Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

31
Cieszę się twoją radością Volt, bo jakoś osobiście nie potrafię :)
Jak to teraz mawiają ? Jaki kraj, takie Shakiry :P
Kokokoko, po finale bedzie spoko :D
Zresztą pozostaje pogodzić się z faktami (już mi przeszło) i nie robić dodatkowej "wiochy", tym gorszej, bo zapyziałej :)
Skoro innym ludziom daje radość, to niech babuszki dają czadu. Może i jajecznica jakaś powstanie, i to ze szczypiorkiem :P
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 19:37 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

32
Co nie zabije
to zaboli
:cool:

Według mnie to ludzie mieli taki luzacki nastrój w czasie tego głosowania i sobie poprostu z tego zażartowali, zresztą większość osób traktuje Euro z dużym dystansem, a napewno nie jak "narodowe święto" jak prezydent Komorowski ciąglę powtarza. Wszyscy czekają jak się Polska skompromituje. ;) Według mnie kompromitacji nie będzie, ale jaja będą :D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 19:52 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

33
Abe, nie przesadzaj i zaśpiewaj sobie "Polacy nic się nie stało", wszak kibice tak śpiewają jak piłka wpadnie nie do tej bramki co trzeba.

Nie traktujmy Euro, a co za tym idzie "Koko" jako czegoś świętego.
Euro to rozrywka, więc niby dlaczego miałby być to utwór - majstersztyk.

A czy "hymnem" były poprzednie piosenki? Czy gościły one na ustach kibiców? Ci mają swoje.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

35
Na początku jak usłyszałem pierwsze takty, to myślałem sobie, no wstyd, jak nic będzie wstyd. Ale potem sobie pomyślałem, skoro większośc to wybrała, to wstydu nie będzie. Bo nikt o piosence nie będzie gadał, jak zobaczy nasze drogi, pociągi, ceny w hotelach na ulrainie i wiele innych pewnei ciekawszych rzeczy, a i patrząc co wybrano, to kto sie niby będzie wstydził?

Będzie dobrze. Przynajmniej do piewrwszego gwizdka, a potem?... Nie takie cuda w Rzeczpospolitej miały swe miejsca ;)
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

39
[quote=Ratri]Abe, nie przesadzaj i zaśpiewaj sobie "Polacy nic się nie stało", wszak kibice tak śpiewają jak piłka wpadnie nie do tej bramki co trzeba.

Nie traktujmy Euro, a co za tym idzie "Koko" jako czegoś świętego.
Euro to rozrywka, więc niby dlaczego miałby być to utwór - majstersztyk.

A czy "hymnem" były poprzednie piosenki? Czy gościły one na ustach kibiców? Ci mają swoje.[/quote]
Ratri, nic mnie tak nie ... denerwuje (i motywuje) jak kombinatoryka ludzkim kosztem, co też TVP uczyniło. Ponadto odezwały się we mnie "właściwości miażdżące" (lubię sobie czasem połupać orzeszki) a to Euro coco - jambo okazało się, że ma nad zwyczaj słaba skorupkę ;)
Zgłosiłem samokrytykę przez wzgląd na ogół i pluć jadem dalej (przynajmniej w tym temacie) nie zamierzam :)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 21:08 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

40
[quote=Ratri]A czy "hymnem" były poprzednie piosenki? Czy gościły one na ustach kibiców?[/quote]
mimo wszystko wolałabym żeby chociaż zrobili powtórkę sprzed prawie 40 lat....

[youtube][/youtube]

wesoło to chyba nie znaczy śmiesznie, dla nas, bo co zrozumie z gdakania staruszki obcokrajowiec? no ale w tym wypadku trzeba przyznać rację Skibie http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/skiba-k ... omosc.html
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

41
Liber feat. Ino Ros powinni wygrać, bo teraz słyszę, że większości właśnie ten przebój się najbardziej podobał z całej stawki. Tymczasem zostaje wybrany hymn zespołu Jarzębina. Sama piosenka jest koko spoko, ale na hymn polskiego historycznego Euro się nie nadaje. Może nasi podczas gry będą ją sobie nucić, albo śpiewać w szatni i cały entuzjazm z piosenki przeniesie się na nich. Jeżeli to ma pomóc to był to strzał w 10.
"Jako ostatni wróg zostanie pokonana śmierć"

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

43
[youtube][/youtube]

oraz wersja ... reggae ?

[youtube][/youtube]

To jedno chociaż "zrozumiałem":
POLIWAJ, POLIWAJ ...
:bum:
Nooo i bardzo ładnie :)

PS
- no to byłby hicior na hiciory u nas, Marylka się "chowa" :D
Ostatnio zmieniony 25 maja 2012, 23:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

44
na pewno śpiewają "polewaj"? wątpie ;) Przynajmniej ładne ukrainki śpiewają, a nie jakieś stare emerytki. A tym Jarzębinom czy jak im tam, to już odpierd$#@$ i do sądu ludzi chcą skarżyć o plagiaty, bo sobie ubzdurały chyba że wielkie dzieło stworzyli. :rotfl1: Wzięli napisali dziadowski tekst, pierwszą lepszą ludową piosenkę i teraz wyobrażają sobie nie wiadomo co. Z tantiem nie mają pewnie kasy, bo żadne radio nie chce tego puszczać chyba żeby się pośmiać. Już wersja śpiewana przez Gotye tej piosenki się nadaje do radia. :Polska:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 9:34 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

45
No ja tak słyszę Volcie :) W#29 poddałem dość gruntownej analizie genezę powstania tego utworu oraz jego wyboru. Myślę, że mimo wszystko TVP się nieco przejechało na przeboju Jarzębinek. Norwedzy wypowiadają się z przychylnością oraz zrozumieniem.

[quote]Norweskie media nie wyśmiewają się z polskiej piosenki i podchodzą z pewnym zrozumieniem, wskazując na podobny przypadek w Norwegii w 1978 roku, kiedy amatorski zespół "Śpiewające gospodynie" stał się odkryciem roku. Jego pierwszy album sprzedany został w ilości 50 tysięcy egzemplarzy i został "złotą płytą".[/quote]
http://euro2012.dziennik.pl/news/artyku ... spoko.html

Niemcy natomiast ... :gun:
[quote]„Bardzo specjalny” – piszą szyderczo niemieccy dziennikarze o utworze „Koko Euro Spoko”. Zdjęcie polskiego zespołu Jarzębina, którego przebój został polskim hymnem na Euro 2012, trafiło w piątek na pierwszą stronę dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.[/quote]
http://tvp.info/informacje/rozmaitosci/ ... ko/7481200

Nooo nie ! :zlosc: "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz" :box: ;)
Oni mają zapewne swój "uniwersalny"

niemiecki selekcjoner w akcji http://i.ytimg.com/vi/MooCyvI_j5M/0.jpg ale też ucharakteryzowali tego Joachima Loew, no zupełnie niepodobny do siebie :)

PS
Poza tym, już raz nam kiedyś w 2008r. nakręcili świńską "adekwatną reklamę":
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 21:31 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

47
No tak Caly, nie będę przecież kibicował o suchym pysku, bo przecież złamał bym naszą "świecką tradycję" :D
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

49
No nie wiem, ale niektórzy ponoć się nawet starają ;)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

53
[quote=PiotrRosa]Czy pozwolicie, że wywalę ten wątek do Kosza? Wstyd mi, że dyskusja o "przeboju" toczy się w dziale "Sport". Powinna toczyć się w dziale "Dziadostwo".[/quote]
Piotrze, zaraportuj pierwszy post (wątek) z prośbą o przeniesienie do działu z muzyką ;)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

55
[youtube][/youtube]

:Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska:

To powinien być hymn reprezentacji. Bez jaj, taka piosenka to byłaby duma jakby zagrali przed meczem, może wpływem tego tekstu by rozj%$#% Grecje 6- 0 :fiufiu:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 17:23 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron