Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

3
Viki, ja byłam gotowa na wszystko, naprawdę... ale to przekracza najgorsze koszmary. Jak disco-polo z tekstem 3-latka, choć pewnie rozgarnięty trzylatek napisałby coś bardziej wartościowego niż to... Przecież to nawet nie ma rytmu, tylko na siłę wtłoczony jakiś bass.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

4
Właśnie mój nieoceniony kolega mnie uświadomił, że to żart Prima Aprilis z poprzedniego roku :red: Można odetchnąć i spać spokojnie, ale ja już naprawdę się ostro bulwersowałam i rozważałam emigrację :P
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

5
Ha ha... przygotuj się na wszelki wypadek, że jak usłyszysz właściwy hymn, to pomyślisz, a może by tak ten żart....... :rotfl:

finał konkursu 28 marca jak sie dowiedziałam :D a to jedna z finalistek

[youtube][/youtube]
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

6
Boshe. Przecież to jest tragedia. Ci ludzie to przecież czolowi polscy muzycy chyba, Krzywy nagrał kilka wspaniałych piosenek z De mono, i jak on mógł podpisać się pod tym dziadostwem?? I to ma być oficjalne? Co to jest? To jest gorsze niz Discopolo. Już mogli dać Rubikowi założe się że napisał może by coś mniej obciachowego.

Właśnie doczytałem że to kawał Prima Aprilisowy, no to się udał. Najlepszy fragment Krzywego o Kibolach :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 11:15 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

7
Ale istnieje szansa, że hymn Euro wyśpiewa Feel. Wtedy chyba wszyscy będą zadowoleni :P
Jaki kraj takie Euro i taki hymn. Niestety.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

8
[quote=victoria]finał konkursu 28 marca jak sie dowiedziałam :D a to jedna z finalistek[/quote]
Już doczekać się nie mogę :D to też zalatuje disco-polo, ale chyba na nic innego nie można liczyć.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

10
Aż musiałam sprawdzić, któż to zacz ta pani i wyskoczyła mi jej fotka, jak tańczy bez majtek... i to nie jest przyjemny widoczek :crez:
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

14
Heeh, mam propozycję :)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

21
Conan, ja bym jednak optował za wersją Kazika :P
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 15:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

23
To chyba to jest oficjalnym hymnem (śpiewa Niemka;)):
[youtube][/youtube]

Łooo ooo oo, jeee jeee eee... endless summer ... - jednym słowem :rolleyes:
Po głębszej refleksji, doszłam do wniosku, że Rudi i Halinka nie byli tacy źli...
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

25
[youtube][/youtube]

Ko ko ko ko xuj ci w oko ...

To teraz tą pieśń pochwalną hodowców polskiego drobiu porównajmy z poniższym.

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Ale w sumie - jaki kraj, społeczeństwo - takie Euro, no a jaki poziom futbolu, taka piosnka ...
Także dwa powyższe o wiele chyba za wysoko celują w gusta i guściki oraz aspiracje sportowe.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 20:36 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

28
Tak High, jest świetny. Wręcz niewyobrażalny, bo proroczy ...
Ten obraz polskich piłkarzy biegających w panice po murawie, jak drób po gospodarstwie. Lepiej po prostu być nie może :)

[youtube][/youtube]
http://deser.pl/deser/1,111858,11662298 ... lski_.html < zajrzyjcie i poczytajcie w jaki sposób powstał

Jak na tym tle brzmi "polish chicken" ?

Tak Irlandczycy, jesteśmy na Was gotowi. Obrzucimy was jajami :)
Może nawet "hołubca wywiniem".

KSM miał własną propozycję ;)


Myślę, że chociaż kibicom pozostawiono parę sensownych propozycji pod http://piosenkanaeuro.pl/

No i odświeżyłem sobie według wskazówek High piosenkę Bogusia Łazuki.

I stwierdziłem jedno. Muzyka oraz tekst ładnie wpisywały w tamten okres czasu, w przeciwieństwie do obecnego hymnu brzmiały naprawdę całkiem dobrze i sensownie. Warto zresztą poczytać komentarze pod linkiem.

PS
Ale oddam sprawiedliwość. Pan Józek, hodowca drobiu z Chociul, wyraził by swój zachwyt docenieniem wokalnych talentów swych pierzastych podopiecznych :)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 21:07 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

29
KUXXA SKANDAL !

[quote]IMISH wygrał konkurs na Euro Hymn natomiast zaraz potem TV1 ogłosiła konkurs na piosenkę reprezentacji gdzie my już nie startowaliśmy - natomiast wszyscy przegrani z pierwszego konkursu startowali w tym następnym :) ....reasumując taki kraj - trzeba uważać aby otwierając lodówkę nie wyskoczył kolejny hymn organizowany przez danona np. ;)[/quote]
wypowiedź spod poniższego:


[youtube][/youtube]

No ja piexxxę, no nie wierzę ... Co za pojebany kraj :|
Mielibyśmy naprawdę jeden (i tylko jeden !) niezły utwór, ale po co ... lepiej przepchnąć dodatkowo dziadostwo, byleby zarobić na głosowaniu. Znowu wygrała forsa oraz żerowanie na ludzkiej naiwności. Wstrętne i żałosne jednocześnie.
Kibice mają lepszy utwór (Euro Hymn) od własnej reprezentacji ! Jaki wstyd, idiotyzm i widoczna pazerność. Po co w ogóle dwa "hymny", piosenki ? Co za bzdura ?
W sumie to trzy, hahaha, dodając oficjalny Oceany. Dlaczego tak się stało i to dzięki TVP ... ? Tajemnica tkwi w ewenemencie zespołu "Buranowskie Babuszki" na Eurowizję 2012. Proste, jasne i na temat.
Zresztą, przecież polski rock albo polski hip hop już nie jest taki polski, prawda ? Tu trzeba czegoś z przytupem, do wódki, do tańca i do różańca, heh. Mamy w końcu naszą rodzimą odmianę Waka - Waka. A cooo ...

I tak Wilki potencjalnie byli najlepsi, no ale kontekst dot. polityki, hehe, widocznie zabolał "niektórych" :)

Idioci wypisują, że "podjeżdża im" (czy wręcz "skopiowali", tak, dobrze piszę, nie wykorzystali tylko "skopiowali") Depeche Mode i Personal Jesus (jednego z moich ulubionych ich utworów). Teraz, należało by zadać takim pytanie, ile innych obecnych porządnych utworów "podjeżdża" riffem gitarowym z danej "klasyki" ? Ale z tymi ludźmi się nie dyskutuje, oni i tak swoje wiedzą i są mądrzejsi.

Utwór Pudelsów niezły (trochę nie pasuje), ale jak część usłyszała "ruski" to pewnie się zapowietrzyła i "sraczki" dostała :D


"Polska Walcząca" Mc Sobieskiego również był dla wielu wygrany i szczerze, to naprawdę baaardzo dobry kawałek właśnie dla naszej reprezentacji :)


Już nawet byłby lepszy ...

O utworach made by Tabb & MEZOTeam oraz Liber feat. InoRos wspominałem ;) Nawet z tym "kurzym czymś" nie da się zestawić.
Także przesłuchałem przynajmniej te, które na zdrowy rozum mogły by się spokojnie kwalifikować jako doping dla naszej reprezentacji.
Resztę macie tutaj: http://piosenkanaeuro.pl/utwory/

Pewien znany redaktor sportowy krótko i dobitnie zreasumował używając słów "wstyd" + "koledzy za granicą".
Zgadlibyście czyje to słowa ? Podpowiem - Pan Michał Pol. Część słyszących wypowiedź już zdążyła zakrzyknąć, że "przecie un sie nie zno, un gupi", że Polska niby to na siłę do "ojropy się pcho". Ja się facetowi natomiast nie dziwię i w całej rozciągłości go rozumiem. Powiem więcej, pierniczę taką ludyczną (bo nie ludową) śmiechu wartą oryginalność. Parodię naszego folkloru. Ale co poradzić, taka zryta mentalność w części naszego narodu ... . Byleby swoje, na chama, "na wirzchu". To i mamy, przebój nad przeboje. Nawet tutaj musi wyleźć zakompleksiona małomiasteczkowość, byleby się promować na siłę, tym razem pod szyldzikiem folkloru. Ale to nie Eurowizja u diabła z rosyjskimi babuszkami w tle ! To ma zagrzewać do gry, konkurencji, do walki ! Nie do znoszenia jajek.

Teraz posłuchajcie sobie utworu "Kogut" Wojciecha Kilara

[youtube][/youtube]

... i komuś słoń na ucho musiałby nadepnąć i zatańczyć sambę, żeby nie usłyszeć zerżnięcia z oryginalnego utworu.
Identyczny ... ale nie plagiat :crez:
Ja rozumiem, dobro wspólne jak i Pan Kilar wspominał (chwała mu za to, bardzo go szanuję i przez ten fakt wnikać nie będę głębiej w sens jego wypowiedzi), no ale to żywcem bezczelnie zerżnięte jak nic ! No ludzie ! To koguta na kury zmienili ? To jakaś kryptoreklama jajek ze wsi Kocudza na Lubelszczyźnie ?
:kogucik:
Gdzie jest kogut, pytam ? ;) Wszystko podobno się zaczęło od ludowej przyśpiewki weselnej z Zagłębia Darnowskiego. Podejrzanie spora odległość jak na jakąś formę przekazu kulturowo-regionalnego z Lubelszczyzną.
Jak mi do łba strzeli, to coś o swoim kocie wymyślę i wypromuję, może na hymn polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie.
Pikne bedzie, że oż strach ;) Mam "wlazł kotek na płotek ..." Żenada ? A nie, gdzieżby :)
:kotek:

PS
Przepraszam za soczysty język, ale słowa same się cisną na klawiaturę a już tym bardziej na usta.
Osobny post specjalnie wydzieliłem.
A tak dla śmiechu :P
Niech moc będzie z Wami a z reprezentacją koko doping :D
Założę się, że w przypadku ich wpadki, "hymn" ciągle będzie aktualny ... ko ko ko ko piłka leci hen wysoko ... Tylko śmiechu trochę mniej, jakby.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 3:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Oficjalny "przebój" EURO 2012...

30
Super piosenka :D Oglądałem przypadkiem ten konkurs, pierwsza piosenka to jest Koko koko, mi się tak spodobała, że miałem wysłać SMS, jakbym wysyłał sms w konkursach to bym wysłał ;) A może nawet dwa SMSy, Krytyką nie przejmował bym się na miejscu tych starszych pań. Szekspir też za życia był ostro krytykowany. Ale szkoda że śpiewac to będą przed meczami, Koko Koko Euro Spoko idealnie pasować będzie do nastrojów po meczu naszej reprezentacji :D Powinny to zaśpiewac pod koniec całej tej imprezy, to będzie idealne podsumowanie tej hucpy :D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 17:58 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron