Re: z kamerą na kasku

1
W obecnych czasach kamera jest obowiązkowym wyposażeniem zarówno samochodów, jak narciarzy, czy rowerzystów. Czym byłby Kurski czy Wałęsa bez codziennych wrzutek co robi z kim i po co. Obserwatorzy portali społecznościowych uwielbiają ten ekshibicjonizm znajomych. Z drugiej strony czym byłby meteor Czelabiński gdyby nie dziesiątki amatorów którzy go przypadkowo sfilmowali. Myśląc tak samo rozważałem zakup kamery na kask w którym zawsze jeżdżę na rowerze. Jaka kamera? Przyznam, że spodobała mi się metalowa, bo nie zniszczalna.
[img]http://aukcje.fripers.pl/video/RD32/RD32_20.jpg[/img]

Re: z kamerą na kasku

5
brawo za usunięcie adresu strony, chociaż zamieszczanie zdjęć bez zaznaczenia skąd pochodzą to przestępstwo
więc Print+Screen i zawiadamiamy Policję
papa

---
Złośliwa, ten watermark to tak z przypadku na zdjęciu ? Wystarczyło podczepić pod obrazek odnośnik do źródła (widoczny zresztą po kliknięciu ppm + kopiuj adres obrazka), jak teraz. Zawiadamiaj, tylko znacznie lepiej byłoby dla Ciebie, żebyś była jego autorem bądź posiadała pozwolenie właściciela do posługiwania się nim, również do rozpowszechniania zgodnie z jego wolą.
Obowiązujący regulamin forum rozumiem że znasz, podobnie jak zasady funkcjonowania forum, w innym przypadku sama działasz na własną niekorzyść.

Abesnai

Re: z kamerą na kasku

6
[quote=złośliwa]W obecnych czasach kamera jest obowiązkowym wyposażeniem zarówno samochodów, jak narciarzy, czy rowerzystów. Czym byłby Kurski czy Wałęsa bez codziennych wrzutek co robi z kim i po co. Obserwatorzy portali społecznościowych uwielbiają ten ekshibicjonizm znajomych. Z drugiej strony czym byłby meteor Czelabiński gdyby nie dziesiątki amatorów którzy go przypadkowo sfilmowali. Myśląc tak samo rozważałem zakup kamery na kask w którym zawsze jeżdżę na rowerze. Jaka kamera? Przyznam, że spodobała mi się metalowa, bo nie zniszczalna.[/quote]
Obowiązkowym wyposażeniem samochodów, narciarzy, rowerzystów ?
Faktycznie, współczesny trend do ekshibicjonizmu i publicznego eksponowania własnej prywatności podnosi oglądalność, tym niemniej uważam go za brak szacunku wobec własnej osoby, formę uwłaczania godności ludzkiej. Konsekwencje z takiej niefrasobliwości bywają w znacznym stopniu dość zróżnicowane.
Natomiast obserwację zjawisk naturalnych i utrwalanie ich nie łączyłbym z powyższym.
Niezniszczalna bo metalowa ? Posiada jakieś atesty, skoro już w ten sposób polecasz ?
Może osobiście spadłaś z nią z roweru na ... kask i na ten sposób przetestowałaś ?

PS
Rozważałem czy rozważałam ? Napisz mi proszę, jak do Ciebie się zwracać, czy to może tylko drobny błąd językowy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron