Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

1
Ma ktoś z tym doświadczenie ?
Mam kilka pryszczy na twarzy , ale większym problemem są te na plecach ; (
Na plecach jest ich sporo i są bardzo widoczne , ale nie wiem jak się ich pozbyć ; /
Znacie może jakieś sposoby najlepiej naturalne na pozbycie się tego okropieństwa ?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 20:44 przez prongmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do przeczytania moich wierszy ; )
http://imladis.p2a.pl/viewforum.php?id=101

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

2
Wyciskać skurczybyki :) Jak nie masz zbrzydliwej panny to ją zagoń :P Potem dezynfekować. Plecy i gardło :)
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 20:49 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

3
yuck! abe!

jest taki olejek, citrosept, z pestek grapefruita. moj osobisty brat myslal ze to perfumka cystrusowa i przez pomylke ja zastosowal na twarz po goleniu.
zapieklo przerazliwie ale pryszcze i bakterie wytrulo. nie polecam, bolalo ale moze na plecach...?

co prawda po kilku miesiacach efekt sie zatarl. brat stosuje diete- zadnych slodyczy zadnych ostrych przypraw.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 20:53 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

5
Ja walczyłem niemal wszystkim. Jest jeszcze jeden hiper-skuteczny ponoć lek na pryszcze, ale można zostać bezpłodnym. Na szczęście ostatnio mi mocno zanikają i prawie nic nie wyskakuje. Myślę, że to kwestia już jakiegoś liftingu. A co myślicie o laserowym usuwaniu?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 21:42 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

6
Nebogipfel pisze:Myślę, że to kwestia już jakiegoś liftingu
Hmmmm, a ja myślałam, że lifting to na zmarszczki a nie pryszcze :P
Ja bym polecała jednak udać się do dobrego dermatologa, bo takim samodzielnym babraniem można narobić sobie jeszcze większej szkody.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 11:40 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

7
Też radzę udać się do specjalisty dermatologa lub kosmetologa, choć ten drugi pomoże tylko doraźnie np. zabiegami peelingującymi. Nie warto stosować czego popadnie, bo problem może się zwiększyć, lepiej stłumić w zarodku, mogą też pozostać blizny a z nimi nie jest tak łatwo sobie poradzić.

Ja na szczęście ma ten problem za sobą, bo dokuczał mi jeszcze w gimnazjum i nie był specjalnie trudny do zwalczenia- stosowałam maści i tzw. robione lekarstwa. Wielu moich znajomych walczyło jednak z trądzikiem antybiotykami, które jak się potem okazało niszczyły żołądek, wątrobę, nerki, więc trzeba dobrze się zastanowić nad taką opcją. A dieta to podstawa- bez słodkich, słonych i pikantnych rzeczy np.: czekolady, majonezu, musztardy, chipsów, masła orzechowego, kakao itd. Bez diety ani rusz.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 12:45 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

8
aka pisze:
Nebogipfel pisze:Myślę, że to kwestia już jakiegoś liftingu
Hmmmm, a ja myślałam, że lifting to na zmarszczki a nie pryszcze :P
Ja bym polecała jednak udać się do dobrego dermatologa, bo takim samodzielnym babraniem można narobić sobie jeszcze większej szkody.
Latałam po dermatologach i dupa psia. Same zaczęty mi znikać. Teraz to na prawdę wystarczyłaby kosmyczka czy jakaś mikrodermabrazja i git.
;)
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 17:03 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Jak skutecznie pozbyć się pryszczy

9
zero tłuszczu krowiego i mnie to pomogło. usuwanie blokowanie na dłuższą mete nie pomoże bo to wyskakuje z wnętrza organizmu, najczęściej jako objaw choroby candida albicans czyli zagrzybienie jelit. Te grzyby lubią niezdrowe żarcie pełne chemii i mało treściwe, zwłaszcza lubią mleko i sery.

A jak już nie ma candydozy to można poszaleć z moczem i prasnąć nim w twarz i plecy na szmacie.
Ale koniecznie od starej babki 90 letniej i to zebrany w równonoc letnią ;)
Ale własny też dobry
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 3:18 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron