Re: MOJA GARDEROBA

2
W mojej garderobie królują spodnie,znalazło by się parę spódniczek ale tylko miniówki,golfy,polówki i spodnium.Nie ma w niej sukienek których nie znoszę.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 12:38 przez Alicja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: MOJA GARDEROBA

3
Oj ja to w ogóle jestem ''spodniara'',a najlepiej jeansy ,a najlepiej jak są czarne ,a najlepiej jak sa buty na wysokim obcasie ,a najlepiej jak jest golf i pasek i juz jestem szczęsliwa .
Wszafie mam może tylko ze 3 spodnice i sukienki ,i to tylko okazjonalnie ....Zamiesiąc mam wesele i już mam nerwę ,że kiecke musze załozyc ....
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 12:52 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: MOJA GARDEROBA

4
Alicja pisze:W mojej garderobie królują spodnie,znalazło by się parę spódniczek ale tylko miniówki,golfy,polówki i spodnium.Nie ma w niej sukienek których nie znoszę.
Ja tez nie noszę kiecek... :lalala:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 12:52 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MOJA GARDEROBA

5
Dorcik mam identycznie odnośnie sukienek a i widzę że lubimy ubierać się tak samo tylko zamienię obuwie na płaskie.
Jataganku to emotko jest super i ubawiłam się Twoim postem. :lalala: :lalala: :lalala:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 13:02 przez Alicja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: MOJA GARDEROBA

6
Ala ,bo ja jestem wysoka i tez nosze buty na płaskim obcasie ,ale jak tylko męża nie ma lubie sie ''wywższac'' :cool:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 13:04 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: MOJA GARDEROBA

7
Do niskich nie należę ale wielkoludem nie jestem tylko 171 centymetrów.A butów na obcasie nie znoszę mam tylko jedną parę ślubną która założyłam tylko raz i po ceremonii zaraz wylądowały w reklamówce.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 13:11 przez Alicja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: MOJA GARDEROBA

8
Spodnie,sukienki poczawszy od eleganckich,a skonczywszy na sportowych,legginsy-obowiązkowo,bluzy-kocham je! bluzeczki,itp. W zasadzie mam tego wszystkiego pełno. Mogłabym otworzyc sklep...
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 17:38 przez kropka91, łącznie zmieniany 1 raz.
Nawet zamknięte na klucz drzwi czasem się otwierają!

GG: 15791617

Re: MOJA GARDEROBA

9
U mnie też można znaleźć niemal wszystko, jeśli chodzi o rodzaje ubrań. Lubię zarówno te w sportowym stylu, jak i sukienki, spódniczki itp.
Natomiast kolorystyka jest już bardziej poskromiona- pomarańczy, żółci, pudrowych róży, panterek raczej się nie uświadczy.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 21:26 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: MOJA GARDEROBA

10
jako przedstawicielka gatunku kurdupli chodzę w butach na obcasach
ale nie jakiś szpilach,takie średnie obcasy
mam tez buty na płakim obcasie,ale nie lubię wszelkiego rodzaju adidasówani bluz
to nie mój styl
a generalnie styl mam klasyczny lubie proste kroje
proste spodnie,bluzko,koszule
spódnice
,sukienki mam dwie typu ,ała czarna,z tym ,że jedna jest czerwona
nie lubię ozdbek,aplkacji,falbanek
i uwielbiam wszelkiego roszaju apaszki i szaliki mam tego zatrzęsienie
Ostatnio zmieniony 24 mar 2010, 23:42 przez Ariadna-enta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: MOJA GARDEROBA

11
Ja uwielbiam komponować sobie ciuchy, tworzyć komplety etc.
; )) spodnie - tylko rurki! Teraz nie widzę życia bez tego kroju ;d
Uwielbiam także dłuugie koszule o fasonie męskim. mmm :D
Buty, no to rzymianki, trampki albo adidasy. Lubię też bluzki 'porozciągane' i nieco za tyłek. ;) Tak samo jak Kropka91, obowiązkowo leginsy (przeróżne), kamizelki i sukieneczki ^^
+ dodaaatki ! ;p
Ostatnio zmieniony 19 cze 2010, 19:45 przez Lula94, łącznie zmieniany 1 raz.
Idealny facet nie pije, nie pali, nie sprzecza się, nie robi zakładów... po prostu nie istnieje. ;)

Re: MOJA GARDEROBA

12
Zauważyłam, że jestem monotematyczną kolekcjonerką. xD Kupuję rzeczy, które niewiele się od siebie różnią...gdy jedno tego rodzaju mi się ''zużyje'', to kupuję następne.
Najlepsze tego typu zdobycze:

1. Trzy razy z rzędu te same adidasy w CCC- białe vansy z czarnym komiksowym nadrukiem (jakiś kościotrup gangster,wamp i bezsensowne napisy gotykiem)- bo nie miałam pomysłu i nie chciało mi się szukać.\

2. Czarne rurki, bo ciągle mi pękają na d...

3. Czarne t-shirty obcisłe z jakimiś nadrukami w rodzaju gryfa lub Kriszny

4. Czarne bluzki z masą dziwnych plis, wiązań, przezroczystych wstawek i chorych rękawów.

5. Rzeczy w zeberkę

6. Koszulki z nadrukami zespołów w rodzaju My Chemical Romance czy Nirvana, których słucham raz na ruski rok po trzy piosenki.

7. Przynajmniej raz na rok zdarza mi się kupić jakiś szajs, który zakładam raz i stwierdzam, że mi do niczego nie pasuje. Ostatnio był to połyskliwy, złoty dres, w którym albo za zimno, albo za gorąco, na imprezę zbyt dresowo, a na codzień za złoty.

8. Zielone bojówki.

9, Rzeczy z CZASZKAMI!!!
Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, 0:17 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: MOJA GARDEROBA

13
W sumie to w mojej szafie nie znajdziecie niczego co nie jest bardzo dopasowane wręcz obcisłe i eleganckie. Masa mini sukienek, marynarek, białych/czarnych koszul czy spódniczek. Za spodniami nie przepadam. Jak już to rurki, które są obowiązkowym zestawem do mojego "garnituru". Poza tym buty. Kocham buty na wysokim obcasie, płaskich i adidasów nie znoszę. W skrócie mówiąc najlepiej czuję się ubrana w tym stylu: http://images41.fotosik.pl/316/b233658920ccdff0med.jpg i tak można mnie ubraną spotkać najczęściej.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, 1:01 przez Vespertine, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: MOJA GARDEROBA

14
W mojej garderobie, a nawet w dwu jest mnóstwo ciuchów na każdą okazję. Z reguły kostiumy bądź spodniumy prawie pełna gama kolorów. Lubię stroje dopasowane, spódniczki mini i koniecznie leginsy, , ale lubię też i midi, bluzki od tiszertów do bardzo eleganckich. Buty w zależności od stroju i koniecznie w kolorze stroju. Wszystko musi być zgrane kolorystycznie nawet biżuteria lub w zastępstwie apaszka, czy szlik.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, 23:14 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: MOJA GARDEROBA

15
Odświeżam temat :D jak zmieniała sie zawartość Waszej szafy? A może jesteście wierne jednemu stylowi i nie zważacie na to co jest akurat modne?

Ja przechodziłam 3 cykle :D

Pierwszy jako nastolatka
Obrazek
Obrazek
Drugi przez prawie 20 lat a może ponad...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i tu brak spodni albo getrów lecz góra sie zgadza :D
Obrazek
Teraźniejszośc od dłuższego czasu czerń i spodnie, bo cuś mi sie figura zmieniła :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 20:06 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: MOJA GARDEROBA

16
Viki, styl hippie jest mi bliski i staram się coś od czasu do czasu z niego wmiksować do stroju :) Podobnie lata 60-te, były wtedy urocze sukienki, płaszczyki, sweterki.

Ja kiedyś byłam chłopczycą;
Obrazek
Potem w lo nosiłam się mnie więcej tak:
Obrazek
A teraz:
Obrazek
Obrazek
uwielbiam sukienki, tuniki z podniesionym stanem, upolowałam nawet taki płaszczyk, moja mam pyta tylko, czy szykuję już garderobę ciążową :P Wg mnie to fajny fason i na szczęście coraz więcej go na rynku. Poza tym noszę rurki, legginsy, buty na obcasie zazwyczaj, choć balerinami też nie gardzę. Lubię i długie swetry z golfem (do wyżej wspomnianych rurek), ale też krótkie zapinane a do nich elegancką bluzeczkę i spódnicę przed kolano.
Generalnie lubię kobiece, ale nie przejaskrawione stylizacje- 12cm szpile dla mnie są karykaturalne. I jak wspomniałam często szukam rzeczy retro, vintage, No i lubię mocne, głębokie kolory- czerń, czerwień, granat, fiolet, butelkowa zieleń, czasem nawet amarant.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 21:30 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: MOJA GARDEROBA

17
Te sukieneczki są słodziunie :D ale trzeba do nich mieć figurkę... I masz rację lata 60, 70 do połowy 80 tych jeśli chodzi o modę były wspaniałe i chyba nie tylko z powodu mody :D
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron