Re: SPORT

1
[quote]- Skończy się Euro i za kilka miesięcy będziemy dokładali do utrzymania tych stadionów albo je wysadzimy w powietrze, jak to się na świecie zdarzało, bo nie będzie nas stać na utrzymanie tak ogromnych obiektów. Gdybyśmy przeznaczyli te pieniądze na politykę społeczną, to mielibyśmy inny kraj - mówił w programie "Siódmy Dzień Tygodnia" w Radiu ZET Janusz Palikot.[/quote]
Co sadzicie o tym ?
czy tzw - sport - w którym rządzą pieniądze i fanatycy musi być tak silnie lansowany przez nasze władze ?
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: SPORT

2
Ze "SPORT"em jest chyba w zasadzie tak jak z cukrem. Trzeba by było na początku dokonać pomiaru procentowego zawartości "sportu" w "SPORCIE". Bo ten pisany małą literą jest dla zwyczajnych ludzi, ot takich szaraczków jak ja. Ten z wielkiej ... ;)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: SPORT

6
Organizacja Euro w Polsce, może okazać się strzałem w stopę. Przede wszystkim nie mamy na tyle atrakcyjnej ligi by zapełniać stadiony, reprezentacja również należy do europejskich średniaków, co ostatnie zawody wyraźnie podkreśliły. Koszt utrzymania takich obiektów znacznie przekracza zasoby klubów, dlatego sięgnie się po pieniądze publiczne. Jeszcze przed Euro sporo mówiona o alternatywach dla tych budynków tj. galerie handlowe, koncerty itp. ale teraz, mam wrażenie, nikomu specjalnie na tym nie zależy. Na temacie stadionów teraz bardziej można się sparzyć nic coś politycznie ugrać.

Re: SPORT

7
Wczoraj w Cafe Futbol rozmawiali o Stadionie Narodowym w Wawce. Powstała nowa spółka, jest nowy prezes, takie Komitet przygotowań Euro 2012 bis czy cos podobnego. Mucha ponoć mówiła, nie wiem czy to tylko obietnica, czy juz fakt, że do 30 dużych baniek rocznie, jakie są potrzebne do utrzymania NCSu z kasy ministerstwa sportu będzie szło 15 banieczek.

Więc nie ma co sie martwić kto będzie te stadiony utrzymywał, przynajmniej ten ze stolicy. My podatnicy :)
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: SPORT

9
Budowa tych stadionów to niestety zbytek. Wystarczyły by 15 tys. Wtedy były by szanse na ich utrzymanie. Zasadniczo zgadzam się z Palikotem oprócz jednego. Wydanie tych pieniędzy na politykę społeczną to jeszcze większa strata..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron