Re: Najbliższe mecze reprezentacji tylko w PPV

1
Ja wiem, ze piłka nożna nie jest pepkiem swiata, ja wiem, że w wykonaniu naszym to nawet nie jest pępek 3 świata, ale... Co myślicie o tej sytuacji? Chodzi o to, że PZPN sprzedał prawa do transmisji jakiejs firmie sportfive czy jakoś tak. Teraz ta firma nie dogaduje się TVP, wiadomo, chodzi o kasę. Nie ważne. Wazne, że dwa mecze reprezentacji będą na zasadzie, płacisz za program, możesz ogladać. Na chwile obecną będzie to możliwe tylko chyba na platformie polsatu, bo pozostałe dwie sie wycofały (N i cyfra+).

A teraz pytanie. Ile trzeba zapłacić by gladać jeden mecz? Niby cos 20 zł. Dużo? Niby nie, ale ja juz opłacam abonamen, opłacam kablówkę, a teraz mam jeszcze płacić za poszczególne wydarzenia? Heeeeeloooouuuu!

Nie chodzi o sama piłkę, ale walka Kliczki z Wachem będzie w PPV, walka Pudziana (to to dopiero komedia) będzie tez ponoć w PPV. Co dalej? Bajki? Filmy po 20? Ile razy trzeba jeszcze będzie płacić za to samo? Jakaś masakra. No ok, luziiiiiik :)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2012, 12:58 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Najbliższe mecze reprezentacji tylko w PPV

2
Nie płacę :D Moi znajomi raczej też nie. Transmisja będzie na sopcastach za darmo, wystarczy kabelek z laptopa do telewizora podłączyć. 20 zł za mecz eliminacji to paranoja. A mecze z lepszymi przeciwnikami to co 30 - 40 zł za 90 min meczu mają ludzie bulić?

Za to co już opłacili wcześniej abonamentem?
Za żałosny poziom kopaczy i jeszcze średniawy komentarz leśnych dziadków? Za reklamy w przerwie też?

Oni powinni dopłacać te 20 zł, że ktoś chce to oglądać. :D

Re: Najbliższe mecze reprezentacji tylko w PPV

4
Jak widać PPV u nas ma perspektywy. [quote]Z płatnej transmisji PPV skorzystało tylko 50 tysięcy piłkarskich kibiców. Można założyć, że Cyfrowy Polsat, który oferował usługę, liczył na dużo lepszy wynik.[/quote]
To sobie zarobili. Źródło: http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Kibic ... omosc.html
:)
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, 8:12 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Najbliższe mecze reprezentacji tylko w PPV

8
Typowe praktyki monopolowe :) Mam na coś koncesję, innych do żłobu nie dopuszczę, więc postaram się uzyskać maximum profitów z tego faktu.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron