Re: Soczi

7
Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal w biegu na 10 km stylem klasycznym! Rywalki zdemolowała. Biegnąca ze złamaną kością śródstopia Polka drugą na mecie Szwedkę Charlotte Kallę wyprzedziła o prawie 20 sekund. Trzecie miejsce zajęła Therese Johaug.Bravo Justynka .

Re: Soczi

8
Trzecie złoto wywalczył Zbigniew Bródka w biegu na 1500 m. .
Już nasza Reprezentacja ma ich więcej niż na Letnich Igrzyskach.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Soczi

10
Kamil Stoch właśnie przeszedł do historii naszego sportu drugim złotym medalem.
Wcześniej Justyna Kowalczyk swoim wyczynem zapisała się prawdziwie złotą czcionką w sercach wielu ludzi.

To uzmysławia, jak wielki potencjał spoczywa w naszych sportowcach, do jak ogromnego poświęcenia są zdolni.
Jesteśmy im winni wdzięczność, oraz tym wszystkim, którzy pomimo włożonego trudu i wysiłku nie osiągnęli podium.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Soczi

11
[quote=Abesnai]To uzmysławia, jak wielki potencjał spoczywa w naszych sportowcach, do jak ogromnego poświęcenia są zdolni.
Jesteśmy im winni wdzięczność, oraz tym wszystkim, którzy pomimo włożonego trudu i wysiłku nie osiągnęli podium.[/quote]
"Przed rozpoczęciem igrzysk w Soczi Polski Komitet Olimpijski ogłosił, że za każdy złoty medal w konkurencjach indywidualnych wypłaci 120 tys. zł" .:P

Re: Soczi

12
Mając na względzie dodatkowe "atrakcje" pod postacią zamachu terrorystycznego, to dużo czy mało ? ;) No i jak się te pieniądze mają wobec wynagrodzenia kadry niemieckiej, norweskiej, szwajcarskiej itd. :P
Zdaje mi się mordotymoja, że raczej nie dla kasy, przynajmniej nie tylko. Ich osiągnięcia, dla mnie jako obserwatora i kibica, to bezcenne radość, emocje, chwile uniesienia. I tak, również prestiż, zasłużona sława i duma, zwłaszcza ich bliskich, kolegów, przyjaciół ale przecież i nas - Polaków.
Sport czasem wygrywa, nie tylko same pieniądze. Przynajmniej mam nadzieję, że tak jest.
Bródka wygrał o "bródkę". Stoch nie liczył na drugi medal. Kowalczyk ... tutaj to po prostu coś niesamowitego. Olbrzymie brawa.
120 tyś. (no i czy wolne od podatku) ? Zapracowali i to co najmniej uczciwie, bo walcząc z przeciwnościami zarówno losu jak i ludzi, warunków oraz ich braku.
Na ten sukces zapracowali również trenerzy, cała obsługa kadry naszych olimpijczyków. I dla Nich również
:bravo:
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Soczi

13
[quote=Abesnai]Mając na względzie dodatkowe "atrakcje" pod postacią zamachu terrorystycznego, to dużo czy mało ? ;) No i jak się te pieniądze mają wobec wynagrodzenia kadry niemieckiej, norweskiej, szwajcarskiej itd. :P
Zdaje mi się mordotymoja, że raczej nie dla kasy, przynajmniej nie tylko. Ich osiągnięcia, dla mnie jako obserwatora i kibica, to bezcenne radość, emocje, chwile uniesienia. I tak, również prestiż, zasłużona sława i duma, zwłaszcza ich bliskich, kolegów, przyjaciół ale przecież i nas - Polaków.
Sport czasem wygrywa, nie tylko same pieniądze. Przynajmniej mam nadzieję, że tak jest.
Bródka wygrał o "bródkę". Stoch nie liczył na drugi medal. Kowalczyk ... tutaj to po prostu coś niesamowitego. Olbrzymie brawa.
120 tyś. (no i czy wolne od podatku) ? Zapracowali i to co najmniej uczciwie, bo walcząc z przeciwnościami zarówno losu jak i ludzi, warunków oraz ich braku.
Na ten sukces zapracowali również trenerzy, cała obsługa kadry naszych olimpijczyków. I dla Nich również
:bravo:[/quote]
Jest też małe co nieco z reklam i takich tam różnych ...O trenerach i obsłudze kadry nasza socjalistyczno jakaś tam ojczyzna nie zapomniała :) .Sportowiec to zawód,praca ciężka,ale zwykle dobrze płatna .Dla mnie sport umarł jak miałem naście lat.A to dawno było :P .Gderliwa,czarno widząca morda :cool: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron