Re: Męski zarost.

1
No właśnie. Swego czasu była jakaś dziwaczna tendencja do usuwania zarówno z twarzy jak i ciała. Religijne praktyki rozumiem, ale na co komu, nam facetom golenie klaty ? Od dłuższego czasu zaobserwowałem, że wrócił do łask i naturalnie bezproblemowo nadążam za modą :D
Jak się zapatrujecie na noszenie zarostu ? No i miłe Panie, jak postrzegacie męski zarost ?
Ostatnio zmieniony 06 gru 2013, 23:07 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Męski zarost.

2
Jako kobieta, uwielbiam męski zarost, byle bez przesady (długaśnej brody to bym raczej nie chciała żeby mój facet miał :P). Owłosienie w innych miejscach także mi nie przeszkadza, a w wielu przypadkach nawet mi się podoba. :)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2013, 15:18 przez Sayenne, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Męski zarost.

4
Ja?! pisze:długa broda nie kłuje jak 2 mm owa
Ale w praktyce...hmm, powiedzmy damsko-męskiej, każdy zarost może być problematyczny. Po prostu może sprawiać ból. I wtedy co z tego, że się podoba np. ładnie wytrymowany, jak przy pieszczotach partnerka ucieka przed tym bólem i całą magię diabli biorą?... ;)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2013, 5:50 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Męski zarost.

6
0,5 cm już nie kłuje ale smyra. W sumie mam to gdzieś czy kogoś kłuje i nie gole sie odkąd mi broda zaczęła rosnąć i u kobiet też mi to nie przeszkadza byleby nie było za długie bo zgubić sie można.

Z innej beczki ciekawe ilu facetów by sie przyznało że se jaja golą na gładko. Jak dla mnie to przesadna ingerencja w zawieszenie ale co kto lubi
Ostatnio zmieniony 18 gru 2013, 17:23 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Męski zarost.

7
Mój facet jest owłosiony. Ma włosy dłuższe ode mnie, brodę i wąsy. Klatę też ma owłosioną i jest ok. W sumie najpewniej gdyby nie miał długich włosów bym na niego uwagi nie zwróciła. :D
Jeśli ktoś chce się depilować czy golić - jego sprawa, ale mojego bym skrzyczała gdyby miał np. pozbyć się całkowicie brody.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 21:51 przez Vakaru, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Męski zarost.

8
No ale po co komu przykładowo włosy na plecach ... albo na tyłku ? Jest mi ktoś w stanie wyjaśnić tą "tajemnicę natury" ?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 22:26 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Męski zarost.

9
Trochę nie rozumiem sensu stawiania przy naturalnym zaroście pytania "po co komu". Raczej tego gdzie komu włosy rosną nikt nie wybiera. Może ewentualnie je usunąć, a jeśli nie czuje potrzeby ingerowania w "swoją naturę", to co możemy zaradzić? :P
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 22:32 przez Vakaru, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Męski zarost.

10
Hm, w sensie, jaki z nich pożytek ;) Bo chyba ani specjalnie estetyczny, ani praktyczny. Oczywiście, nie ma mowy o tym, żeby komuś próbować dokonać zamachu kosiarką na plecy, nic z tych rzeczy. Rozumie, że to są uwarunkowania genetyczne.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 22:39 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Męski zarost.

11
Co do zamachu kosiarką - teraz Ponury Kosiarz ma totalnie inny wydźwięk. :D

Nawet nie kwestia genów, co hormonów.

I małpki bym nie chciała, ale sądzę, że są jakieś fetyszystki, które lubią futerka. :P
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 23:01 przez Vakaru, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Męski zarost.

14
Vakaru pisze:Zależy gdzie. xD
Czasami nie są seksi, ale praktyczne. Np. zimą jak jest -20C :D
o dobry argument, inaczej to ciepła podpaska na okrągło
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, 0:41 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Męski zarost.

19
Masz nawet ściągacz, gdyby się zrobiło naprawdę zimno i co nieco się skurczyło. :P
Tylko pytanie jak włosie by na to zareagowało. Te ciągnięcia i szarpnięcia.. ;/
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, 1:51 przez Vakaru, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda”

cron