Re: Całuśnie...

31
Pomarańczowe tudzież ceglane szminki są obłędne i żałuję, że nie za bardzo pasują mi takie kolory. Kusi mnie za to zainwestować w jakąś fuksję ;D
Przechodzę ostatnio fazę pomadkową.
Zupełnie przypadkiem też w nią weszłam. W moich osiedlowych delikatesach wśród tych słodkich kusicieli przy kasach wyczaiłam takie precjoza:
Obrazek
Wzięłam ten o smaku Sprite'a, ale coś mi się wydaje, że zainwestuję również w dwa pozostałe :D
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 11:00 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Całuśnie...

32
Mmm... mniamuśne :D Dorwałam takie colowe cudo pewnego razu w Smyku ;) Nie przepadam za samym napojem, ale np. Mamby, cukierki albo takież mazidła o jego smaku są jak najbardziej ok. A fantowy smak powinien być jeszcze lepszy :)

Ze smackeów przerabiałam też proukty Avon- o smaku truskawkowej galaretki (topił się pod wpływem gorąca...), piernika- cynamonu (na zimę bardzo akuratny). Widziałam też czekoladowe i kokosowe chyba...
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 12:39 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Całuśnie...

33
No taaak całuśnie :D :D
Ja dzisiaj wesżłam do Rossmanna i powiedziałam ,że juz nie wejde na nastepne 2-3 miesiące ..i chyba sie powinnam leczyć :crez:
Niestety u mnie pomadki nie zdają egzaminów ,sama nie wiem dlaczego ,nie lubię ich -po prostu ... Natomiast błyszczyki ,oj tak .Dzisiaj kupiłam z firmy Wibo,pierwszy raz o niej słyszę,ale jak na razie jest na plus :)
No ale chyba bym zwariowała jakbym sobie tego zapachu nie kupiła :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 16:26 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Całuśnie...

35
Ulubione me mazidełko ostatnimi czasy:
Obrazek
obłędny zapach czereśni, ładnie lecz nienachalnie się błyszczy i tworzy na ustach aksamitną powłoczkę :) bardzo modny w tym sezonie- soczysty odcień ;)
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron