Re: Tatoo

61
victoria pisze:chyba mogę w imieniu reszty ;) powiedzieć co zechcesz :aniolek: oczywiście adekwatnego do górnej części ciała :ach:
No weź Vici ,bo zacznę sie bac ....Co On tam może chciec za to pokazanie ....górnej częsci ciała...oczywiście :D Z tatuażem ,oczywiście :)
victoria pisze:Dorciku, chyba o to chodzi :fiufiu: godzina śmiechu i rok zycia dłużej... chyba nic nie pokręciłam :ahah:
No ba...o to cały czas chodzi ,caaały czas .... :):calus:
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 22:50 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Tatoo

62
Ja się ostatnio podzieliłam z kimś pragnieniem posiadania takiej śliczności (też na szyi):
http://www.geniusreviews.org/wp-content ... thumb6.jpg

i usłyszałam, że po pierwsze pająki są wstrętne i ludzie będą się wzdrygać na mój widok (a ci niedowidzący na dodatek informować, że coś po mnie spaceruje), a po drugie skóra na szyi już nie za długo zacznie mi wiotczeć i jak to będzie wyglądać :rolleyes: Mogłam narzucić sobie takie rozkminy jak jeszcze byłam młoda i nieskalana widmem wiotczenia :/
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 23:27 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Tatoo

64
Viki, nie dostrzegasz artyzmu i mrocznego dekadentyzmu tego dzieła. Jest idealny :love:
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 23:46 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Tatoo

65
Mam chyba arachnofobie :ahaha: bo nic nie dostrzegam oprócz tego okropieństwa...
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 0:08 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Tatoo

66
Sailor pisze:Viki, nie dostrzegasz artyzmu i mrocznego dekadentyzmu tego dzieła. Jest idealny :love:
Czarna wdowa? Fajny... woła: "uwaga samców pozeram w całości". :ahah: Mnie się podoba :tak:
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 7:16 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Tatoo

68
victoria pisze:Mam chyba arachnofobie :ahaha: bo nic nie dostrzegam oprócz tego okropieństwa...
Ja już jako dziecko hodowałam pajączki w pokoju i każdego nazywałam Edi :D Po wymieceniu jednego Ediego przez mamę, szukałam następnego i tak się to kręciło. Oczywiście dokarmiałam je własnoręcznie upolowanymi muchami.

Czarna wdowa? Fajny... woła: "uwaga samców pozeram w całości". :ahah: Mnie się podoba :tak:
Hmmm... może rzeczywiście taki obrazek za dużo mówi o mnie i to zbyt natarczywy emocjonalny ekshibicjonizm
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 19:58 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Tatoo

69
fiodor pisze:dircik, viki - ja zdjęcia mam już gotowe. a wy? :P
A co my z Vici ????:P
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 20:28 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Tatoo

70
Dorcik pisze:
fiodor pisze:dircik, viki - ja zdjęcia mam już gotowe. a wy? :P
A co my z Vici ????:P
no ja czekam na wasze propozycje :P
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 20:40 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Tatoo

71
Sailorek, pomijając wiotczenie, ten wzór jest S T R A S Z N Y! Ale ja na pewno mam arachnofobię :D I artyzm nie artyzm, ale ja bym sobie go nawet nie powiem na jakiej części ciała, nie zrobiła ;)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 23:07 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Tatoo

72
Moja z Dorcikiem propozycja :D
pierwszy tatuaż pokazujesz w wannie
drugi na łonie.... natury :P
trzeci.... no cóż :D jak pokażesz te dwa, to pomyślimy nad trzecim :ahah:
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 23:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Tatoo

73
victoria pisze:Moja z Dorcikiem propozycja :D
pierwszy tatuaż pokazujesz w wannie
drugi na łonie.... natury :P
trzeci.... no cóż :D jak pokażesz te dwa, to pomyślimy nad trzecim :ahah:
:)
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 16:01 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Tatoo

74
kszynka pisze:Sailorek, pomijając wiotczenie, ten wzór jest S T R A S Z N Y! Ale ja na pewno mam arachnofobię :D I artyzm nie artyzm, ale ja bym sobie go nawet nie powiem na jakiej części ciała, nie zrobiła ;)
Kszynka, ale pająki są piękne (na swój sposób :P), otoczone nimbem tajemnicy i niebezpieczeństwa w każdej niemal kulturze. A widziałaś kiedyś może na łące albo gdzieś moment, gdy pajęcze maleństwa wydostają się z tego "wielkiego jajka/kokonu" na świat?, rozbiegają się dookoła po pnączach i już ich nie ma- cudny widok. Poza tym ten tutaj ma nawet cień, jest nie za duży nie za mały i w takim miejscu, że mam ciarki, jak na niego patrzę- majstersztyk :) Zrujnowałabym sobie nim imidż grzecznej dziewczynki, ale co tam :banan:
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 19:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Tatoo

75
No popatrz Sailor ,a mi sie wydawało zawsze ,że TY seksownie niebezpieczna dziewczynka jestes ,taka mraauu :D:banan:
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 20:37 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Tatoo

76
fiodor pisze::)
popatrz Dorciku jak fiodor zaniemówił i przeżywa naszą propozycję :ahah:
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 20:50 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Tatoo

77
Sailor pisze:Kszynka, ale pająki są piękne (na swój sposób :P), otoczone nimbem tajemnicy i niebezpieczeństwa w każdej niemal kulturze. A widziałaś kiedyś może na łące albo gdzieś moment, gdy pajęcze maleństwa wydostają się z tego "wielkiego jajka/kokonu" na świat?, rozbiegają się dookoła po pnączach i już ich nie ma- cudny widok. Poza tym ten tutaj ma nawet cień, jest nie za duży nie za mały i w takim miejscu, że mam ciarki, jak na niego patrzę- majstersztyk :) Zrujnowałabym sobie nim imidż grzecznej dziewczynki, ale co tam :banan:
Jak sobie taki tatoo zrobisz, to masz murowane, że się nie będe chciała do Ciebie przytulać :D
A zupełnie serio, looknęłam na zdjęcie i mi ciary przez krzyż przeszły. Nie chodzi o miejsce, choć bardzo odważne, ale właśnie wzór. Ale o gustach ponć się nie dyskutuje. Ważne to czuć się dobrze we własnym ciele i z tym, co na ciele ;)
A sama jestem ciekawa, co Dorcikowi i Vici uda się wytargować :P
Ostatnio zmieniony 11 lip 2010, 0:27 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Tatoo

78
Dorcik pisze:No popatrz Sailor ,a mi sie wydawało zawsze ,że TY seksownie niebezpieczna dziewczynka jestes ,taka mraauu :D:banan:
No coś Ty Dorcik!
Obrazek
Jestem raczej nieśmiała i dziecinna nooo i najwyżej nieco mroczna, ale "seksownie niebezpieczna" to z pewnością nie ten adres ;)
Jak sobie taki tatoo zrobisz, to masz murowane, że się nie będe chciała do Ciebie przytulać
Nie bój się, nie przezlezie na Ciebie :D
Ostatnio zmieniony 11 lip 2010, 21:55 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Tatoo

79
Ciarki mnie przechodzą jak tylko o tym myslę :ahah: nawet nie muszę patrzeć :D
Ostatnio zmieniony 11 lip 2010, 22:15 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Tatoo

80
Sailor pisze:"seksownie niebezpieczna" to z pewnością nie ten adres ;)
Taaaak, to bardziej mój adres ;P
Tatuaż jest piękny i w bardzo fajnym miejscu. Nie znacie się i tyle.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2010, 22:34 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Tatoo

81
wytatuuję sobie szczurka (takiego uproszczonego, same kontury) na kostce.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 18:08 przez toxiqe, łącznie zmieniany 1 raz.
strach przed śmiercią nie ma głębszego uzasadnienia
Sąd ciała jest silniejszy niż sąd umysłu

Re: Tatoo

82
kiedyś chciałem zrobić sobie tatuaż ... :(
ale niestety w pracy którą miałem podjąć byłby nie wskazany ...
i tak jakoś wyszło z czasem ... wilka mam w avatarze a nie na ciele :|
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 18:39 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Tatoo

83
Mam Feniksa na plecach i więcej tatuaży w planach. Uważam to za wyjątkową rzecz i dobieram wzory, które są już wyryte gdzieś w moim wnętrzu, w umyśle. Przenoszę je na skórę i fizycznie czuję ich obecność.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 19:01 przez ljuskrigare, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ten, kto przemawia w gniewie sprawia, że zapamiętany będzie jego gniew, ale przepadną słowa."

Re: Tatoo

84
Feniks - cudowny ptak.Mam na plecach lecącego feniksa.Zrobienie go trwało prawie 5 godzin,ale było warto.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2010, 23:05 przez Feniks, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tatoo

85
Chce i zrobie, mimo iż przyjaciel odradza mi to mówiąc że podobam mu się bez tego. Ale ja myślę że tatuaż to nie tylko zachcianka. To równiez cos ważnego. Ja np chce sobie wytatuowac na łopatce taki kwiat wiśni:
http://img.national-geographic.pl/uploa ... 732646.jpg

Ma on symbolizowac moja milosc do japonii ale jest tez znakiem przemijania.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010, 13:23 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Tatoo

86
Chinatsa, wdzięczy motyw sobie wybrałaś :) Mnie bardzo się podobają takie roślinne wariacje, a z Twoich upodobań oczarował mnie już jakiś czas temu ten oto widok:
http://www.staralicious.com/wp-content/ ... tattoo.jpg
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010, 21:07 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Tatoo

87
fiodor pisze:co sądzicie o tatuażach. macie? chcecie mieć? nigdy byście ich nie zrobili? to mój ulubiony temat :)
Tatuaż na całe życie?
Nie.
Co noc to inny - tak(są takie co trzymają się jedną noc i jeszcze można samemu projektować).
:D
Mam też pomysł jak zrobić tatuaż co nie wymaga wypalania a nie jest zmywany wodą - niemniej jak ktoś chce to bez problemu usunie.
Tak więc może kiedyś zrobię sobie taki tatuaż lub tatuaże - co mogę usuwać bz jakichś laserów itp. Ogólnie fajna sprawa.
:kogucik:
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2011, 18:51 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Tatoo

88
Tatuaż ładnie wygląda u kogoś. Na sobie jednak już nie chcę.
Plany były, nawet wielkie, decyzji niestety nie. I dobrze.
Jest to coś na całe życie. I chociaż teraz wygląda ładnie, później niekoniecznie takie musi być.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 0:12 przez Nala, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tatoo

89
Nie każdy tatuaż jest na całe życie. Nie każdy jest wypalany.
:)
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 0:25 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Tatoo

90
Ale jak go robić, to z myślą na całe życie.
Jakoś nie zastanawiałam się nad takimi chwilowymi. Dla mnie nie miałyby sensu większego.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 21:54 przez Nala, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron