Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

1
Temat nasunął mi się rykoszetem po refleksjach w innym wątku ;)

1) U mnie królują kosmetyki do pielęgnacji włosów- balsamy, maski, serum, odżywki, jedwabie itd.
2) Błyszczyki.
3) Masła do ciała,
4) Mgiełki zapachowe :D
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 11:02 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

2
żele pod prysznic
produkty do mycia twarzy
kosmetyki do makijażu
lakiery do paznokci ;D
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 11:06 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

4
Mam taki sam problem z kremami :/ Czasem używam tylko Bambino albo medycznej maści z retinolem, bo wszystko inne wywołuje efekty bardziej niż odwrotne do oczekiwanych.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 12:26 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

6
Kosmetyki?Pomijam te do higieny.U mnie bowiązkowo :krem nawilżający ,delikatny cień do powiek i tusz do kresek.To wszystko co muszę mieć i co mam na stałe.Na wielkie wyjścia dodatki:Lakier do paznokci w kolorze naturanym,podkład do twarzy i puder też w naturalnym odcieniu.Tusz do rzęs i lakier /jak najnaturalniejszy/ do włosów /ooo,to naprawdę musi być super wyjście/.Bez problemu mogę jednak bez makijażu pokazać się.Nie mam na tym tle "urazu".
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 18:00 przez Krystyna, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

10
U mnie na pierwszym miejscu sa perfumy, mam ich mnostwo, bo zawsze uzywam innych w zaleznosci od mojego nastroju:) na drugim miejscu sa kosmetyki do wlosow, zwlaszcza odzywki a na trzecim kolorowka, przedewszystkim tusze
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010, 9:38 przez Pinia, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

11
wszystko naturalne i bez chemii.
mam fiola.
kupuje sam retinol, sam kwas hialuronowy i to mi zalatwia nawilzenie i akcje przeciwzmarszczkowa, bez konserwantow, pachnidel, emulgatorow itp historii. nie chce nosic na twarzy tablicy mendelejewa.
z kosmetykow do makijazu- tylko kohl, jak wyzej
do wlosow- ziola ajurwedyjskie, henna, amla, aritha, kasja, i przede wszystkim, neem.
maseczki, naturalne, glinki, algi.
tonik- woda rozana.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010, 11:02 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

13
asmaani pisze:wszystko naturalne i bez chemii.
mam fiola.
kupuje sam retinol, sam kwas hialuronowy i to mi zalatwia nawilzenie i akcje przeciwzmarszczkowa, bez konserwantow, pachnidel, emulgatorow itp historii. nie chce nosic na twarzy tablicy mendelejewa.
z kosmetykow do makijazu- tylko kohl, jak wyzej
do wlosow- ziola ajurwedyjskie, henna, amla, aritha, kasja, i przede wszystkim, neem.
maseczki, naturalne, glinki, algi.
tonik- woda rozana.
Kiedyś też próbowałam robić samodzielnie jakieś płukanki do włosów, maseczki, napary na parówki (masło maślane, ale nie wiem, jak to się fachowo zwie), ale potem jakoś zanikł u mnie ten zapał, z wrodzonego lenistwa najpewniej. W każdym razie chyba będę zmuszona zwrócić się nieco ku łonu natury, dlatego mam pytanie Asmaani- skąd bierzesz te produkty i skąd wiesz, jak je łączyć, aby uzyskać pożądany efekt? :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 21:34 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

14
Przyłączam się do pytania Sailer,też chciałabym wiedzieć gdzie kupujesz retinol i kwas hialuronowy ,a moze masz jeszcze jakiś sposób na wypadanie włosów ?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 21:57 przez rybka13, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczęście podobne jest do motyla ,nigdy nie goni za człowiekiem ,tylko człowiek za nim

Re: Jakich kosmetyków masz najwięcej?

19
mam najwięcej:
- korektorów (muszę mieć dużo odcieni, a każdy do czego innego)
- namiętnie kupuję podkłady (lubię mieć w zapasie)
- żele pod prysznic (ostatnio z tymi się hamuję :p)
- balsamy do ciała (z tymi nie da się opanować)
-błyszczyki (przecież muszę mieć różne odcienie i zapachy w zależności od humoru
Obrazek
)
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 12:25 przez motylek, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo motylki lubią truskawki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron