Re: GRAMY! Euro 2012.

121
No to żeśmy chyba oglądali dwa różne mecze. Nie grali "równej piłki" z tym się zgodzę. W drugiej połowie graliśmy słabiej a Czesi po prostu rozgrywali mecz na własnych warunkach narzucając swoją strategię gry. Byli po prostu lepsi, co nie oznacza u diabła że nasza reprezentacja Volcie jest "dziadami". Mieliśmy naprawdę kilka świetnych akcji.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

122
Nie. Ja widziałem to tak.
Na początku Czesi grali na Remis i się bronili. Ale jak dowiedzieli się że muszą wygrać, to już w ogóle nie pozwolili nam grać. Przez większość II połowy Polacy prawie w ogóle nie grali tylko biegali bez ładu i składu.
Ale to zasługa naszego nowego Marszałka.
[img]http://files.gadu-gadu.pl/newsweek-94cc ... f84984.jpg[/img]
:dzieki:
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 21:07 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: GRAMY! Euro 2012.

123
Potrafić to potrafią. Myślisz, że by grali w tam gdzie grają jak by latali po 30 minut? Jeżeli by tak było, to by w naszym składzie wyłącznie byli chłopaki z naszej ligi. Ja bym się raczej zastanawiał, czemu ktoś grający w zagranicznych ligach 90 minut nie daje rady tu na ojro. Źle przygotowani? Może się nie chciało męczyć? W pierwsze mogę uwierzyć, w drugie po meczu z Rosjanami nie.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: GRAMY! Euro 2012.

124
cały - nie nudzisz się?

myślę, że możemy sobie pokopać i nie zwracać uwagi na pobocze :rotfl1:

cały a wiesz kto jest na najwyższych pozycjach na światowej liście forumowych userów? najlepszy w Europie

zgadłeś? a widzisz
to ma prawo wymagać

:black2:

kocham panienki w pretensjach :rotfl1:

Absenai - spokój nie napieranie :tea:

jak ja lubię ekstremistów :nn:
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 21:17 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: GRAMY! Euro 2012.

125
Myślę że grali z pełnym zaangażowaniem na jaki ich było stać. Chcieli wygrać i było to widać, ale nie mogli. . Brakowało kogoś kto by ich poprowadził, powiedział jak mają grać, dał pomysł jak wykorzystać mają umiejętności jakie posiadają. Ukraina dużo lepszych piłkarzy chyba nie ma a co kojarzę są pierwsi w grupie.

Re: GRAMY! Euro 2012.

127
Nie wiem czemu tak grali jak grali. Jestem tylko kibicem, zresztą kibicuje każdemu Polakowi, ktory gdzieś w jakimkolwiek sporcie się mierzy z innymi. Tu coś zawiodło, nie sądze by sami piłkarze, nie chcę pisać, że to Smuda, choć brak zmian w meczu z Grekami mnie wkurzył. Co zawiodło? A niech analizują specjaliści, teraz u nas jest ich sporo, jak i lekarzy, co drugi to ekspert piłki nożnej :]
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: GRAMY! Euro 2012.

129
Jeszcze napisze tak żeby było jasne ;) Jeśli dla was powodem do entuzjazmu jest NIEWYGRANIE żadnego meczu i ostatnie miejsce w grupie to dla mnie to nie jest powód do żadnej radości. Ci pilkarze ustalili sobie poprzeczkę najniższą w postaci wyjścia z grupy i to z grupy najgorszej na tych zawodach. Według mnie nie ma co ukrywac, jeśli chodzi o sport to te mistrzostwa to totalny niewypal tej kadry.
Zasługują na słowo krytyki takiego idioty jak ja, a szczególnie już kibiców którzy angażowali się w to wszystko, którzy mieli prawo moim zdaniem czuć się rozżaleni. Śpiewanie poraz kolejny "Nic się nie stało" to moim zdaniem jakieś takie dziwne jest. Wyzywanie tych piłkarzy też, ale ja ich przecież nie wyzywam. I tyle w temacie.
;)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 21:45 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: GRAMY! Euro 2012.

131
ależ volatren jak będziesz w czymś najlepszy to zrozumiesz jak to trudno
ja mam łatwo mieszkam na wsi i zdarzyło mi sie wzbudzić podziw mieszkańców
gdybym tak mogła w powiecie błysnąć - oż ty karol

marzy mi się ale czy ja wiem - teoretycznie jestem świetna ale praktycznie nie daję rady w żadnej dziedzinie :P
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: GRAMY! Euro 2012.

136
oglądam mecze Portugalia Holandia i Niemcy Dania
wspaniała walka na boisku i też ktoś musi odpaść

wielkie larum bo z narodu 40 milionowego odpadła reprezentacja. a co powiedzą Rosjanie że z 240 milionowego odpadła? :)

edit

Portugalia - Holandia 2:1
Niemcy - Dania 2:1

90 minuta...
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 22:38 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: GRAMY! Euro 2012.

137
Najpierw byl "Cud nad Wisłą", (remis z Rosją) ale zaraz potem "przesławne lanie" sprawili nam Czesi. I prawidłowo, autorem określenia "przesławne lanie" był Czech Jaroslav Hašek :lol: Jedyna satysfakcja to wyeliminowanie Rosjan przez "skazanych na pożarcie" Greków. Za wcześnie było na ten dowcip... :P
[img]http://img849.imageshack.us/img849/7212/inline.gif[/img]

Uploaded with ImageShack.us
Już od czasów antycznych wszyscy wiedzą że
[quote]quidquid id est, timeo Danaos et dona ferentes łac., czymkolwiek to jest, lękam się Danajów (Greków), nawet gdy składają dary;[/quote]
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: GRAMY! Euro 2012.

140
A co sądzicie o komentatorach polskich?
Jak słyszałem jednego o nazwisku Zimoch to normalnie co ten czlowiek bierzę, ale wygaduję takie głupoty że aż szok ;) I wydaję mi się że on zdaję sobie sprawę z głupot jakie wygaduję i to jest w tym najgorsze.
A niemieccy komentatorzy, są inni trochę niż Polscy, mało mówią i jacyś są tacy spokojni np. w odróżnieniu od Szpakowskiego, który przeżywa, płaczeco jest w ogole fajne akurat.
n
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 23:01 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: GRAMY! Euro 2012.

141
Ja zaś spotkałem się dziś z teorią, która mnie zastanowiła. Według niej nasi, widząc, że z Czechami nie da się wygrać, woleli przegrać, niż nawet zremisować. Bo przy remisie do dalszych rozgrywek przeszli by Rosjanie. Ciekawostka.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: GRAMY! Euro 2012.

142
Ciekawa teroria, ciekawa. A wracajac do ojro, nie wiem na kogo stawiać, bo na tych mistrzostwach co kolejny mecz to fajniejszy. Dawno nie widziałem takich mistrzostw, by tyle się działo. Pewnie chłopaki jak widzą przed meczem nasze piękne Polki, to w czasie meczu każdy chce jak najlepiej wypaść licząc, że któraś może bedzie matka jego dziecióf, no może nie dziecióf, ale choc by raz go objeła... Nóżkami... To koguciki stroszą piórrka i starają się zabłyszczeć... A mi nadal smutno... :]
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: GRAMY! Euro 2012.

143
[quote=voltaren]A mnie się podobało takie coś, zaslyszane, a propo Euro:
Grecy mają fetę, Polacy bryndzę

:stu:[/quote]
Polacy najczęściej cieszą się z cudzych niepowodzeń, a cóż dopiero gdy ten "niefart" dotknął "ruskich" :clown:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, 22:07 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: GRAMY! Euro 2012.

150
[quote=voltaren]Powyższe obrazki są nielogiczne. Jeśli na dole jest Grek i Czech, to wyżej Rusek Czech Polak. Tyle że na tym dolnym Graka nie widać. , widać za to tego co był na pierwszym obrazku. Bezsensu :P[/quote]
Cudowna przemiana ??????
Wesołe jest życie staruszka :)

Wróć do „Sport”

cron