Re: Boks: Wach - Kliczko

1
Co prawda zbyt wielu kibiców boksu tu chyba nie ma. Zresztą sam nie należę do wielkich fanów tego sportu... Ale, to dzis w kategori królewskiej (tak chyba nazywają kategorię ciężką w boksie zawodowym) staną na przeciwko siebie Władimir z Mariuszem. Znawcą nie jestem, ale trzymam tym razem nie tylko za naszym, ale i chyba jednak słabszym. Przydał by się w końcu łomot Kliczkom, z nimi w tej kategorii jest tak nudno jak nigdy :)
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Boks: Wach - Kliczko

2
Polak dobrze się zaprezentuje, ale walki nie wygra. Technika przede wszystkim, Wach nie jest wirtuozem, a do poziomu Kliczki to mu brakuje jeszcze. O doświadczeniu to już nie mówię, bo to zawsze jest po stronie "doktora żelazna pięść" :D

Re: Boks: Wach - Kliczko

3
Kliczko wiecznie wygrywać nie będzie, więc może dzisiaj w końcu ktoś go pokona :kotek:
Polak podobno jest trochę wyższy, a to istotne ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Boks: Wach - Kliczko

4
Sercem za Wachem, rozumem za Kliczko :)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Boks: Wach - Kliczko

7
Tak Caly, tylko nie wiem, czy to dobrze świadczy o Wachu :| Ale spoko, nie byłem specjalnie rozczarowany.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Boks: Wach - Kliczko

9
Abesnai walka wygladała jak sparing Kliczki, gdzie sparingpartnerowi nie było mozna trafić. No raz się zapomniał w 5 rundzie i było gorąco w narożniku. T z głową ile zebtrał młotków, to nie tyle świadczy o Wachu dobrze, co pokazuje, że trzeba czegos więcej niz Kliczko by go połozyć na dechy.

Nie wiem, ale zgadzam się z komentatorami, że są Kliczki, potem długo nic nie ma i dopiero dalej jest reszta. Zastanawiam się czy to Kliczki sa tak dobre, czy po prostu mają szczęście, że sa w czasach, kiedy nie ma w tej kategorii kogoś takiego jak Tyson, Bovie, Lewis i reszta za czasów swojej świetności.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Boks: Wach - Kliczko

10

Ja tam Mariuszowi nic odbierać nie chcę. Wyszło jak wyszło. Czachę to ma chyba z tytanu no i pod koniec piątej podskoczyłem na siedzeniu.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2012, 19:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron