Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

5
Wielką ciekawość moją wzbudzają chłopcy dyskutujący o miszczostwach czy lidze miszczów,ta modulacja głosu,te wypieki na twarzach,te błyszczące oczy :rolleyes: .Przez pewien,krótki czas myślałem że wsypują sobie czegoś do kawy,i to od tego czegoś tak im się robi ...Nie,to nie od kawy,w pracy, kilka razy ukradkiem pociągnąłem solidnego łyka,w czasie kiedy mieli te ataki euforycznych chłopięcych uniesień .I nic :| ...Może sekcja wyjaśniłaby co od czego i dlaczego :/...

Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

6
[quote=mordotymoja]Wielką ciekawość moją wzbudzają chłopcy dyskutujący o miszczostwach czy lidze miszczów,ta modulacja głosu,te wypieki na twarzach,te błyszczące oczy :rolleyes: .Przez pewien,krótki czas myślałem że wsypują sobie czegoś do kawy,i to od tego czegoś tak im się robi ...Nie,to nie od kawy,w pracy, kilka razy ukradkiem pociągnąłem solidnego łyka,w czasie kiedy mieli te ataki euforycznych chłopięcych uniesień .I nic :| ...Może sekcja wyjaśniłaby co od czego i dlaczego :/...[/quote]
[youtube][/youtube]

We wszystkim można dostrzec piękno gdy się tylko chce...to właśnie coś co powoduje emocje ...piłka na najwyższym światowym poziomie :radosc:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2014, 9:20 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

11
[quote=artin]Słyszałem konferencje prasową na temat korupcji i afer w piłce nożnej , czy także będą mecze po ustawiane na tych mistrzostwach :co::co::co:[/quote]
Nie sądzę by na mistrzostwach świata dochodziło do ustawek :nunu:

Czekam na dobre widowisko sportowe ...bez tej całej otoczki...

Lepiej napiszcie kogo typujecie do wygrania tych mistrzostw :D

Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

12
[quote=Kopik][quote=mordotymoja]Wielką ciekawość moją wzbudzają chłopcy dyskutujący o miszczostwach czy lidze miszczów,ta modulacja głosu,te wypieki na twarzach,te błyszczące oczy :rolleyes: .Przez pewien,krótki czas myślałem że wsypują sobie czegoś do kawy,i to od tego czegoś tak im się robi ...Nie,to nie od kawy,w pracy, kilka razy ukradkiem pociągnąłem solidnego łyka,w czasie kiedy mieli te ataki euforycznych chłopięcych uniesień .I nic :| ...Może sekcja wyjaśniłaby co od czego i dlaczego :/...[/quote]
[youtube][/youtube]

We wszystkim można dostrzec piękno gdy się tylko chce...to właśnie coś co powoduje emocje ...piłka na najwyższym światowym poziomie :radosc:[/quote]
Doktór powiedział że ja mam jakiś gen uszkodzony i że to od tego .I że nie będzie przy tym grzebał bo coś podpisał i nie może ;) ...Grać kiedyś grywałem,ale oglądanie mnie nie pociąga.No chyba że dziewuchy grają,to siem wtenczas nieco ożywiam :P .

Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

23
Kto dzisiaj gra? ;)
Brazylia Meksyk.
Będzie znowu ustawione ;) Znowu Meksyk strzeli 3 bramki i sędzia nie uzna, bo Brazylia musi wygrać i wyjść z grupy, by Brazylyjczycy się nie buntowali. No i takie piękne mistrzostwa zorganizowali to coś z tego mogą mieć.
Belgia Algeria
Belgia jest ponoć bardzo dobra teraz i wszystkie mecze ostatnio wygywa. Jeśli sędziowie im bramki uznają to wygrają.
I finał mistrzostw świata będzie Belgia - Holandia tak przewiduję :]

Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

24
i najbardziej przekręcone mecze to były Brazylia Chorwacja i Meksyk z kimś tam, widać o co chodzi, FIFA nie chciała by Meksyk wygrał, a żeby zremisował, to wtedy byłoby pozamiatane, niestety musieli jedną bramkę Meksykowi uznać, bo sędzia by skończył jak ten w Piłkarskim Pokerze, więc teraz i ten mecz trzeba będzie ustawić, sędzia jest rozgrzany jak w III RP :]

Re: Mistrzostwa świata w piłce nożnej Brazylia 2014.

26
[quote=Crows]he he he no i pierwsza sensacja , Hiszpanie do domu :P[/quote]
:( Trudno ,nie można być wiecznie na szczycie.del Bosque postawił nie na tych piłkarzy, na których trzeba było postawić od samego początku.
No cóż jego wybór ,jego błąd :( Jakoś to przeżyję ...zycie musi toczyć się dalej ;)
Jeszcze grają Niemcy i Holendrzy :) także jest komu kibicować :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

cron