Re: Katolickie suki

8
[quote]czy wielkim nietaktem byłaby gwiazda Dawida na koszulkach polskich kibiców?[/quote]
Polscy kibice nie noszą koszulek, tylko prezentują nagie torsy, chociaż dziwnie zakrywają szalikami twarze. Pewnie torsy mają ładniejsze niż gęby...

Poza tym to jawna dyskryminacja, bo apel izraelskich kibiców odnosi się tylko do psów rasowych. Czyżby żydowskie psy były tylko samcami?
Myślę, że żydowskie suki powinny się poczuć urażone.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Katolickie suki

10
[quote=polliter]...
Poza tym to jawna dyskryminacja, bo apel izraelskich kibiców odnosi się tylko do psów rasowych. Czyżby żydowskie psy były tylko samcami?
Myślę, że żydowskie suki powinny się poczuć urażone.[/quote]
Tam suki chyba nie mają za dużo do gadania, więc mało kogo obchodzi czy będa urażone czy nie.

Swoją drogą to bardzo dziwne, że nasze media tak jarające się akcjami naszych pseudo kibiców przemilaczały to zdarzenie. :)
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Katolickie suki

11
http://www.sport.pl/celebrities/1,83535 ... aelu_.html

na temat prawdy nie powiem ani słowa, bo nie mam złudzeń - nie znam prawdy

na temat celu podniecania mam swoje zdanie

nie dobrze jest gdy państwa się nie lubią

bardzo źle jest gdy obywatele państw się nie lubią

najgorzej jest gdy ludzie się nie lubią

tragicznie gdy człowiek sam siebie nie lubi i MUSI BO SIĘ DUSI nienawidzić cokolwiek choćby - dobrze gdy nienawidzone się rusza - może być pies, może być teściowa, sąsiad, inny naród a najlepiej k* wszytskich uznać za gorszych od siebie i jebut

rozglądam się za lepszymi i mądrzejszymi ode mnie to jest ekscytujące przyznaję
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Katolickie suki

13
[quote=caly]Swoją drogą to bardzo dziwne, że nasze media tak jarające się akcjami naszych pseudo kibiców przemilaczały to zdarzenie. :)[/quote]
przemilczały? http://naszeblogi.pl/36283-media-o-cham ... ow-izraela a tak przemilczały i dowaliły Radwańskiej za foch na konferencji prasowej....

Baabciu, to że będziemy udawać, że czegoś nie ma, nie znaczy że zniknie, a może brzydko zaskoczyć....
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron