Re: MMA

31
Fiod, nawet wielcy mieli gorsze chwile ale wielkość poznaje się po tym jak ci wielcy podnoszą się z popiołu. Każdy nosi w sobie jakąś zadrę. Czasem jej wydłubywanie jest bolesne ale jeśli jej się nie wydłubie to zaczyna się paprać...
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: MMA

33
Fiodor ,a Ty tam tez będziesz ??? :D
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: MMA

34
[quote=Dorcik]Fiodor ,a Ty tam tez będziesz ??? :D[/quote]
będę. ale w roli kibica. kolega z klubu będzie się bił. bilety już mam :).
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

36
[quote=Highlander]Fajny artykuł o Polskim MMA:
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/ost ... omosc.html[/quote]
ten wywiad ma częściowo rację a częściowo nie.patrzenia na polskie mma przez pryzmat walk pudziana jest pomyłka. zapytam -a kto najbardziej przyczyniła się do rozpowszechnienia mma? nie ufc. pride. a co robiła federacja pride? oprócz wartościowych zawodników mma o nieznanych nazwiskach federacja wystawiała ludzi o znanych nazwiskach a niekoniecznie wielkich umiejętnościach. tak min doszło do debiutu pawła nastuli w federacji pride. nie zdecydowały tu z pewnością umiejętności nastuli tylko jego tytuły, które zdobył w judo.tak, że zarzuty wobec ksw są śmieszna. a kto zorganizował walkę pudzianowski - tim silvia? takie czasy, ze ludzie oczekują cyrku. sam byłem na gali ksw w spodku. większość ludzi przyszła na pudziana. pojedynek mameda khalidowa oglądali tylko znawcy tematu. ale czy to jest jakiś problem? dla mnie nie. niech ci, którzy przychodzą na "bijatykę" kupują bilety. będzie więcej kasy na rozwój tego sportu. mi to pasuje.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

37
no w końcu pojawiła się relacja z piątkowej gali mma w łodzi. walka pawła nasytuli z jusuke masudą



[youtube][/youtube]
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: MMA

41
Niedługo pudzilla znowu w akcji, tylko tym razem w pay per view ;)

Nie wiem jak inni, ale 30 zł płacić za tak słabą kartę to nie zamierzam. Streamy jak zawsze będą działać a na drugi dzień ewentualnie powtórki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron