Re: Wasze ulubione perfumy

1
Myśle, że ten temat bardzo dobrze tu pasuje...kobiety dawajcie znać, jakie perfumy was zniewalają....mnie ostatnio Chanel Chance....nie mogę się pozbyć tego pięknego zapachu...a wy???:thx:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2010, 14:45 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wasze ulubione perfumy

4
Gdy jeden flakon mi się skończy, idę do sklepu, wącham wszystko po kolei i kupuję to co mi się akurat podoba. Najczęściej
*J'adore
* 5 Channel
*Opium (hahahehehe, Vespertine nos zatyka!)
*Flower by Kenzo
* Angel Ou Demon (to się podobało)
*MĘSKIE!!!

Oczywiście te które kupuję, nazywają się trochę inaczej hahaha, i są bardziej rozrzedzone, ale oryginały kosztują majątek...
A jakby kiedyś mnie było stać...to CK One Calvina Kleina...bo nie znalazłam jeszcze odpowiednika podróbki.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 18:04 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Wasze ulubione perfumy

5
Ja teraz używam tego:
Obrazek
Bardzo fajny, delikatny i lekko słodkawy zapach.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 20:04 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Wasze ulubione perfumy

6
A ja używam wody kwiatowej:
Obrazek
peonia, orchidea, tulipan i nuty zapachowe drzew :D
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 8:40 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Wasze ulubione perfumy

7
A ja w sumie używam wielu na raz...tzn oczywiście nie w jednym dinu: np. Chloe, Sisheido (czy to sie tak pisze??? :-)), Versace, Guerlain "Idylle", ale ostatnio zakochałam sie w Chanel Chance....a jak pachnie ta Kylie Minogue???
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 13:05 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wasze ulubione perfumy

8
gorczyca pisze:jak pachnie ta Kylie Minogue???
nuta głowy: passiflora, frezja, lilia
nuta serca: boronia
nuta bazy: wanilia, australijskie drzewo sandałowe, ambra
Jednym słowem- ładnie ;D
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 19:54 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Wasze ulubione perfumy

9
Ja mam obsesje na punkcie męskich perfum... Niektóre pachną jak damskie ; p
Lubię energetyczne, zdecydowane, owocowe zapachy.
Cool water-Davidoff, mmm. Ten zapach otula mnie w to lato^^
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 14:33 przez PeggyBrown, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czasami wydaje mi się, że żyję pod szukanym kloszem, który sprawia, że jestem szczęśliwa i żyję."

Re: Wasze ulubione perfumy

12
Troche pokrąże po babskich tematach ...

Dla mnie niepowtarzalny ,jedyny zapach -MÓJ ZAPACH - który kocham ,który kojarzy sie juz wszystkim ze mna to

Lolita Lempicka- upojny nektar z kwiatu orientalnej lukrecji.
Obrazek
To kwiatowa mieszanka zawierająca w sobie aromaty bluszczowych liści, korzeń irysa, wanilię i zmysłowe piżmo.Tak skomponowany bukiet zapachów czyni tę wodę szlachetną i romantyczną.

Zapach jest niesamowity ,zwłaszcza zapach piżma i wanilii .Ale najciekawsze i uwierzcie im dłuzej macie go na sobie ,tym zapach -co tez jest zalezne od ph skóry - utrzymuje sie niesamowicie mocno ..U mnie ,na moim ciele czuc ten zapach pizma i jest niezwykły....

A po drugie - nie znam faceta ,który nie byłby zachwycony tym zapachem na kobiecie ,serio :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:03 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Wasze ulubione perfumy

13
Kiedyś Noir de Paris Bourjois, potem Poison Diora i Masumi Coty, ponadczasowo zawsze Chanel N`5 a teraz każdy mnie zachwyca :D ale najbardziej chyba Euphoria Kleina :ahah:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 22:13 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Wasze ulubione perfumy

14
Odkąd pamiętam... Nieustannie. :love:
Obrazek
Mam też inne mocniejsze... z opium... lubię też czasem... :P:P:P Zależy od... okazji :D
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 18:48 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: Wasze ulubione perfumy

17
Na chandrę - Chanel Nr 5, na złość - Mitsouko, na resztę emocji własna produkcja: do spirytusu dodaję olejek różany+jaśminowy+ cytrynowy + piżmo syntetyczne. Do tego odrobina rozmarynu. Czasem lawenda.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 10:00 przez Lynx, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz w obu przypadkach masz rację.(Henry Ford)

Re: Wasze ulubione perfumy

18
Lubię zapachy z oriflame, bo są trwałe i ładnie pachną(te co są w sklepach to strasznie mnie drażnią). Ogólnie lubię mieć dużo flakoników, czuję się wtedy pewniej, jak wiem,ze mam moje ulubione wody toaletowe. Jak sie nie spryskam lekko to czuje sie taka goła...
Obrazek

na lato coś lżejszego, np. midsummer:
Obrazek
nuty cytrusowe i kwiatowe z piżmem i cedrem

Dancing lady:
Obrazek
gruszka, mandarynka, aromat czekolady, ylang- ylang, wanilia piżmo- wydaje sie słodkie po opisie, lecz tak nie jest, to naprawdę świeży zapach

Na wieczór:
miss o prive
Obrazek
Bergamotka, kwiat pomarańczy i konwalia, nuty ambrowe

na każdą okazję to percive z Avonu, bardzo delikatny i uniwersalny zapach i jak na Avon to długo pachnie:
Obrazek
frezja, gardenia, biały pieprz, gruszka, goździk, śliwka damasceńska, orchidea waniliowa, piżmo, drzewo sandałowe
Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 14:48 przez motylek, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo motylki lubią truskawki

Re: Wasze ulubione perfumy

21
khalta al haramain
http://www.ourchoicelondon.com/index.ph ... 3ml-1.html
mieszanka olejku rozanego, sandalowego i bursztynowego... bardzo kojacy, zmyslowy zapach.
olejek, nie destylat alkoholowy. same naturalne skladniki.
odkad zaczelam uzywac arabskich perfum, sklepowe pachna mi spirytusem przede wszystkim.

http://www.ourchoicelondon.com/index.ph ... l?limit=30
tu jeszcze inne perfumy tej firmy
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron