Re: Kosmetyczny niezbędnik

1
Bez jakich kosmetyków nie ruszacie się na co dzień z domów- do pracy, szkoły, na spotkanie? Co lubicie mieć w każdej chwili, w każdym miejscu pod ręką?

Mój zestaw to: puder w kamieniu, pomadka ochronna, błyszczyk, perfum, krem do rąk + miniaturowe pudełeczko kremu Nivea lub Dove :D
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 10:59 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Kosmetyczny niezbędnik

2
Widzę, że nikt się nie kwapił żeby udzielić się w tak zacnym temacie- wstyd, łot co!
Mój niezbędnik to puder w kamieniu, korektor, błyszczyk (a nawet kilka ;P), krem do rąk i krem z wiesiołkiem. Perfum ze sobą nie noszę, bo mam same duże butelki. Na małe szkoda mi pieniędzy, bo na pewno nie miałabym ich zbyt długo ;)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2010, 21:29 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Kosmetyczny niezbędnik

5
Bujaczek pisze:Mój niezbędnik to: krem do rąk, błyszczyk, tusz, cień do powiek oraz perfum. Mam dużą torbę to duży perfum się mieści :D
Duże torby to mój wyznacznik, nie ma prawa się coś nie zmieścić :D
aka pisze:błyszczyk (a nawet kilka ;P)
A ja teraz stawiam na mocniejszy makijaż oczu i zadowalam się pomadką ochronną- Babe Classsic oczywiście, choć jak zobaczyłam dziś w katalogu Avonu balsam o zapachu cynamonowych ciasteczek, stwierdziłam że musi on ubogacić mi ponurą jesień :)


Widzę, że błyszczyki/pomadki prowadzą w rankingu i bardzo dobrze :P
Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, 20:51 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Kosmetyczny niezbędnik

6
kohl, tusz do rzes, woda rozana, zamiast blyszczyku balsam tisane http://www.herbastudio.pl/opis.php?id=14
krem do wszystkiego- maslo karite albo olej kokosowy.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2010, 8:50 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron