Re: Czym jeździcie ?

31
Opel Calibra, 16 V, 2,5 litra, 150 KM... czerwona, po KONKRETNYM tuningu optycznym i mechanicznym, w środku czerwona skóra...
Moja marzenie z młodzieńczych lat- jechałam przez pół Polski za nią i mam. Wstawić zdjęcia? :D Moja Calina... Cudo :) Dożywotka...

A na " normalniejsze" wyjazdy Cytrynka... Citroen C5.. Yyyy... Dwa lata już miną niedługo:( Ale ten czas leci...
Ostatnio zmieniony 25 mar 2010, 17:11 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: Czym jeździcie ?

36
roxis84 pisze:Opel Calibra, 16 V, 2,5 litra, 150 KM... czerwona, po KONKRETNYM tuningu optycznym i mechanicznym, w środku czerwona skóra...
Moja marzenie z młodzieńczych lat- jechałam przez pół Polski za nią i mam. Wstawić zdjęcia? :D Moja Calina... Cudo :) Dożywotka...

A na " normalniejsze" wyjazdy Cytrynka... Citroen C5.. Yyyy... Dwa lata już miną niedługo:( Ale ten czas leci...
Wstaw foto :michael:

Ja śmigam autobusem ale mam zamiar kupić peugeota speedfighta 2 WRC
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 18:39 przez prongmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do przeczytania moich wierszy ; )
http://imladis.p2a.pl/viewforum.php?id=101

Re: Czym jeździcie ?

38
Polski wóz terenowy!!! "Dużym" jeździłem kiedyś na ryby... szło to praktycznie po wszystkoim na czym się koła obracały :D
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 16:21 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

39
A ja moją pandę kocham ponad wszystko. Całkowity wstep wzbroniony, zakaz patrzenia i dotykania.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 19:28 przez alojma, łącznie zmieniany 1 raz.
- Taka sama?
- Nie..
- Podobna?
- Nie..
- Idealna?
- Nie..
- To jaka?
- Inna..

Re: Czym jeździcie ?

40
alojma pisze:A ja moją pandę kocham ponad wszystko. Całkowity wstep wzbroniony, zakaz patrzenia i dotykania.
Fajna... konserwa. Wygodna ale wyglada... odrobine lepiej niz Ford K takie brzydactwo moze kochać tylko mama :ahah:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 8:25 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

41
Ja aktualnie chodze najlepszym srodkiem komunikacji:PCzyli z buta!:P

A czym chciałbym jeździć pewnie tak jak każdy chłopak w moim wieku jakimś fajnym autemnp. Humerem H2:P

Koleś u nas ma takiego:PMoże by mi porzyczył:P
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 10:53 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

42
CrazyBoy pisze:Ja aktualnie chodze najlepszym srodkiem komunikacji:PCzyli z buta!:P

A czym chciałbym jeździć pewnie tak jak każdy chłopak w moim wieku jakimś fajnym autemnp. Humerem H2:P

Koleś u nas ma takiego:PMoże by mi porzyczył:P
Greckie autko... Parakulos :ahah:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 10:55 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

43
renault 19. 5,8 do setki. 225 max. awaryjne jak cholera. czesto kursuje wroclaw krakow. jak ktos chce lapac stopa pisac na pm. najblizszy kurs w tym tygodniu sobota niedziela z wroclawia. potem jade na woodstock z krakowa.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 13:27 przez Wenar, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wiem czy dobrze robię rejestrując się tu, ale coś mi mówi ze to właściwe miejsce...

Wenar

Re: Czym jeździcie ?

47
odkąd sprawdziłem, że z powodu korków jeżdżę do pracy 20 minut a tramwajem 10 to wybór prosty.Ceny biletów i tak wychodza mniej niz paliwo w korkach spalane
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, 13:30 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

50
Ja obecnie poruszam się pieszo ale gdyby mnie było stać to kupiłbym sobie choćby używaną Alfe Romeo 159 w kolorze granatowym lub czarnym i obowiązkowo z kremową skurzaną tapicerką,pomażyć czasem miło,pozdrawiam miłośników motoryzacji i nie tylko,Marek,L.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja”

cron