Re: Czym jeździcie ?

2
miałem fajny motocykl ale mam teraz coś w rodzaju motocykla..


chciałbym poruszać się sporą ciężarówką albo vanem, żeby móc zabierać paczkę przyjaciol ze sobą ;]
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, 19:30 przez Dud3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

3
no w końcu jakiś fan motoryzacji. nie wiem czy wszyscy na tym forum jeżdżą autobusami?
dobra. ja jestem fanem raczej 4 kółek i uwielbiam samochody. od niedawna opel astra trójka. jeszcze testuję.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, 19:54 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czym jeździcie ?

4
oo trójeczka!


dynamiczna i ekonomiczna..


właśnie o tym myślałem w przyszłości [nie licząc starego vana heh]


ja jeżdżę autobusem.. w koncu zima a do szkoly troche mam ;

jednak mozna ponarzekac na te nasza komunikację ;]
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, 21:24 przez Dud3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

8
Mazdą Premacy :D Uwielbiam ten samochód ,uwielbiam jeździc ,a najlepiej sama ,radio full ,piąty bieg i juz jestem szczęśliwa ....
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 22:37 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Czym jeździcie ?

9
Moja bryka to Nissan Micra K12 :D. Cudo!!! :lalala:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 22:53 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Czym jeździcie ?

10
Opel Corsa, idealny dla "baby"...;). 10 lat bezawaryjnie (mówię tu o naprawach, tłumik jedynie musiałam wymienić), to mi się podoba! Zamieniłabym też na Corsę, na najnowszy model. Brak wspomagania mi nie przeszkadza, ale klimatyzacja by się przydała, bo latem bywa ciężko, oj ciężko...
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 9:16 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Czym jeździcie ?

11
Służbowy wózek wiec i wyboru nie miałem... Corsa "D" 1.3 CDTI. Szału nie ma (mogłoby być 1.7)
Kiedyś myślałem że corsy to babskie wózki ale zmieniłem zdanie ;). Fajne wyposażenie dodatkowe (do full ops. brakuje skóry i sportowych bajerów) mało pali (średnio ok. 5,5 do 6,5 litra), ładnie się zbiera... naprawdę fajna jazda... zwłaszcza w porównaniu z poprzednikiem Peugeotem 206.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 11:18 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

12
mam miłe wspomnienia z corsą c. w sumie nie miałem napraw. niestety 3 drzwiówka okazała się niezbyt praktyczna jak na auto rodzinne.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 15:36 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czym jeździcie ?

13
fiodor pisze:mam miłe wspomnienia z corsą c. w sumie nie miałem napraw. niestety 3 drzwiówka okazała się niezbyt praktyczna jak na auto rodzinne.
Fakt, ja mam 5-drzwiowe, ale rodzina i tak nie chce w całości nim jeździć... (bo za małe! :P). Za to zakupy mieszczą się doskonale, a i z parkowaniem nie ma problemów (że nie wspomnę o zwrotności, w mieście cenna sprawa).
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 18:04 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Czym jeździcie ?

14
Mam Toyotę Corollę 5-drzwiówkę, marzyłam o Mazdzie 3 ale to nie na moją kieszeń. Uwielbiam wygodne auta i uwielbiam nimi jeździć, jakbym miała dużo kasy zmieniałabym samochody najmniej, co dwa lata :D
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 15:45 przez Arabeska, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

15
Jeep Liberty z napedem na 4 kola - idealne na nasze sniegi w Minnesocie! I ma pilota, ktorym moge go wlaczyc z domu - co za cudo jak na zewnatrz jest minus 30 stopni!
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 15:50 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Czym jeździcie ?

17
Grzegorz pisze:Ja cieniutko cinqucento 900.
Jeżdżę po dłuższej przerwie od 2 tygodni.
ZBIGNIEW???? :ahah:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 04 mar 2010, 20:33 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

18
Mamy forda focusa, ale nie mam prawka :ahah: więc na codzień romantycznie autobusem, tramwajem i często krócej jade :P :D
Ostatnio zmieniony 04 mar 2010, 21:16 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czym jeździcie ?

19
victoria pisze:Mamy forda focusa, ale nie mam prawka :ahah: więc na codzień romantycznie autobusem, tramwajem i często krócej jade :P :D
Zapomniałaś dodać że posiadasz jeszcze grecki środek transportu...
Ostatnio zmieniony 04 mar 2010, 21:30 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

20
Ja się przywiązuję do samochodów nieomal jak do zwierząt... Pięć lat temu kupiłem Opla Vectrę 1.6 ale że na wojaże za granicę z całą ekipą i bagażami było to mało dwa lata temu dokupiłem Minivana Forda Aerostar z silnikiem 3.0 z myślą, że sprzedam Opla... Ale Opel mi się nie psuje, jest oszczędny, ma napęd na przód, co zimą ma duze znaczenie więc mi go szkoda... i jeżdżę dwoma...
Kurde ale gdy przychodzi do opłat - siwieję :D
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 0:22 przez Jazon, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie będziesz sobą, kto nim będzie?

Re: Czym jeździcie ?

21
Jatagan pisze:
victoria pisze:Mamy forda focusa, ale nie mam prawka :ahah: więc na codzień romantycznie autobusem, tramwajem i często krócej jade :P :D
Zapomniałaś dodać że posiadasz jeszcze grecki środek transportu...
??? :niewiem: wannę? :ach:
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 2:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czym jeździcie ?

22
victoria pisze:
Jatagan pisze:
victoria pisze:Mamy forda focusa, ale nie mam prawka :ahah: więc na codzień romantycznie autobusem, tramwajem i często krócej jade :P :D
Zapomniałaś dodać że posiadasz jeszcze grecki środek transportu...
??? :niewiem: wannę? :ach:
PARAKULOS :ahah::ahah::ahah:
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 9:27 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czym jeździcie ?

23
Ja tak jak Victoria nie mam prawa jazdy ale ani mi w głowie jazda MPK lub chodzenie parakulosami:ahah:.Jak nie ma Adasia jadę TAXI.A tak dupkę wożę ASTRĄ.[chyba,bo od pół roku mamy nowe auto :/:/]
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 9:59 przez Alicja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

24
Jatagan pisze:
victoria pisze:
Jatagan pisze: Zapomniałaś dodać że posiadasz jeszcze grecki środek transportu...
??? :niewiem: wannę? :ach:
PARAKULOS :ahah::ahah::ahah:
:dzieki:


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 15:42 przez Jazon, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie będziesz sobą, kto nim będzie?

Re: Czym jeździcie ?

29
Tia, jest czego zazdrościć.. zwłaszcza nocnych kursów z dresami ;]]



kierowcy autobusów umierają najczęściej na zawał serca spowodowany zbyt stresującą pracą.. xD
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, 17:05 przez Dud3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czym jeździcie ?

30
Dud3k pisze:Tia, jest czego zazdrościć.. zwłaszcza nocnych kursów z dresami ;]]



kierowcy autobusów umierają najczęściej na zawał serca spowodowany zbyt stresującą pracą.. xD
Oczywiście na razie jestem w liceum w klasie biologicznej, ale jakby mi się kiedy w życiu noga powinęła... idę do MPK na autobusy. Co do nocnych kursów i dresów: U mnie nie trzeba jeździć nocą autobusem, żeby natknąć się na grupkę dresów i usłyszeć ten ich lipny hip-hop, ale ja puszczam sobie swojego metala w telefonie i mam ich gdzieś.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, 21:04 przez ateista1993, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja”

cron