Re: Ekstremalne wyzwania.

1
Niestety, wiatr pokrzyżował plany Felixa Baumgartnera.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... ja-na-zywo
Ten człowiek osobiście imponuje mi odwagą i śmiałością czynów :)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ekstremalne wyzwania.

2
Ma swój cel w życiu. Lubi to co robi i dostaje za to pieniądze, w dodatku staje się osobą medialną. Na jego miejsce pewnie znalazłoby się pewnie wielu innych o podobnych parametrach fizycznych/psychicznych. Jest po prostu twarzą projektu.
Bardziej jestem godny podziwu dla osób, które ten projekt stworzyły i go koordynują. Bo tworzą coś, czego nikt jeszcze nie stworzył.

Re: Ekstremalne wyzwania.

3
Reiv, ale oni nie skaczą z narażeniem życia bądź zdrowia :) Niczego im nie odbierając, przecież są odpowiedzialni.
Marzyłeś kiedyś o tym, żeby latać ? ;) Nawet głową w dół, spadając :D
Ten człowiek ucieleśnia moje marzenia z lat szczenięcych.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 20:15 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ekstremalne wyzwania.

4
Skoki z wysokości są od dawna praktykowane, ale nie z takiej...

Skacze z narażeniem życia. Wiem, że od tego robią tysiące testów, by wszystko poszło zgodnie z planem, żeby lot był jak najbardziej bezpieczny, ale przy takich przedsięwzięciach zbyt dużo czynników trzeba wziąć pod uwagę, by ryzyko wynosiło 0.

On skocze, musi zaufać. A na czyimś sumieniu jest jego bezpieczeństwo i powodzenie całej misji.

Re: Ekstremalne wyzwania.

5
Na ma cochones, albo jest szalony. Nawet specjaliści za bardzo nie wiedzą jak organizm zareaguje przy tym przełamaniu bariery dźwięku w takich warunkach. Do tego przy tym skoku nie ma marginesu błedu. Jak zrobi jakiś bład, to nawet nie wiem czy będzie co zdrapywać.

Trzymam jednak kciuki, bo są ludzie, którzy potrzebują po prostu takich rzeczy, potrzebują zdobywac koronę świata, odkrywać kilometry podziemnych jaskiń, przekraczać rózne granice wytrzymałości tylko po to aby móc normalnie żyć.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Ekstremalne wyzwania.

7
No i "dżampnął".



więcej filmików ze skoku pod https://www.youtube.com/user/redbull?feature=watch

1342.8 km/h , sam bym prosił Boga przed skokiem, cokolwiek, kogokolwiek, żeby mnie nie opuścił.
Lepiej może, żeby nie chciał więcej, szybciej bądź wyżej :D

"Czasami trzeba znaleźć się naprawdę wysoko, aby zrozumieć jak mali jesteśmy."
Felix Baumgartner
Ostatnio zmieniony 22 paź 2012, 0:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron