Re: Czy Jestem Brzydki?

2
Hej wszystkim. Już od dłuższego czasu próbuje znaleźć sobie dziewczynę, ale mam z tym duży problem. Wydaje mi się, że jestem po prostu nieatrakcyjny. Podniósł mnie na duchu ten artykuł: Czy ja jestem brzydki?, ale bardzo bym prosił o jakieś Wasze rady. Co powinienem w sobie zmienić, żeby dziewczyny zwracały na mnie uwagę?
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 12:26 przez szukamrady, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

4
Część z tego jest mylona z czymś co nazywam uzależnieniem od bliskości drugiej osoby, tak samo reagują facety. Jak chcesz poderwać kogoś to standardowo na fure i bogate ubranie ale żeby było z klasą i smakiem ;) włosy na łyso bo lubią głaskać po głowie :) dobre umięśnienie samca też ma swoje znaczenie. No i ładna maska to podstawa.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 13:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

5
:black2:

Ja?! i szukamrady
:rotfl:

Wybaczcie mój śmiech, lecz..
Mięśnie moze i są dość ważne, lecz.. ja nie mam jakiejś muskularnej sylwetki a czasami oprócz dziewczyn gotowi na mnie polecieć i geje.
Jeden nawet gotów ze mną wziać ślub gdyby już nie znalazł partnera.
Do tej pory też pamietam jak ze 2 miesiące jedna mnie wręcz błagała o seks.
A nie jestem pakerem i do moich zdjęć miewają ludzie wgląd.
;)
Nie wiem jak Ja?!, lecz np. mojej mamie łyse głowy się nie podobają, gdyż...postarzają mocno no i nie do każdego kształtu czaski pasują.
Tak samo nie każdej kobiece jest ładnie w łysinie czy w bardzo krótkich włosach tak jak u Sinead O'Connor.
Obrazek
Trzeba na prawdę mieć ładny kształt głowy.

Inny przykład faceta co może mieć wzięcie lub nawet ma i nie jest pakerem i nie jest łysy:
Obrazek
A ten nie jest pakerem, nie jest łysy i 3 razy żonaty, ma córkę i syna:
Obrazek
No więc proszę mi bzdur nie wypisywać.
:D
Znam też przypadki kiedy facet nie był i nie jest bogaty, ona też a są razem.
:)
Największe bogactwo to miłość.
:zozol4:

Co do wyglądu..trzeba być zadbanym i czystym przede wszystkim.
Lecz oprócz wyglądu warto mieć też coś w sobie.

ps. chyba zamiast w ogłoszeniach mogłoby to spokojnie być w "Dobre Rady", chociaż to co pisze Ja?! za taką bym nie uznał, gdyż to jest lepsze na prostytutki lub tkę co ewentualnie będzie kłamała, że kocha niż na poderwanie dziewczyny co się ceni i zna swoją wartość.
To jest wyzwanie(dla wielu to jeszcze wyzwanie) a nie pójście na łatwiznę.
Taka nie poleci na pieniądze a na faceta jeśli już i to takiego, który oprócz wyglądu czy pieniędzy ma coś w głowie i sercu np. pasję.
;)
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 18:36 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy Jestem Brzydki?

7
Zgadzam się z kamyską w 100% a nawet 500%.
:witka:
szukamrady pisze:Siema! Wiecie może jak odczytywać mowę ciała dziewczyn? Ja stosuję się do rad zawartych w Jak rozpoznać czy podobasz się dziewczynie? Mowa ciała. Jednak chciałbym poznać Waszą opinię. Pozdrawiam
Proszę nie czytaj takich bzdur.
Piszą zapewne, że np. jak odgarnia włosy to jest zainteresowana..a moze po prostu odgarnia grzywkę co jej przeszkadza?
Wielu schamionych młodych kolesi też czasami siada np. np. mnie z rozchylonymi nogami.
Jakby im powiedzieć, że ot oznacza zachętę doseksu a homo chyba nie sa to za samą sugestię pewnie gotowi by zabić.
:black2:

Lecz mowa ciała wyraźnie mówi, że porządają tego przed którym nogi rozkładają.
Zwróciłem na to uwagę jak odgrywana była scena rozmowy kwalifikacyjnej i koleś co miał grac szefa rozrzucił nogi na boki.
Mało nie spadłem ze stołka ze śmiechu.
:rotfl:

Jestem zatem przekonany, że nie każdy zna język ciała i wie co komunikuje.
I to być nawet coś sprzecznego z tym co faktycznie by chciał.
:zozol4:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 18:54 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy Jestem Brzydki?

8
To bzdura z tą mową ciała, wymyślone z nudów. Może jest to aktualne w jakimś małym procencie przypadków ale dlaczego ludzie to biorą na poważnie i jeszcze się tego uczą ? Czy to dom wariatów ? Teraz siedze z nogami na boki więc albo pragne komórke albo stół który przede mną stoi ? A w busie to pewnie pragne pusty fotel co przede mną ? Jak mam na kogoś ochote to - przeważnie olewam to.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 19:09 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

9
Seks ze stołem..niezapomniany.
:black2:

Z drugiej strony jak czytałem o przypadku, gdy kobieta poślubiła..karuzelę bo w sam raz zaspokajała jej potrzeby seksualne..to nie wykluczam wszystkiego.
:rotfl:
Natomiast jak koleś tak usiądzie przed kobietą jak opisałem to widzowi od razu się kojarzy z tekstem: "siądź mi na kolana"..
Nie moja wina, że miewam skojarzenia.
:zozol4:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 19:17 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy Jestem Brzydki?

10
Ludzie kochani reklamy od porady nie potraficie odróznić? :D Dlatego jest w ogłoszeniach i w jednym temacie, nie będzie nam sie spam reklamowy po forum rozłaził :P :ahah:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 19:22 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Jestem Brzydki?

13
Ludzie, którzy myślą, że wszystko można dostać na tacy i jest jedno panaceum dla wszystkich, jeden przepis co każdemu pomoże w znalezieniu miłości.
Osoby zrezygnowane i zdesperowane, które szukają każdej metody by mieć powodzenie.
Ktoś kiedyś powiedział, że ten co ma szczęście w miłości nie wie co to jest(miłość).
Jakby wszystko było łatwe to niczego by się nie doceniało.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 19:48 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy Jestem Brzydki?

14
To reklamy nie wolno skrytykować ? Jest wolność słowa więc można powiedzieć że ta pozycja wydawnicza to szajs. A może ktoś ma o niej dobre zdanie ?
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 20:32 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

20
Panie Krzysztofie Królu, prosze nie spamować po całym forum.... Prosze docenić, że nie został Pan zbanowany i moze sie Pan tutaj reklamować, więc proszę nie nadużywać naszej uprzejmości.
Mamy specjalny dział BRATNIE STRONY w którym moze Pan zareklamować swoje forum, równocześnie reklamując na swoim forum nasze. Zapraszam do skorzystania.
Pozdrawiam :kwiatek:
Ostatnio zmieniony 12 lip 2011, 17:27 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Jestem Brzydki?

21
kamyska pisze:Moim zdaniem nie liczy się wygląd tylko dusza i charajter, bo to jest najważniejsze.
przy pierwszym spotkaniu, przy pierwszej ocenie? nic głupszego!
kobieta patrzy na buty czy czyste i na paznokcie, resztę da się podporządkować.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 0:40 przez May, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

22
Najwięcej kobiet można spotkać w klubach lub barach, dlatego trzeba wiedzieć jak poderwać dziewczynę na imprezie. Macie jeszcze jakieś pomysły?
Te rady na twojej stronie są nic nie warte. Ta strona to dzieło szatana.A w ogóe wąchy są spoko i dziewczyny lecą na nie, to wie każdy kto ma wąchy albo mial, a wy pioszecie że wąchy są passe, to ja wam mówie że się nie znacie. Jak bez wąchów poderwać laskę na wiejskim dysku? To jest propaganda w ogóle, jak już robisz na tym kasę to rób to porządni. Wasze sposoby na podrtyw to można poderwać jakąś blachare w Warszawce a nie prawdziwą babę ze wsi na prawdziwym dysku.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 1:14 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Czy Jestem Brzydki?

23
Wybacz, ja na dyskę na wsi nie latam a wąsy bywają uznawane czasem za gejowskie.
Kumpla podejrzewali o gejostwo bo miał wąsy.
;)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 1:41 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy Jestem Brzydki?

24
Może i racja, ale ja i tak nie noszę wąsów. Ale co złego jest w wąsach, nie rozumiem? Młodzi ludzie to rzadko je noszą ale np. taki Małysz? Teraz wąsy są trendy, lepiej się wyróżniać czymś a nie być taki jak milion innych.
Bo Małysz to gej według ciebie?
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 1:52 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

25
Gdyby nie miał żony to pewnie dla niektórych na ulicy mógłby być uważany za geja.
Ja tak nieuważam, lecz młodzi ludzie mają rózne dizwne myśli.
Poza tym wąs a wąs to różnica.
Wąsy takie jak u Piłsudkiego czy tam podobne jeszcze darują, a delikatny wąs no właśnie.

Nie wiem skąd takie przypuszczenia się biorą, lecz są takie i co poradizć?
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 2:44 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy Jestem Brzydki?

26
voltaren pisze:Może i racja, ale ja i tak nie noszę wąsów. Ale co złego jest w wąsach, nie rozumiem? Młodzi ludzie to rzadko je noszą ale np. taki Małysz? Teraz wąsy są trendy, lepiej się wyróżniać czymś a nie być taki jak milion innych.
Bo Małysz to gej według ciebie?
dlatego tak gejowsko wygląda.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 22:27 przez May, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Jestem Brzydki?

28
Moje odkrycie tego lata: 3 typy dziewczyn na wakacjach. Jakieś komentarze?
victoria pisze:Panie Krzysztofie Królu, prosze nie spamować po całym forum.... Prosze docenić, że nie został Pan zbanowany i moze sie Pan tutaj reklamować, więc proszę nie nadużywać naszej uprzejmości.
Mamy specjalny dział BRATNIE STRONY w którym moze Pan zareklamować swoje forum, równocześnie reklamując na swoim forum nasze. Zapraszam do skorzystania.
Pozdrawiam :kwiatek:
Czy udawanie idioty to jakaś metoda?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2011, 14:57 przez szukamrady, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron