Re: Pielęgnacja włosów

2
Lusiak ja stosuję odżywki:

- Crema al Latte:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054
doskonała dla suchych, łamliwych, niepokornych włosów, także tych kręconych :D włosy są po niej lśniące, gładkie, ładnie się układają.

- Elsève Re-Nutrtion z mleczkiem pszczelim- głęboko odżywia i nawilża, też nadaje połysk i elastyczność włosom,

- odżywka w spray'u Gliss Kur- płynny jedwab i serum jedwabne Tanita SilkWay- uważam, że kosmetyki z proteinami jedwabiu są genialne dla normalnych lub skłonnych do przesuszania się włosów, pielęgnują je i polepszają wygląd, utrwalają fryzurę :tak:

Oprócz tego stricte do włosów ciemnych: balsam Nivea Hair Care- Brilliant Brown :)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 10:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pielęgnacja włosów

3
Ja mogę polecić, wtarcie we włosy i skórę głowy rycynę z naftą lub rycynę z cytryną na 1-2 godz przed myciem, kropla nafty do ostatniego płukania też nie zaszkodzi ;)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 11:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pielęgnacja włosów

4
henna, kasja, amla, jesli jestes brunetka, indygo.
olej kokosowy, jogurt naturalny.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 11:42 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Pielęgnacja włosów

5
Ostatnio się dowiedziałam, że moje znajome (każda!) trzymają odżywki ok 20-30minut -nawet kiedy na opakowaniu napisane jest, że trzymać 2 minuty.. a ja się głupia(?) trzymałam instrukcji.. a Wy jak robicie?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2010, 16:09 przez Langusta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pielęgnacja włosów

6
Langusta pisze:Ostatnio się dowiedziałam, że moje znajome (każda!) trzymają odżywki ok 20-30minut -nawet kiedy na opakowaniu napisane jest, że trzymać 2 minuty.. a ja się głupia(?) trzymałam instrukcji.. a Wy jak robicie?
Ja te do spłukiwania zazwyczaj trzymam tak jak jest w instrukcji, czasem jak mam przesuszone włosy to je przetrzymuję trochę dłużej.
Po co trzymać tak długo - 20 min?
Ja myję i odżywka i suszę i to wszystko zajmuje ze 20 minut.

Są odżywki które nie mają ograniczeń co do długości trzymania na włosach np: Herbal Essences kokosowa w błękitnym opakowaniu nawilżająca - mam ją i trzymam ile mi się chce.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2010, 12:10 przez DziewczynaBezSerca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pielęgnacja włosów

7
Sposobow na piekne wlosy jest mnostwo.Na przyklad,kup preparat "VITAPIL z Biotyna",Jest to nowa formula z wysoka zawartoscia biotyny,ktora przywraca wlosom gestosc,blask i nawilzenie.Ten preparat intensywnie pielegnuje nasze wlosy i chroni je: przed ich wypadaniem,przed lamliwoscia,rozdwajaniem,matowieniem i szorstkoscia.VITAPIL posiada az 15 aktywnych skladnikow,a w tym:biotyne,niacyne,zelazo,cynk,choline.Nalezy uzywac tylko 1 tabletke dziennie.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2011, 11:41 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron