Re: GRAMY! Euro 2012.

152
Portugalczycy w zasadzie powinni wygrać ale nie bez problemów.
2:1 ?

PS
Takie oto metody "dopingu na Irlandczyka" znalazłem :D
[img]http://news.bajansunonline.com/wp-conte ... _photo.jpg[/img]
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

159
A czy dzisiaj Hiszpania to pewniak? w eliminacjach grupowych i Hiszpania, i Francja zdobyły po 7 punktów.
Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień./Oscar Wilde/

Re: GRAMY! Euro 2012.

167
... la furia roja victoria...

Tak chciałem.

Tak chciał też nasz Prezes.-Highlander ("kibicuję Hiszpanii. Bo są najniżsi!").

W tym jednym chociaż się zgadzamy.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, 2:59 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: GRAMY! Euro 2012.

169
cicho byłam, ale powiem głośno - finał ma być Niemcy-Hiszpania, a jak nie, będzie mi bardzo smutno :P
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: GRAMY! Euro 2012.

172
Ale im łomot Włosi spuszczają. Balotelli i Buffon na bramce rządzą :P
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

174
No pewnie, ja jestem zaskoczony że nie nagrzmotali Niemcom 3:0 :P Oezil uratował honor Niemców ;)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, 22:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

176
no i jest mi smutno, lepiej nic nie powiem, co mają zrobić Hiszpanie, bo jakiegoś pecha jeszcze na nich ściągnę :P
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Wróć do „Sport”

cron