Re: GRAMY! Euro 2012.

91
Spoko, spoko xux im w oko ;)
:bum:

Oni wszyscy w głębi ducha płaczą. Choroba, naprawdę jest mi ich szkoda :|
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 2:08 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

93
Wiesz co High sądzę ? Że tacy ludzie właśnie w tak prostacki i wulgarny sposób leczą swoje zakompleksione umysły. Właśnie liczbą napisanych wyzwisk na reprezentację własnego kraju. Jak głupim trzeba być, bezmyślnym ... Im więcej, z tym większym tępakiem ma się do czynienia. Ehh, nie ważne. Idę poczytać książkę przed snem. Euro się nie skończyło a ja nadal będę kibicował, może Włochom, są w opłakanej sytuacji ;)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

95
Dopiero rankiem dowiedziałem się, że Krecik dał radę Reksiowi. No i tak to należy traktować. Tytuł zmieniamy z "GRAMY" na "GRALIMY" i żyjemy dalej. A tak bez znajomości piłki, to pomarańczowi ponoć też jadą do domu. Według mnie, to panu bozi zeszło się na litość i postanowił porządek zaprowadzić. Ruskie kibole do siebie, z własnymi Policja sobie poradzi. Tylko czekam teraz na tę eksplozję, na ten wulkan, który wybuchnie i co najmniej kilku ministrów obali. PiSochłopaki już łapki zacierają. Wszak to Tuska wina (wynik naszych).
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: GRAMY! Euro 2012.

96
Ech... kibole, a ilu ich było w stosunku do normalnych wspaniałych kibiców? A wina, ktoś ten PZPN powinien rozpieprzyć, tylko jaka jest gwarancja, ze następcy to będą działacze sportowi a nie nędzni biznesmeni, którym kasa rozpuściła szare komórki?
A co do meczu, jak mozna spodziewać się wygranej po zespole nastawionym na obronę?
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: GRAMY! Euro 2012.

97
ja tam w sporcie zawsze naszym będę kibicował. więcej robią dobrego dla Polski niż te p[osły] z bożej łaski.
dzięki Euro 2012 Polska została potężnie wypromowana w Europie jeśli nie na świecie. to zysk trudny do zmierzenia
to jak nas postrzegają w Europie [kibole] ma wpływ na wszystko co dzieje się wokół turystyki. powinna zostać wydana wojna bandytom
ja tutaj jestem jakby ambasadorem lokalnym. jak mnie postrzegają ma odniesienie do innych. mieszkam na tej samej wsi od 12 lat. i choć nie wszyscy wiedzą jak mam na imię to wszyscy wiedzą gdzie mieszka Polak. jeśli bym jeździł pijany, kradł czy oszukiwał z braku innych tematów wszyscy oceniliby że Polacy są tacy sami. o dobrym opowiada 10 o złym 100 ludzi
dlatego tak ważne jest powstrzymanie bandytyzmu stadionowego. a prawdziwi kibice pojawią się w dziesięciokrotnej większej liczbie
niemiecka tv i szwedzka [te oglądałem] szwedzkie radio, poświęciły wiele czasu antenowego na przedstawienie obrazu Polski. nikt za to nie zapłacił. znajomy Szwed zaczepia mnie i mówi - gratuluję Ci że tak twój kraj wychodzi z komunizmu. zainwestowane ponad 200 mld koron w stadiony i infrastukturę budzi szacunek...
po drugiej stronie Europy jacyś p[osłowie] rozbijają po pijaku Meleksy na parkingu hotelowym. kto jest w takim razie lepszym reprezentantem Narodu? sportowiec czy p[osieł]?

Re: GRAMY! Euro 2012.

102
Teraz się zacznie opluwanie naszej kadry, po meczu z Rosją byli bohaterami, po meczu z Czechami... .
Za dwa lata będziemy ich dopingować na Mundialu.
A teraz trzeba zbierać siły na doping siatkarzy, a potem Olimpiaaaaaaaaaaaaaaaaaaada!!!

Re: GRAMY! Euro 2012.

103
niech ktoś zada tym ciulom pytanie - graliście kiedyś w łapki? ten sam ruch. ręka czy noga. jeden błąd przy kiwce i tłum ryczy - przez ciebie to wszystko. niech któryś bohater stanie na bramce i obroni choć raz...
w polu karny co najmniej 5-6 zawodników.jaki rachunek prawdopodobieństwa? minimalny ruch nie w tą stronę i wychodzi podanie przeciwnikowi. pada gol. zabić za to trenera?zawodnika? to przecież sport..
wielu lepszych zawodników żegna się z turniejem i jeśli ktoś opluwa naszą reprezentację powinien być dojechany do cna...właśnie przez kiboli.
nie wiem czy pamiętacie reprezentanta W.Brytanii w skokach narciarskich. nikt go nie opluwał że był ostatni. wręcz wszyscy dobrze się bawili że facet skacze najbliżej
polska zawiść. polactwo to najgorsza rzecz z jaką spotkałem sie w zyciu. spotykam się z tym również tu. za granicą.
tzw polonia to mit. to ciągłe podsrywanie jeden drugiego celem wyciągniecia subsydiów rządowych.
czemu doszło do rozbiorów. czemu zwyciężyła komuna? czemu po tylu latach wolności Polak pluje na Polaka?
pytania. pytania. musi wymrzeć część zawistnego narodu podsycana przez kler, ulraprawicowe media i polityków
inaczej czarny, żyd czy żółtek będą nadal gorszą kategorią. o zawodnikach którym się nie uda nie wspomnę...

Re: GRAMY! Euro 2012.

105
świetnie grali i szkoda, że nie mogą pograć dalej

i nie tylko nasi grają świetnie

czasem chciałbym żeby wygrywali nasi nawet jeśli nie są najlepsi ale to słabość cwaniaczka - niech nam się uda :-) bo ...

no właśnie nie wiem bo co? bo sobie cudzym kosztem chcę zrobić dobrze - ale w takich zawodach jest pewna umowa - więc sobie pozwalam oczekiwać, że wygrają nasi nawet kiedy nie zasługują na zwycięstwo

tym razem grali świetnie i było pięknie - szkoda, że nie wygrali

ale NIC SIĘ NIE STAŁO

szkoda kasy - przydała by się

szkoda meczy, których nie zagrają

ale NIC SIĘ NIE STAŁO

uczmy się od irlandzkich kibiców podnoszenia głowy po przegranej
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: GRAMY! Euro 2012.

106
Graliśmy, przegraliśmy. Czesi okazali się być ostatecznie lepsi.
Nie ... nie ma Polacy nic się nie stało. (przepraszam, ale ze szczerego serca nie znoszę tego tekstu)
Naszej reprezentacji należą się jak psu zupa oklaski za wytrwałość, wolę walki, dzielność, piękną postawę w grze i odwagę ! Jestem im za to osobiście wdzięczny i to nie jest żadna rekompensata straconej szansy, Oni na to zasługują. Tak po prostu uważam.

Ode mnie ... od Nas : BRAWO ! DZIĘKUJEMY ! DZIĘKUJEMY ! DZIĘKUJEMY !

[img]http://bi.gazeta.pl/im/7f/57/b6/z119499 ... echami.jpg[/img]

To są nasi bohaterowi. Szanujmy ich, doceniajmy, bo inni mogą nam się nie przytrafić.

:Polska:

Słyszę i oglądam w tele idiotyzmie, że grupy kibiców dziękują naszym piłkarzom :) Bardzo mnie to cieszy.
Może już nie tak tłumnie, ale kto jakim jest kibicem, teraz dopiero widać. Nasi piłkarze również podziękują za wierny doping polskich kibiców. Tak właśnie powinno być, jak ludzie, jak rodacy, solidarni, na dobre i na złe.
Widzę coraz liczniejszy tłum wiernych do końca kibiców i właśnie w takich chwilach rośnie w człowieku serce i duma. Że jednak można wspólnie stawić czoła przeciwnościom i porażkom, okazywać wsparcie. To piękny widok, z tego czerpmy wspólną siłę, optymizm i entuzjazm. Słyszę skandowane podziękowania kibiców i łezka w oku mi się normalnie w oku zakręciła. Piękne, wzniosłe chwile.
Brawo, brawo, brawo :)
:brawo:
Ponadto jestem podbudowany, czytając chociażby post Baabci :)
:witka:

PS
Ja natomiast plwam i szczam na hipokryzję sfrustrowanej tłuszczy i motłochu, pustych łbów, która ma czelność opluwać naszą reprezentację ;)
Szkoda słów zresztą na zwyczajne bydło.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 16:27 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

109
Poooolacy niiic się nie stało. Nic się nie stało. Polacy nic się nie staaaaałoooo!
Pooolacy niiic się nie stało. Nic się nie stało. Polacy nic się nie staaaaałooo!
Poooolacy niiic się nie stało! Nic się nie stało. Polacy nic się nie staaaaałoooo!

Dla mnie to po prostu dziady i tyle, a trener też beznadziejny, i
i tyle w temacie :D

Re: GRAMY! Euro 2012.

110
[youtube][/youtube]

:Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska::Polska:

Re: GRAMY! Euro 2012.

111
Weźcie ludfzie obejrzcie sobie siatkówkę a nie przejmujcie się tymi kopaczami, którym się nie chce nawet grać, i po 30 minutach są zmęczeni, właczcie sobie siatkówkę, gdzie od nas po dupie obrywają Brazylyjczycy. A w Piłę to nawet jednego (!) meczu nie potrafią wygrać, a trener to w ogóle nie wiadomo po co jest. A weźcie z tą piłką nożną...

Re: GRAMY! Euro 2012.

112
@voltaren, ale możesz sprawdzić się w kibicowaniu w innym sporcie, teraz siatkarzom idzie nawet dobrze, więc możesz np im kibicować (sam o nich piszesz, więc do dzieła), przynajmniej do czasu aż nie zaczną przegrywac. Albo nawet odpuścić sobie to całe kibicowanie, po co tak się bujac z nastrojami. ;)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 19:14 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: GRAMY! Euro 2012.

114
Ja tam lubię oglądać jak Polacy przegrywają. Zresztą co to za kibicowanie, jak siedzę przed telewizorem i się z nich zbijam? To tak jakbym przeżywał mecze reprezentacji Polski w Rugby? Albo jak by San Marino płakali po każdym przegranym meczu ich kopaczy? Czy to ma sens? W ogóle nie jestem kibicem piłki nożnej. Co to w ogóle jestr za sport. Czeka się 90 minut i może nawet bramki nie strzelą, tylko latają z jednego konca boiska na drugi. Fenemoenem naszych czasów jest że to najpopularniejszy sport świata, a przeciez korzenie ma w grze towarzyskliej odciętą ludzką głową. Niestety obecna piłka nożna nie jest tak ciekawa jak uprawiali ją Rzymianie i dawni mieszkańcy Ameryki Południowej, dla mnie to najnudniejszy sport jaki wymyślono.

Re: GRAMY! Euro 2012.

119
Dziady, tak Volcie ? Ale jakby wygrali to byliby zajebiści, ta ? Wybaczcie kolego, ale pixxlicie jak potłuczeni. Nie lubisz piłki nożnej, nie kibicujesz, nie oglądasz ale jechać jak po łysej kobyle potrafisz. No nieźle. Jak zaczniemy dostawać po dupie w siatkówkę to też będą "dziady" ? Racja ... dziady to wszyscy ci co przegrywają hahaha. Proste w swej konstrukcji jak kloc drewna. Się nie przejmuję, po prostu takie kibicowanie przekracza moje pojęcie.
Rozpacz ? To niby czemu ? Włosów rwać z głów nikt nie rwie. Chyba właśnie poza wiecznymi malkontentami.
Volcie, ta odmiana "piłki nożnej" zwała się harpastum a za piłkę miał służyć ponoć pęcherz wypełniony trawą bądź skóry zwierzęce wypełnione szmatami ;)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 20:56 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

120
[quote]Dziady, tak Volcie ? Ale jakby wygrali to byliby zajebiści, ta ?[/quote]
Byliby zajebiści jakby potrafili grać przyzwoicie przez cały mecz, a nie tylko 30 minut ;)
W ogóle nie widzę postępu od ostatnich mistrzostw. To jest ta sama przeciętna drużyna grająca poniżej średniej światowej. Najlepszy był jak zwykle entuzjazm polskich kibiców.
Po prostu kolejny raz śpiewanie nic sie nie stało 50 drużynie na świecie, która nie potrafi wygrać nawet JEDNEGO meczu, grając u siebie to dla mnie zbytni optymizm ;)
A zresztą nie znam się, nie orientuje się, iw tym sporcie, dla mnie to była to najgorsza drużyna na tym EURO nie patrząc nawet na wynik. A kilku piłkarzy mamy nawet rewelacyjnych, np. grają w mistrzu Niemiec, i teraz zastanówmy się dlaczego reprezentacja składająca się z takich piłkarzy jak Lewandowski albo Błaszczykowski gra najgorzeh na takim turnieju hmmm.. .
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 21:04 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sport”

cron