Re: CHWALĘ SIĘ

2
Ja się pochwalę zakupami jakie ostatnio zrobiłam,fakt że nie dla MNie ale dla Adsia.Kupiłam mu spodnie sportowe ,adidasy i bluzę wszystko firmy Reebok.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 16:14 przez Alicja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: CHWALĘ SIĘ

5
Alicja pisze:Ja już wszystko mam Victorio a męża muszę odmłodzić przecież ma młoda żonę.hihi
Dobre podejście ;)

Ja ostatnio nabyłam piękne szare rurki w H&M'ie. Do tego za pół ceny :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 20:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

7
A ja wypalę z innej beczki ciuchy :P Zaopatrujecie się czasem w tzw. ciuchlandach? Bo ja właśnie tam ostatnio upolowałam trochę fajnych bluzek :)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 0:30 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: CHWALĘ SIĘ

8
Lufestre ,bardzo czesto :ach: Chociaz ja jestem typ nerwowy i mnie zaraz nudzi to grzebanie ,to jednak i ja niejeden raz wypatrzyłam dla siebie fajne ,markowe rzeczy .....Więc czasami warto przejśc sie i poszperac w tych ciuchach ...
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 6:31 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: CHWALĘ SIĘ

10
Ja też tam zaglądam :) podobnie jak Dorcika irytuje mnie nieco to grzebanie tudzież rozpychające się babcie, ale można stamtąd przynieść niezłą zdobycz- czasem nawet nowe, markowe, fajne ciuchy :tak:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 17:19 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

11
No to super, że nie jestem sama w wycieczkach do lumpeksów :D
Ja w ogóle szybko się w sklepach męczę odzieżowych wiec po prostu wpadam ,przeglądam kilka rzędów wieszaków i kupuje to co na oko na mnie pasuje (w 99% przypadków bez mierzenia :P) i ta metoda zawsze się sprawdza.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 22:29 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: CHWALĘ SIĘ

12
W moim ulubionym dyskoncie nie można mierzyć :/ Jednak oko mi się jako tako wyrobiło i wiem mniej więcej, w czym utonę, w co się wcisnę, a w co niekoniecznie ;)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:43 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

13
Kupowanie na oko mam opanowane w dość zadowalającym stopniu :)
Chwalnę się, że nabyłam kolejne pinkle :P (tym razem przeciwsłoneczne) i bransoletkę :D
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 23:46 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: CHWALĘ SIĘ

14
Ja jakoś nie mogę przekonać się do bransoletek, podobnie jak innych ozdób na dłonie, ręce, nawet zegarek mnie denerwuje. Chociaż w lo miałyśmy z najlepszą przyjaciółką identyczne bransoletki- wzajemny prezent mikołajkowy i coś w rodzaju symbolu naszej przyjaźni, ale to stare czasy są :P
Co do pinkli też wypada mi się zaopatrzyć w przeciwsłoneczne, ale mam zawsze z tym problemy. Podobają mi się "muchy", ale wydaje mi się, że podkreślają i tak zbytnią krągłość mojej twarzy :/ A Ty jakie nabyłaś?

Ja zakupiłam ostatnio trzy pary kolczyków- jedne w kształcie kiści winogron, jedne błękitne perełki, a trzecie z kamyczków piasku pustyni :ach: oraz plisowaną spódniczkę w zielono- czarną kratę :)
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 11:35 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

15
Z tymi bransoletkami jest tak, że uwielbiam je kupować, a potem niekoniecznie je noszę. Pinkle znów kupiłam w Cubusie, są duże (tylko takie noszę) i odrobinę w stylu retro.
Plisowane spódniczki w kratę kojarzą mi się bardzo naughty ze względu na pewien klip :P
w kształcie kiści winogron
Też takie chcę, łot co.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 12:07 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: CHWALĘ SIĘ

16
Mam już wisienki, więc przyszedł czas na winogronka :D Poza tym są w planach truskawki, tylko trzeba zamówić odpowiednie koraliki :)

Co do spódniczki, muszę ją łączyć z legginsami, a i tak wydaje mi się za krótka. Ale tak właśnie się w niej czuję- nieco naughty, w wydaniu skromnej pensjonariuszki :P
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 13:35 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

17
kolejna torebka,pierscionek,kolczyki...kocham takie perdółki. Czarna bluza i nie pamietam co jeszcze.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 17:27 przez kropka91, łącznie zmieniany 1 raz.
Nawet zamknięte na klucz drzwi czasem się otwierają!

GG: 15791617

Re: CHWALĘ SIĘ

18
Wreszcie nabyłam fajną tunikę na święta :ach: Jest lawendowa z drobnymi granatowymi i fioletowymi kwiatkami i zielonymi listkami.

Zakupiłam też czarne tenisówki w białe gwiazdki z kokardami. Nie mogłam się im oprzeć, poszłam jednak na pewne ustępstwo i wybrałam matowe, a nie błyszczące gwiazdki. Miałam tak w ogóle zaostrzać wizerunek od tej wiosny, ale raczej nic z tego... :niewiem:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 20:00 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

19
Farciara. Ja pragnę na święta założyć czarną spódnicę, ale plany chyba spełzną na niczym, bo NIGDZIE nie mogę takiej znaleźć :/ Kolejne (i ostateczne podejście) nastąpi w niedzielę
Sailor pisze:Zakupiłam też czarne tenisówki w białe gwiazdki z kokardami.
Jakoś nie za bardzo potrafię to sobie wyobrazić ;P
I już tak nie opowiadaj o tym zaostrzaniu wizerunku, bo z naszym zamiłowaniem do słitasnych i kjutaśnych rzeczy to raczej nie wypali :P Chociaż ja chyba i tak jestem mhroczniejsza ;)
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 20:14 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: CHWALĘ SIĘ

20
aka pisze:Farciara. Ja pragnę na święta założyć czarną spódnicę, ale plany chyba spełzną na niczym, bo NIGDZIE nie mogę takiej znaleźć :/ Kolejne (i ostateczne podejście) nastąpi w niedzielę
Ja mam przesyt czarnych spódnic, bo aż 6 egzemplarzy, ale można je bez trudu łączyć z pstrokatą górą, więc polecam :)
Jakoś nie za bardzo potrafię to sobie wyobrazić ;P
Coś w tym stylu- gwiazdki są identyczne, tylko to przypomina bardziej trampki, ja mam odsłonięte balerinkowe tenisówki i zamiast tej rzepy jest kokardka:
http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pi ... 626134.jpg
I już tak nie opowiadaj o tym zaostrzaniu wizerunku, bo z naszym zamiłowaniem do słitasnych i kjutaśnych rzeczy to raczej nie wypali :P
Co do s&k Ostatnio mam zamiłowanie do kwiatowych wzorków. Widzialam w H&M- ie śliczną granatową bluzeczkę nakrapianą jasnymi kwiatkami, cudeńko, ale niestety musiałam wybierać i padło na inny szał kwiatowy ;P
Chociaż ja chyba i tak jestem mhroczniejsza ;)
Jesteś :P Z mojego dawnego umiłowania czerni jednak co nieco pozostało, niemniej jednak ludzie z lo, którzy mnie teraz spotykają ubraną na zielono na przykład, pytają co mi się stało ;) I tylko mama się cieszy, bo kiedyś komentowała wszystko tekstem: Cooo? Znowu czarne???!!!
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 20:28 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

21
Chyba mam już lepsze wyobrażenie tych butów- opis brzmi całkiem nieźle :)
Ostatnio mam zamiłowanie do kwiatowych wzorków.
Mam to samo, ale jak na razie skupiam się na kwiatuszkowym wystroju mojego pokoju. I również widziałam w H&M'ie taką bluzkę tylko na zielonym tle. Nawet wzięłam ją do ręki, ale pomyślałam, że wyglądałabym w czymś takim głupio ;) Lepiej będzie jak poszukam jakiejś koszuli w kratę.
kiedyś komentowała wszystko tekstem: Cooo? Znowu czarne???!!!
Ech, skądś to znam :rolleyes: Również jedna z moich psiółek (wielka miłośniczka wszystkich kolorów, które nie są czarnym), kiedy zdarza nam się chodzić razem na zakupy zawsze wrzeszczy jak znajdę coś czarnego. Nie rozumieją, że ubrania muszą odzwieciedlać moje wnętrze ;P
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 20:43 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: CHWALĘ SIĘ

22
Bo dziewczyny w czerni mozna jak najbardziej czuć sie kolorowo, kocham czerń :D i to jest mój ostatni zakup, też się chwalę co mi tam ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:53 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: CHWALĘ SIĘ

23
Noooo więc taaaak... balerinki są granatowe a dżety metalowe (wszelakim kryształkom mówię stanowcze nie), chusta jest kremowa z niebiesko- brązowymi drobnymi motywami kwiatowymi i ma takie śmieszne pomponiki :), koszula jest z krótkim rękawem w granotowo-biało-szarą kratę, a kolczyki koła średniej wielkości owinięte takim jakby drucikiem.
Amen ;P
Ostatnio zmieniony 28 mar 2010, 22:07 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: CHWALĘ SIĘ

24
Masz rację, kryształki szybko odpadają, choć ja nie mówię im stanowczo nie, jako posiadaczka balerinek ze złotymi cekinami, mam różne dziwne napady :P Popieram natomiast granat, jak również jego połączenie z bielą i szarością; że o motywie kfffiatuszkowym chusty nie wspomnę :D
Kolczyki zapowiadają się baaardzo obiecująco:)- są metalowe czy jakieś inne?
Ostatnio zmieniony 28 mar 2010, 22:13 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: CHWALĘ SIĘ

25
Cekiny na baletkach miałam tylko podczas studniówki ;)
są metalowe czy jakieś inne?
Metalowe. Miałam je zaprezentować (zawsze wolę coś pokazać niż to opisywać), ale jak podłączyłam aparat do komputera to wziął i się bezczelnie zawiesił :/
Ostatnio zmieniony 28 mar 2010, 22:38 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: CHWALĘ SIĘ

26
Zamówiłam przez net spódnicę /bo mi się b.podobała/.Kolosalna cena,ponad 2 stówy z opłatą za przesyłkę.Dzisiaj dotarła do domu i tak zastanawiam się gdzie ja tak elegancko będę się ubierała?Wiem już jaka reszta do niej pasuje /buty,bluzka/,tylko nie widzę celu aż takiego "wymuskania" .Nie zakładałam że ona tak elegacka,patrzyłam na krój i założyłam że bardziej swobodna.Niestety,tkanina wpędziła w elegancję.Wygląda więc na to że czasem będę elagancka.Powiesiłam w szafie i czekam.Na okazję założenia :)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 18:30 przez Krystyna, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: CHWALĘ SIĘ

27
ha ! ja teraz zainwestowałam w sukienkę na szelkach, bombkę w drobną kratkę biało-błękitną i jestem w niej zakochana :)
Ostatnio zmieniony 23 cze 2010, 21:25 przez Lula94, łącznie zmieniany 1 raz.
Idealny facet nie pije, nie pali, nie sprzecza się, nie robi zakładów... po prostu nie istnieje. ;)

Re: CHWALĘ SIĘ

28
Ostatnio obkupiłam mieszkanie...zmiana w kuchni krzeseł, wymiana drzwi z brzozy na olchę, wazony i rózne szkła dekoracyjne.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 19:31 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: CHWALĘ SIĘ

29
Ostatnio kupiłem rękawiczki na rower dla mamy i zasilacz do skanera dla siebie.
:D
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 19:42 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: CHWALĘ SIĘ

30
A ja zakupiłam ostatnio uniwersalny czarny sweter w serek, co to i do spodni i do spódnicy ujdzie. Taka się ze mnie grzeczna elegantka robi, że jeansom i bluzom mówię stanowcze nie. Bogacę kolekcję spódnic i żakietów (żakiety pasjami wręcz uwielbiam), szafa w szwach pęka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron