Re: Problemy z drukarką

1
Hej,,


mam poważny problem..



posiadam drukarkę Lexmark P4350 .. ogólnie jestem z niej zadowolony.. wysoka jakość druku itd.



ale skończył mi się tusz.. więc kupiłem strzykawkę i tusz tak gdzie kupowałem drukarkę..


uzupełniłem tak jak trzeba a mi pokazuje nadal że tuszu nie ma!


jakiś obłęd!


tusz się wylewa i już nie mieści a wyswietla mi się niski poziom atramentu!


teraz wyskakuje mi jakiś błąd , że mam jakiś niewłaściwy kardridge chociaż to ten sam który mam od początku fabrycznie tam wsadzony!


juz doprowadza mnie ta drukarka do białej gorączki!


nowy kardridge kosztuje jakies 100 zł .. za dwa [kolor plus czarny] musiałbym zapłacić niecałe 2 stówki..



o co tu chodzi?!?!


moja siostra ma małą starą tanią HP i sobie kupuje strzykawkę za 15 złotych i drukuje trzeci rok!

pomocy!
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 17:27 przez Dud3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Problemy z drukarką

4
victoria pisze:Zdaje mi się, ze Grzegorz ma rację, tylko ignor.... Ona będzie mówić, ze tuszu brak, ale drukować bedzie :D
Moja HP tak właśnie mnie oszukuje.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 17:22 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: Problemy z drukarką

5
Hmm.. nie próbowałem instalowac i reinstalować ale niestety problem z nabojem atramentowym jest bardziej złożonej natury..


wyskakuje mi komunikat, że nabój jest nieobsługiwany i nie chce wcale drukować! ;< po zignorowaniu wykakuje ponownie, że nabój jest nieobsługiwany.. Hmm.. chyba trzeba odwiedzić dystrybutora..
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2010, 18:35 przez Dud3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Problemy z drukarką

6
Dud3k pisze:Hmm.. nie próbowałem instalowac i reinstalować ale niestety problem z nabojem atramentowym jest bardziej złożonej natury..


wyskakuje mi komunikat, że nabój jest nieobsługiwany i nie chce wcale drukować! ;< po zignorowaniu wykakuje ponownie, że nabój jest nieobsługiwany.. Hmm.. chyba trzeba odwiedzić dystrybutora..
To po prostu pisz ręcznie zamiast drukować :ahaha:
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2010, 19:53 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: Problemy z drukarką

10
Miałem HP i byłem zadowolniony... zmieniłem na Lexmarka i .... nawet nie wiecie jak wiele w mowie potocznej istnieje określeń tak banalnego sprzętu jak drukarka... od padła poczawszy a skończywszy na tych mniej wyszukanych epitetach.
Mój problem z Lexem to brak "porozumienia" pomiędzy kompem a drukarką... Leksmark to ZUO... proponuję zalanie wodą święconą i odprawienie egzorcyzmów... ja wkrótce wracam do HP.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron