Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

1
Pomyślałam, że można by stworzyć kącik do wymiany kosmetycznych doświadczeń i dzielenia się ciekawymi znaleziskami :)

Ja np. ostatnio kupiłam wreszcie idealny krem pod oczy- Eye Care Flosleku :D Przeznaczony jest do wrażliwej skóry (mam z nią problemy, zwłaszcza w okolicach oczu, dotychczas wiele kremów wywoływano zaczerwienienie i opuchliznę w tej strefie :/), zawiera wit. A, E, wyciąg z alg i świetlika oraz składniki nawilżające. Ma ponoć zmniejszać kurze łapki ;) Jestem bardzo zadowolona, skóra naprawdę lepiej wygląda, nawet sińce jakby się zredukowały.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, 13:49 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

3
A jak idealnie przy tym wysusza cerę :P
To jest patent bodajże z epoki PRL-u, kiedy nasze mamy/babcie radziły sobie, jak mogły. Teraz już wiadomo, że pasta czyni więcej szkody niż pożytku, ponieważ przesuszona nią skóra wytwarza więcej sebum, złuszcza się, często staje się podrażniona itd.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011, 19:12 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

4
W końcu mogę się udzielić w tym temacie :D
Pierwsze odkrycie:
Obrazek
Ostatnio wszystkie mazidła do ust mnie uczulały i w końcu znalazłam coś co rewelacyjnie natłuszcza usta, obłędnie pachnie i jest odpowiednie dla takiego alergika jak ja. Rewelacja!
Drugi specyfik to klasyka jeżeli chodzi o mascary, ale ja dopiero teraz się skusiłam
Obrazek
Fajnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie robi grudek i nie rozmazuje się- przetestowałam go na deszczu, zalałam łzami i ku mojemu zdziwieniu pozstał na swoim miejscu :)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2011, 22:01 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

5
Ten tusz pozostał dla mnie lądem nieodkrytym ;) , choć wiele koleżanek go zachwala. Pewnie i na mnie przyjdzie czas, aby nawiązać z nim zażyłość, na razie po ok.2 miesiącach używania The Falsies, wreszcie opanowałam sztukę posługiwania się supergęstą silikonową szczoteczką i są efekty, bo ludzie pytają, czy mam sztuczne rzęsy :P
Do kosmetyków do ust w słoiczkach jakoś nie mogę się przekonać, choć Flos-lek to solidna marka. Może wyprodukują takie pyszności też w sztyfcie… wtedy na pewno bym uległa:)

Uwielbiam masła Ziaja, ostatnio sięgnęłam po to z gatunku „lekka formuła”, rzeczywiście doskonale sprawdza się przy upale. Skóra jest nawilżona jak po tradycyjnych odpowiednikach, ale wchłaniają się błyskawicznie- można spokojnie nasmarować się przed wyjściem z domu na 30-stopniowy upał i skóra się nie świeci ani nie lepi. Dodatkowo zauważyłam także kojące działanie, np. przy zastosowaniu po depilacji czy na skórę lekko przypieczoną na słońcu. Zresztą latem uwielbiam też masło pt. solanka sopocka, bo świetnie orzeźwia i ma zapach kojarzący się z wakacjami;)

Kolejnym odkryciem są bibułki matujące Infinity. Początkowo sceptycznie podchodziłam do takich wynalazków, bo wydawały mi się niepotrzebnym, niedziałającym badziewiem, jednakże przekonałam się. W środku dnia wystarczy przyłożyć takie cudeńko do świecącej się twarzy, poprawić pudrem i voila! – makijaż jak nowy :D
Ostatnio zmieniony 03 cze 2011, 10:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

8
Sailor pisze:A jak idealnie przy tym wysusza cerę :P
To jest patent bodajże z epoki PRL-u, kiedy nasze mamy/babcie radziły sobie, jak mogły. Teraz już wiadomo, że pasta czyni więcej szkody niż pożytku, ponieważ przesuszona nią skóra wytwarza więcej sebum, złuszcza się, często staje się podrażniona itd.
A jak ma się tłustą cerę?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 17:13 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

9
Nebogipfel pisze:
Sailor pisze:A jak idealnie przy tym wysusza cerę :P
To jest patent bodajże z epoki PRL-u, kiedy nasze mamy/babcie radziły sobie, jak mogły. Teraz już wiadomo, że pasta czyni więcej szkody niż pożytku, ponieważ przesuszona nią skóra wytwarza więcej sebum, złuszcza się, często staje się podrażniona itd.
A jak ma się tłustą cerę?
To lepiej ją jednak traktować czymś innym niż specyfikiem do pielęgnacji kości (którymi zęby de facto są) :)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 21:46 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

11
Zimą polecam maseczke sniegową:

Podaje wykon czyli receptyrę wykonania:

1. Biere czysta husteczkę.
2. W nie wkładam śniegu troszęczkę.
3. To przykaładm na swę mordeczkę.
4. I juz mamy maseczkę.

Kurczy naczynki
poprawia ich pracę
Eris nie zbiednieje
a ja się bogacę.


Łosiu borgacz
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 15:52 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

13
Zrob sobie. :-)
Moim najwiekszym kosmetycznym odkryciem bylo to ze bez kremow jest tak samo jak z kremami, za to o wiele gorzej bywa po kremach.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2014, 13:11 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

14
Zrob sobie. :-)
Moim najwiekszym kosmetycznym odkryciem bylo to ze bez kremow jest tak samo jak z kremami, za to o wiele gorzej bywa po kremach.
Jolaniebieska - co reklamujesz?
Ostatnio zmieniony 06 mar 2014, 13:12 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron