Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

31
dlaczego jedni potrafią, inni nie...motto kibiców Ruchu to:" dumni po zwycięstwie - WIERNI po porażce"...już gdzie indziej wkleiłem filmik z youtube jak kibice Ruchu są oklaskiwani za swój doping i oprawę na trybunach przez wiedeńczyków, komentator niemieckiej stacji ORF transmitującej ten mecz mówi:"to jest niesamowite - tylko sekundy dzielą Ruch od klęski ( Ruch przegrał wtedy 0:3 ) a jego kibice dalej dopingują i świetnie się bawią...niech oni dają przykład kibicom z całego świata co to jest wierny, sportowy doping swojej drużyny"...można być dumnym z takiej drużyny i takich ultrasów ( wyjaśniam laikom: ultras to kibic robiący doping i oprawę na trybunach w czasie zawodów, a nie bojówkarz robiący zadymy )

Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

34
nie rozumiem wyrozumiałości władz dla kiboli

a już zupełnie nie pojmuję czemu z podatków finansuje się 'ochronę' imprez gdzie ganiają bandyci - powinny być kary pieniężne i pokrycie kosztów WSZYSTKICH od akcji policyjnej, śledztwa, koszty rozpraw i może to kogoś zdziwi ja uważam, że za siedzenie w pierdlu powinno się płacić - nie wiem czemu bandzior ma to gratis?
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

37
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/19 ... ,id,t.html

Co się dzieje ... obcięli chłopakowi rękę, zmarł z wykrwawienia. Podobno był wiernym kibicem Wisły, podejrzewa się porachunki. Jak było - nie wiadomo. Sprawcy - nieznani. Kolejna sprawa do zamknięcia.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

38
Niech się gdzieś w lasach "ustawiają" i powycinają, będzie świety spokój. Młody człowiek zmarł i to tragedia dla rodziny, ale coś musiał mieć z tym wspólnego. Roi się od sformułowań typu: "to był taki dobry chłopak". Niech się powyrzynają, a karetki powinny mieć zakaz wjazdu na ustawki. Karawany mile widziane...
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

39
Z tego co czytam to zakrawa często na porachunki gangsterskie, gdzie poszczególni przywódcy "bojówek" - prowodyrzy mają powiązania ze zorganizowanymi grupami przestępczymi. To już raczej nie jest chuligaństwo tylko wojny gangów.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

40
Więc tym bardziej niech się powycinają, byle robili to w lasach i na polanach, a nie w centrach miast. Policja powinna zdobywać informacje o ustawkach, taki teren zabezpieczyć i pilnować, by nikt nie uciekł (chyba, że do Pana Naszego).
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron