Re: Mazidła ;P

31
Ja zużywam w miesiąc, chyba ze jest jakieś mega- giga- opakowanie, to męczę dłużej, ale ja zdecydowanie walę tego za dużo na siebie :P
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 20:02 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Mazidła ;P

32
Przestawiłam się ostatnio na oliwki.
Kupuję te z Ziai- ok. 16zł za półlitrową butelkę z wygodną pompką. Są wydajne, dobrze się wchłaniają jak na takie tłuścioszki :P
Po zrobieniu peelingu (np. cukrowego z Perfekty) i wmasowaniu oliwki w wilgotne jeszcze ciało, skóra jest jedwabista jak u niemowlaka :)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 19:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Mazidła ;P

33
Moje nowe cudeńko:
Obrazek
Nie znalazłam niestety większego obrazka, ale co nieco widać i ta tymże;)

Otóż jest to balsam nawilżający od Lirene, z lilią wodną, lotosem, bambusem, gliceryną, mocznikiem, wit. E i shea. Skóra jest gładziutka i naprawdę DŁUGOTRWALE nawilżona :D Chyba żaden inny balsam, jaki przetestowałam, nie dawał tak fajnego poczucia komfortu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 20:44 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Mazidła ;P

35
Ja używam tego specyfiku, jest naprawdę bardzo dobry - silnie nawilża
Obrazek
jest tylko jeden minus - ma parabeny w swoim składzie.
Może znacie coś dobrze nawilżającego bez parabenów?
Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron