Re: GRAMY! Euro 2012.

182
mam nadzieję, że jak powiem - makarony mistrzami, to będzie znaczyło się, że będzie na odwrót... może wygram z przewidywaniami Twojej łajf, cały ;)
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: GRAMY! Euro 2012.

183
Ani źle ani dobrze Łosiu :D po prostu byłam pewna żeś baba :ahah:
Fatalnie, nie mam przeczucia kto wygra i niespecjalnie mi zalezy się domyślać... mój doping poległ z Czechami ;)
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: GRAMY! Euro 2012.

188
i zmietli Włochów, czyli żadnych klątw nie ma, byli lepsi i tyle.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: GRAMY! Euro 2012.

191
No i Hiszpany zjadły Makarony :| ... a tak piknie miało być :(
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

192
[quote=krystian][quote=BasmaW]i zmietli Włochów, czyli żadnych klątw nie ma, byli lepsi i tyle.[/quote]
Basma obiektywnie patrząc Hiszpanie byli lepsi[/quote]
No przecie patrzę obiektywnie :) "klątwa" to było, żeby znowu nie wyszło, że jak za kimś jestem, to przegrywa ;)
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: GRAMY! Euro 2012.

194
Baska mają w drużynie (a może nawet dwóch). Byłabym bez serca.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: GRAMY! Euro 2012.

195
Zawsze kibicuję przeciwko Hiszpanom, wiem że to głupi argument, ale denerwują mnie , że tak bestialsko te byki mordują. Kiedyś oglądałem film dokumentalny to naprawdę jest bestialstwo. Rozumiem zabić zwierzę, pistoletem elektrycznym, ale nie żeby się pastwić. Ja lubię sobie zjeść czasem mięso, ale niech to zwierzę będzie zabite w sposób humanitarny

Re: GRAMY! Euro 2012.

196
A te dwa słowa obok siebie to nie kpina? zabijać i humanitarny... coś się we we mnie przewraca jak taki zwrot słyszę :D a jem mięso, tylko po co udawać humanitaryzm?
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: GRAMY! Euro 2012.

197
już chyba nie mogą robić corridy.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: GRAMY! Euro 2012.

198
[quote=victoria]A te dwa słowa obok siebie to nie kpina? zabijać i humanitarny... coś się we we mnie przewraca jak taki zwrot słyszę :D a jem mięso, tylko po co udawać humanitaryzm?[/quote]
jesteś wegetarianką?

Re: GRAMY! Euro 2012.

200
[quote=caly]Napisała, że wcina mieso, tylko nie bawi się w hipokryzję mówiąc o humanitarnym zabijaniu. ;)[/quote]
Rzeczywiście, źle zrozumiałem jej wypowiedź.
Jednak jest duża różnica zabić a zabić zwierzę tak aby się nie męczyło, a nie godzinami się krwawiło i cierpiało dla spragnionej wrażeń widowni

Re: GRAMY! Euro 2012.

201
[quote=krystian][quote=caly]Napisała, że wcina mieso, tylko nie bawi się w hipokryzję mówiąc o humanitarnym zabijaniu. ;)[/quote]
Rzeczywiście, źle zrozumiałem jej wypowiedź.
Jednak jest duża różnica zabić a zabić zwierzę tak aby się nie męczyło, a nie godzinami się krwawiło i cierpiało dla spragnionej wrażeń widowni[/quote]
słuszna uwaga , to nie to samo szybko zabić a patrzeć jak cierpiace zwierze kona w meczarniach na oczach wariującego bydła człowieczego, zapewne i kazda smierć ma różne aspekty patrząc na wykonywany wyrok smierci na człowieku
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: GRAMY! Euro 2012.

203
Szykujmy fajerwerki. Lato będzie z nami do końca świata :P
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Wróć do „Sport”

cron