Re: Mamy drugie złoto - JUSTYNA!! GRATULACJE!!

3
Złoty medal olimpijski w sportach zimowych, w polskim wydaniu to wyczyn, można powiedzieć na miarę wszech czasów. W całej historii polskich sportów zimowych, jest to czwarte złoto, z czego dwa zdobyte w Soczi, czyli dwa w skokach, Fortuna, Stoch i dwa Justyna. Ogólnie 16 medali jak na taki kraj jak Polska, czy to nie za mało?Nie chcę narzekać.

Cieszę się z polskiego złotego medalu jak każdy Polak, ciesze się z każdego medalu, a nawet z każdego udanego występu naszych zawodników. Za udany występ uważam taki w którym zawodnik osiągnął wynik w granicach swoich możliwości, czyli w pobliżu swoich najlepszych wyników.

Szczególnie zwycięstwo Justyny Kowalczyk i zdobyty medal właśnie w tym momencie bardzo mnie ucieszył, był jej bardzo potrzebny.Nie spodziewałem się tego medali wiedząc z jakim problemami zdrowotnymi boryka się Justyna. Wyobrażałem sobie jaka będzie atmosfera, gdy Justynie się nie uda, jaką przeżyje nagonkę medialną, jak będzie jej przykro, oraz całej jej ekipie. Teraz mogą jej, jak to się mówi skoczyć, zrobiła swoje, zamknęła buzię tym, co jej sukcesy nie są po ich myśli. Jeśli ktoś myśli, że tak nie jest, to jest w błędzie.

Re: Mamy drugie złoto - JUSTYNA!! GRATULACJE!!

4
nagonke to ona już przezyła przed biegiem,koledzy medalisci olimpijscy już ją podsumowali,znawcy medycyny i inni wysoce wyspecjalizowani eksperci.Zamiast plesc bzdury moze każdy powinien próbowac pochodzic ze złamana koscią i ze zdjętymi dwoma paznokciami.Oj narodzie,narodzie.
Pani Justyno dziekuje ,ogromny szacunek za to ze dane mi było po raz kolejny wysłuchac Mazurka Dabrowskiego na rosyjskiej ziemii :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron