Re: MMA

1
Mamed Khalidov (Czeczen z polskim paszportem) jeszcze raz zmierzy się z mistrzem wagi średniej organizacji Sengoku Jorge Santiago. Tym razem stawką walki będzie mistrzowski pas. Rewanżową walkę zaplanowano na 7 marca w Tokio.
http://www.mma-ns.pl/news.php

[youtube][/youtube]
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MMA

2
czekam na to z niecierpliwością. transmisji raczej nie będzie. mamed to wielki talent. walczy w każdej pozycji i do tego bardzo efektownie. kto oglądał ten wie o co chodzi. prawdziwy wojownik. widziałem większość jego walk i chyba tylko jedna była słaba. polecam obserwowanie tego zawodnika.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

3
Ma chłopak "iskrę Bożą"... może chociaż w necie retransmisje się obluka...
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MMA

4
MMA to bardzo ciekawy sport, pomimo tego że walki są bardzo poważne to czasem dochodzi do baaardzo niepoważnych sytuacji... :tak:

[youtube][/youtube]
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MMA

6
Młody jest... porażki są po to żeby wyciągać z nich naukę. Jeśli potraktuje to jak trening... następnym razem będzie lepiej.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MMA

7
mam bilecik na galę ksw w katowickim spodku :). będzie i pudzian i mamed :). jak przemycę coś do zdjęć to poślę fotki. gala w maju.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

8
Błeee... Nie wybrałabym się na coś takiego, nawet gdyby mi dopłacali (bez urazy, oczywiście :) ).
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: MMA

9
[quote=Sailor]Błeee... Nie wybrałabym się na coś takiego, nawet gdyby mi dopłacali (bez urazy, oczywiście :) ).[/quote]
wszystko sailor trzeba przeżyć i zobaczyć, żeby mieć co wnuką opowiadać.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

10
Jeśli już, to ja bym raczej niewiele zobaczyła przez dłonie zasłaniające oczy ;) Ale przyjmuję do wiadomości, że może się to podobać.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: MMA

11
[quote=Sailor]Jeśli już, to ja bym raczej niewiele zobaczyła przez dłonie zasłaniające oczy ;) Ale przyjmuję do wiadomości, że może się to podobać.[/quote]
mam bilet w 3 rzędzie - może i krwią dostanę :-). a tak poważnie to nie jest tak źle. ludzie mają do siebie szacunek, obowiązują określone zasady i walczą ci co chcą tego.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

13
[quote=Jatagan]Niemieccka telewizja zakazała transmisji walk MMA... ciekawe kto nastepny?
http://haremsportowy.blox.pl/2010/04/Ni ... st-za.html
Fakt że w MMA jest duzo wiecej krwi niż w innych sportach walki ale statystycznie zdaża sie mniej kontuzji niz np w boksie.[/quote]
dokładnie. w boksie jest więcej śmiertelnych wypadków niż w mma. tam jednak siła ciosu robi swoje.i ciekawe czy zakażą też transmisji gal bokserskich?
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

14
MMA jest w czoko!


ale rozumiem niemieckie media i cały ich rząd..

odkąd powstają organizacje neonazistowskie i patrie nacjonalistyczne Niemcy musza uważać, żeby nie przekroczyć cienkiej linii.. dlatego wszelka agresja jest zakazywana...


ale jezeli zakazaliby boksu to juz byłoby dość dziwne..

Re: MMA

17
Walki MMA są krótsze, i z tego wynika że są brutalniejsze, i bardziej męczące. W boksie nie ma duszenia i bicia kolanami itp. Ale z tego co zauważyem MMA jeszcze nie jest tak zepsute jak boks, zawodnicy jakby się bardziej szanowali, może to wynika ze związkiem ze sztukami walki. :P
JA lubię MMA, dużo bardziej niż inne sporty walki, wątpie jednak żeby był kiedyś na olimpiadzie.

Re: MMA

19
[quote=fiodor]wypadki zdarzają się w każdym sporcie.[/quote]
Niby tak ,ale żadko w którym sporcie facet facetowie ukreca kark.

Szczerze mówiąc i tak uściślając moje stanowisko nie lubię oblądać MMA - choć nie jestem wrogiem sportów walki.

Ale największym moim problemem jest to ,że słońce spaliło mi uszy i pieką mnie okrutnie-
i wokół tego kreci się mój świat nie wokół MMA , baletu mongolskiego i kwestii śląskiej.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: MMA

20
[quote=voltaren]Walki MMA są krótsze, i z tego wynika że są brutalniejsze, i bardziej męczące. W boksie nie ma duszenia i bicia kolanami itp. Ale z tego co zauważyem MMA jeszcze nie jest tak zepsute jak boks, zawodnicy jakby się bardziej szanowali, może to wynika ze związkiem ze sztukami walki. :P
JA lubię MMA, dużo bardziej niż inne sporty walki, wątpie jednak żeby był kiedyś na olimpiadzie.[/quote]
nie do końca. w niektórych federacjach (np nieistniejący już pride) walka miała trzy rundy. pierwsza trwała 10 minut pozostałe 2 po 5 minut.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

21
[quote=Grzegorz][quote=fiodor]wypadki zdarzają się w każdym sporcie.[/quote]
Niby tak ,ale żadko w którym sporcie facet facetowie ukreca kark.

Szczerze mówiąc i tak uściślając moje stanowisko nie lubię oblądać MMA - choć nie jestem wrogiem sportów walki.

Ale największym moim problemem jest to ,że słońce spaliło mi uszy i pieką mnie okrutnie-
i wokół tego kreci się mój świat nie wokół MMA , baletu mongolskiego i kwestii śląskiej.[/quote]
pytanie brzmi - ile wypadków śmiertelnych jest w mma a ile w boksie?
jeśli sę wam nie chce szukać to w boksie jest więcej. druga sprawa - jeśli w f1 ginie kierowca to należy zakazać startów?
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

22
[quote=fiodor][quote=Grzegorz][quote=fiodor]wypadki zdarzają się w każdym sporcie.[/quote]
Niby tak ,ale żadko w którym sporcie facet facetowie ukreca kark.

Szczerze mówiąc i tak uściślając moje stanowisko nie lubię oblądać MMA - choć nie jestem wrogiem sportów walki.

Ale największym moim problemem jest to ,że słońce spaliło mi uszy i pieką mnie okrutnie-
i wokół tego kreci się mój świat nie wokół MMA , baletu mongolskiego i kwestii śląskiej.[/quote]
pytanie brzmi - ile wypadków śmiertelnych jest w mma a ile w boksie?
jeśli sę wam nie chce szukać to w boksie jest więcej. druga sprawa - jeśli w f1 ginie kierowca to należy zakazać startów?[/quote]
Ale rzecz w tym fiodor ,że mi się ten sport po prostu nie podoba , a link o wypadku zamieściłem jako ciekawostkę - nie argument.
Nie oglądam i nie pasjonuję się MMA , ale nie będę pisał petycji i zbierał podpisów za zakazem- ot co.
Chociaż MMA w Autonomii Śląskiej byłoby ciekawym tematem :2:
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: MMA

23
a ja drogi grzegorzu wręcz przeciwnie. jak ic nie stanie na przeszkodzie to za niedługo powinienem zaliczyć swój pierwszy trening w mma. na razie przyglądałem się więc pora na drugi krok.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

24
[quote=fiodor]a ja drogi grzegorzu wręcz przeciwnie. jak ic nie stanie na przeszkodzie to za niedługo powinienem zaliczyć swój pierwszy trening w mma. na razie przyglądałem się więc pora na drugi krok.[/quote]
Wystąpisz na Śląsku ?:wrrrr:
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: MMA

26
[quote=fiodor]haha jak znajdzie się odpowiednio słaby rywal.[/quote]
... może Aleksy???
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MMA

29
zapraszam i polecam -
Wielka Gala MMA Challengers 4. najbliższa gala odbędzie się 23 maja 2010r. w Bytomiu
w klimatycznej hali zabytkowej elektrociepłowni


Oficjalny skład Gali MMA Challengers 4 wygląda następująco:

WALKI TURNIEJOWE – KAT. 93KG.:

Turniej o pas MMA Challengers w kategorii 93kg.

Mateusz Teodorczuk – SCC Katowice

Maciej Browarski - AKS Chorzów

Przemysław Waliduda - Lutadores Opole

Ireneusz Cholewa - AFC Częstochowa


WALKI TURNIEJOWE – KAT. 73KG.:

Zwycięzca turnieju do 73kg. walczyć będzie z Marcinem Heldem o pas w tej kategorii na następnej gali MMA Challengers 5.



Remigiusz Gros AKS - AKS Chorzów

Ireneusz Mila - Shooters Konin

Golonkiewicz Adam – Lutadores Opole

Michał Elsner - Radom



Extra Fights:

Ryszard Raszkiewicz Venganza Racibórz vs. Arkadiusz Jędraczka FORMMA 93kg

Szymon Walaszek Ju Jitsu Bytom Team vs. Tomasz Nowicki SCC Katowice 81kg
Tomasz Oliwa Ju Jitsu Bytom Team vs. Grzegorz Tokarz MMA Radzionków 66kg
Bogdan Majewski Ju Jitsu Bytom Team vs. Michał Szydłowski AKS Chorzów 6


dodatkowa atrakcja - można spotkać fiodora :)
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron