 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

12
Dorcik pisze:A głowa -za tydzien ide do fryzjera ...nareszcie ,czapki z głów ...i dopiero będe modzic ...Stwierdziłam dzisiaj umawiając sie ,że chyba te Panie sie mnie boją .... :rolleyes:
chodzisz do tych pań fryzjerek z ochroniarzem, pejczem albo pitbullem? :man:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 19:52 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

13
victoria pisze:chodzisz do tych pań fryzjerek z ochroniarzem, pejczem albo pitbullem? :man:
Nie nie chodze, ale płace i wymagam ,a ostatnio robiła mi to jakas nowa dziewczyna i po prostu obcięła mi tak jak nie trzeba ,nie mówiąc o samym pomalowaniu ...
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 20:08 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

15
victoria pisze:A Ty.... http://www.zimmermann-lemgo.de/oeffentl ... _hauen.GIF wyraziłas swoje niezadowolenie i pewnie dlatego się boją http://www.zimmermann-lemgo.de/oeffentl ... achen1.gif
Victorio teraz to ja sie Ciebie boję ....Patrząc na ta paszczęke ....
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 21:04 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

17
Wszystkie trzy Victorio mnie się podobają.Mój styl,tylko tej trzeciej nogi coś zaszwankowały.Mam nadzieję że tylko na fotografii.A u fryzjera byłam.Fryzura zbliżona do pań blondynek,choć szczerze mówiąc zastanawiam się nad skróceniem do pani brunetki.Postrzępienie obowiązkowe.Lubię sterowany na głowie luz.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:05 przez Krystyna, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

18
victoria pisze:Ale to przecież Twoja.... http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif
Nie ,no wydaje mi sie ,że jestem jednak troszke ''ładniejsza''
A tak strasznie nie ''geboliłam ''na nie ,po prostu zapłaciłam mniej ...
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:21 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

19
Ja mam jedną jedyną fryzjerkę do której chodzę i nie daję sobie robić misz-maszu nikomu innemu.Nawet gdy jej nie ma wolę poczekać jeden dzień dłużej bo zawsze wychodzę zadowolona.:zdziw::zdziw:
Teraz się pochwalę że zapuszczam włosy i myślę że będzie mi do twarzy. :lalala: :lalala:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 9:11 przez Alicja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

20
Powiem krótko wam kobietki- sama sobie ciuchy szyję albo kupuje i przerabiam tak jak mi wyobraźnia i potrzeba podyktuje, sama też się czeszę bo wiem czego chcę i nie ufam już fryzjerom... jakoś udało mi się opanować tą sztukę
Ostatnio zmieniony 05 cze 2010, 7:36 przez imięBoga, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak spękana ziemia wody....
Tak ja chwili zrozumienia łaknę...

Re: LUŹNE POGAWĘDKI O TYM CO NA SOBIE I NA GŁOWIE

21
Mój gust poniższego nie ogarnia ...
Obrazek
Obrazek
... z pozdrowieniami od chińskich plażowiczek ;)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2012, 17:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron