Re: Pierwsz siwy włos ;/

2
Nie. Jak Ci nie odpowiadają - pomaluj. Ja swoje pierwsze znalazłem jeszcze przed maturą. Teraz nie mam ani jednego. Co tydzień, albo częściej, maszynka i do goła. Zdrowo, wygodnie, a czy ładnie? A co mnie to obchodzi.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 21:29 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

3
"Trzeba łysych pokryć papą ... " :D :P Piotrze ;)

Lusiak93 - tak to jest ,nie martw się.
Za paredziesiąt latek będą kolejne :P ;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 21:33 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

4
Spadaj. Właściwie, to spapiaj. Mam gustowny, skórzany kapelusik. I to mi wystarcza. Jak patrzę na zdjęcia, kiedy loki kończyły mi się prawie przy łokciach... Ach, to były czasy. Tak, wiem. Zaraz mi ktoś napisze "późny Wiesław, albo wczesny Gierek".
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 21:43 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

5
Lusiak93 pisze:Jestem dość młodą osobą, a na swojej głowie znalazłam już kilka siwych włosów, czy mam się czym martwić ?
To zalezy czym jest dla Ciebie siwizna... Czy farbujesz włosy? I wogóle od nastawienia do sprawy :D
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 22:14 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pierwsz siwy włos ;/

6
Z założenia siwizna=starość. A to całkowita nieprawda. To tylko biologia. Czy masz wpływ na to, że masz niebieskie oczy? Albo zielone?
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 22:18 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

7
PiotrRosa pisze:Spadaj. Właściwie, to spapiaj. Mam gustowny, skórzany kapelusik. I to mi wystarcza. Jak patrzę na zdjęcia, kiedy loki kończyły mi się prawie przy łokciach... Ach, to były czasy. Tak, wiem. Zaraz mi ktoś napisze "późny Wiesław, albo wczesny Gierek".
Były czasy... eech! Człowiek był piękny i młody a dziś... tylko piękny... no i nie tak zaprzeszłe czasy iak obu towarzyszy, lata osiemdziesiąte i piękne pióra na których sobie przysiadywałem czasem niechcący. Dziś glaca wypolerowana, akurat nawet dziś polerowana :D i nie przeszkadza.
Gustowny skórzany kapelutek? Z pióreczkiem ??? :emots3:
Lusiak bierz to miękko... za lat kilkanaście problem siwych włosów zniknie sam... dosłownie :black2:
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 22:27 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Pierwsz siwy włos ;/

9
tak...było sie pięknym i młodym! zostało " i".. :D

siwe włosy wylazły w okolicach 40 a teraz sa wszędzie / na głowie/ - to biologia. można farbować ale farbowany facet trąci... gejem?
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 11:53 przez poszept, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

10
u mnie około trzydziestki zaczęły się pojawiać. teraz jest ich dość dużo. jako że mam większość jasnych blond to te jasne inaczej nie rzucają się aż tak w oczy. w świetle słonecznym trochę blasku dodają :D obawiałem się że po czterdziestce to zaczną mi w ogóle wyłazić ale póki co nic takiego się nie dzieje.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 12:15 przez jack, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

11
Lusiak93 pisze:Jestem dość młodą osobą, a na swojej głowie znalazłam już kilka siwych włosów, czy mam się czym martwić ?
Lusiak, w innym wątku piszesz, że je ostatnio przefarbowałaś, może to stąd, włosy czasem bzikują pod wpływem takich zabiegów, czy raczej- składników środków koloryzujących. A jak u Ciebie w rodzinie z siwieniem? Bo to w pewnej mierze genetycznie uwarunkowany proces.
Też miałam kiedyś kilka siwych włosów, pojawiły się chyba w liceum i dość mocno spanikowałam, ale to się więcej nie powtórzyło. I do dzisiaj są wzorowo ciemne. Wyrwij je, zapomnij, zapewne więcej się nie pojawią :) Jeśli wrócą i będzie ich więcej, wtedy zaczniesz się martwić, zawsze pozostaje opcja farbowania na bardzo modny ostatnio nordycki blond.
jack pisze:w świetle słonecznym trochę blasku dodają :D
No proszę, naturalne rozświetlające pasemka, a tyle kobiet musi za to płacić :P
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 12:22 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pierwsz siwy włos ;/

13
No wreszcie coś z mojej bajki..... Ja też kiedyś wyrywałam pierwsze siwe włosy :D:D:D
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 10:13 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

14
A ja mam jednego siwego.... od wielu lat, ciągle wyrasta mi w tym samym miejscu skubaniec :kogucik:
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 19:03 przez Elementnieba, łącznie zmieniany 1 raz.
Wolność to szybki rzut oka przez ramię, uśmiech, gdy zobaczymy to, co niegdyś spawało nasze kajdany, a dziś jest jedynie spalonym mostem. Przepaść pomiędzy tym, co jest, a tym, co było. Przywilej, na który dziś nie stać prawie nikogo.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

16
Mając 25 lat w ciągu 1 roku osiwiałam całkowicie (stres po chorobie)Nie malowam włosów przez kilkanaście lat bo mialam siwizn jak malowaną Gdy mój syn poszedł do szkoły pomalowalam włosy Gdy wrócił ze szkoły powiedziałNareszcie moja mama jest mamą a nie babcią Okazało się że w szkole mu dokuczali mówiąc że wychowuje go babcia a nie mama Od tej pory maluję włosy Obecie jestem blondynką bo nie widać tak szybko odrostów siwizny
Ostatnio zmieniony 01 lis 2010, 9:23 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

17
Mój starszy brat miał kolegę, jak byłam dzieckiem, strasznie mi się ten chłopak podobał. Wysoki, szczupły, długie, kręcone i czarne włosy przy świetliście niebieskich oczach...

Wyprowadził się z mojego miasta jak ja byłam jeszcze w podstawówce.

A w liceum pojechałam do Gdańska i spotkałam go na ulicy. Tak samo przystojny i... nie poznał mnie, chyba nieco urosłam i zmieniłam się?...;)

A w sumie to ja go powinnam była nie poznać: chłopak 20 kilka lat i dosłownie bieluteńki, bo tu już trudno byłoby o siwiźnie mówić. Czupryna taka sama, gęsta i kręcone włosy, ale czerń przepadła na amen... Okazuje się, że u nich to genetyczne, po mamie, też osiwiała ("zbielała") w tym samym wieku, oczywiście bez żadnych stressów, chorób itp (bo on też mogą być przyczyną siwienia, jak zdarzyło się Babeczce). I chłopak miał ten fakt dokładnie "gdzieś", nijak go to nie dołowało.

Moje siwe włosy pewnie gdzieś są, fryzjerka mi czasem mówi, ale ja ich po prostu nie widzę... Nie jest do dla mnie problem i sądzę, że nie będzie, nawet jak już nie będę mogła ich "nie widzieć". Wiek nie jest ani w dacie, ani w siwych włosach, więc nie ma co się martwić pierwszymi. ;)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2010, 10:06 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Pierwsz siwy włos ;/

18
Ja mam nawet siwe na brodzie i wąsach i to jest problem... nie ogolę bani "na okrągło" bo bedę wygladał jak pisanka :D
Zart... siwizna nigdy mi nie przeszkadzała a zacząłem siwieć dosyc wcześnie jednak juz w wojsku ogoliłem pierwszy raz głowę (19 lat) i od tamtej pory świecę glacą... ostatnio z braku czasu poświęcam "pielęgnacji" mniej uwagi i z przzykrością nieraz spoglądam w lustro. Pocieszam się że jak Junior podrośnie to wszystko wróci do normy...
Ostatnio zmieniony 01 lis 2010, 17:39 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Pierwsz siwy włos ;/

19
:)
No i dogódź czlowiekowi -i tak źle ,i tak niedobrze ...
Jedni uciekaja od siwych włosów ,drudzy maluja sobie ,żeby miec te siwe włosy ...
Ja mam po ostatnim malowaniu platynowe włosy ,bo tak chciałam ,bo mi sie ''siwe ''włosy po prostu podobają :P
Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 8:37 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Pierwsz siwy włos ;/

20
Taka "lucka" natura... "lucek" jak nie ma to pomstuje, jak ma to ma kłopot na co wydać :)
Z włosem tak sam... jak czytam :D
Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 10:28 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Pierwsz siwy włos ;/

21
Ja swój pierwszy siwy włos znalazłam na głowie kiedy byłam przed 30-tką. Reześmiałam się tylko.... teraz jest ich juz więcej... z biegiem lat systematycznie ich przybywa. Teraz gdyby nie farba..... ale cóż... nic na to się nie poradzi. :)
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 22:03 przez Maneta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

22
Nie przejmuj sie siwymi wlosami,one dodaja tylko uroku,pewnie ,gdy ich bedzie wiecej,bedziesz myslala cos innego,ale narazie ciesz sie,ze to pierwszy,albo pare.Potem wiadomo mozesz farbowac,ale nie koniecznie.Jesli masz ladne,geste wlosy,to szkoda farbowac,bo wiadomo farba niszczy wlosy.Tak,ze nie przejmuj sie i glowka do gory.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, 9:21 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pierwsz siwy włos ;/

23
Lusiak93 pisze:Jestem dość młodą osobą, a na swojej głowie znalazłam już kilka siwych włosów, czy mam się czym martwić ?
O tak...to jest powód do zmartwienia>tylko za bardzo się martw, bo osiwiejesz :ahah:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 14:41 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron