Re: tegry komputerowe

31
Moga byc tez te odplatne, bo i tak mi zostalo pare groszy na paysafe, wiec je tam wykorzystam, chcialabym tylko wiedziec, na co je najlepiej wydac? Bo z tego co widzialam gier ci tam dostatek;-) i wybor przez to dosc trudny
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2010, 15:58 przez Pinia, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

32
Zależy Pnia jakie gry preferujesz,jakiego gatunku ;)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2010, 16:02 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: tegry komputerowe

33
Hmm, jakiego gatunku gry preferuje? Chyba przedewszystkim takie, w ktorych nie chodzi tylko o to, kto kogo w jakim czasie unicestwil, wolalabym cos ambitniejszego
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, 10:14 przez Pinia, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

36
Pinia pisze:Hmm, jakiego gatunku gry preferuje? Chyba przedewszystkim takie, w ktorych nie chodzi tylko o to, kto kogo w jakim czasie unicestwil, wolalabym cos ambitniejszego
Strategia Sid Meier's Civilization® V


Super wyścigi GRID™


Przygodówka realMYST

oraz Riven: The Sequel to MYST
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 17:09 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: tegry komputerowe

37
acha, to są niby te ambitniejsze gry, które proponujesz???? Wprawdzie ich nie znam, ale musze sobie zajrzeć w wolnej chwilce....A wiecie może co to za gra "Assault of Balaurea"??? Zna ją ktoś z was??? Wyczytałam o niej na stronie paysafe, bo organizują jakiś konkurs związany z tą grą....ale jak brać udział w nim, jak sie nie zna gry???? :-), raczej niemożliwe, chyba, że ktoś z was mi szybko pomoże???
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 10:37 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

38
Counter-Strike - klasyk
Half-Life - klasyk
Gothic - klasyk
Warhammer 40,000 - klasyk
Diablo 2 - klasyk
Garry's Mod
Half-life 2 - klasyk
Counter-Strike : Condition Zero
Counter-Strike : Condition Zero Deleted Scenes
Uplink
Team Fortress 2
Team Fortress
Portal
Left 4 Dead
W takie gry gram , mam jeszcze inne ale to by było bardzo dużo xd
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2010, 20:27 przez Kenobi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

39
Dzieki za propozycje, moze z nich skorzystam:) @ Gorczyca, brac udzial w konkursie, nie wiedzac, na czym polega gra? To moze byc troche trudne;) Z tego co mi wiadomo, paysafe co miesiac organizuje konkursy z innymi grami, wiec lepiej poczekaj, az bedzie jakis z gra na ktorej sie znasz, wtedy masz jakies szanse
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 13:54 przez Pinia, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

41
Co to znaczy, ze gra nadaje sie dla mezczyzn?? Kazdy gra w co lubi bezwzgledu na plec, znam dziewczyny, ktore wola ostrzejsze gry i facetow, ktorzy sie uzaleznili od Farmville na Facebooku, gry sa neutrale:-)
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 16:18 przez Pinia, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

42
te gry na Facebooku są znowu dla mnie zbyt nudne...wolę już wtedy SF...chyba muszę skorzystać z linków Abesnai...tylko o ile cię dobrze zrozumiałam, to te gry są wszystkie płatne???
Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 22:05 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

44
...o czyms takim czy o grze? Brzmi wprawdzie troszke deprymujaco, no bo chodzi o jakies kataklizmy, ale pewnie duzo sie w niej dzieje, co? A skad ja wytrzasnelas? A powiedzcie co myslicie o grach zręcznościowych?
Znalazlam duzy wybor na stronie od psc i sie zastanawiam, czy warto sie troche poglόwkowac?
Ostatnio zmieniony 24 lis 2010, 14:13 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

45
W grach zręcznościowych raczej nie o główkowanie chodzi, tam raczej ważniejsze są szybkie reakcje.
A jak trafisz na taką, gdzie do ruchu potrzeba "kilku" kombinacji klawiszy, to klawiatura sie pali :]
Oczywiście trzeba to lubić...

Ja osobiście z gier to raczej:
- DIABLO I II i czekam na III :]
- MOH (Medal of honor)
- Dunge Siege II
- DOOM 3
- QUAKE 2
- kilka innych...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 8:52 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: tegry komputerowe

46
no masz rację, trzeba to lubić..musze się zastanowić czy sie za te gry zabrać, bo jak mówisz, że sie klawiatura może zapalić...to się trochę waham :-).... a o co chodzi w Quake 2? chyba już o tej grze kiedyś słyszałam....
Ostatnio zmieniony 06 gru 2010, 20:55 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

50
Witam, Jeśli chodzi o te zręcznościowe, ostatnio znalazłam w Google Frizzle Fraz, ewentualnie Super Mario,też trzeba sie napocić jak zrobić,żeby nie zginąć. Zresztą nie pisałam,ale ja szukam darmowych gier,bo chociaż mam paysafecard,to szkoda mi tracić z niej pieniądze na tego typu rozrywkę.No chyba,że załapię się na płatną,a chcę dalej przejść,to niestety płacić muszę. A steam jest nawet niczego sobie,z tego co słyszałam,jest tam możliwość przechowywania money w wirtualnym portfelu.Fajne są też gry na bigpoint. Pozdrawiam.Pa
Ostatnio zmieniony 24 sty 2012, 12:40 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

52
Witaj. Też kiedyś dawno temu grałam,jeszcze wtedy joystickiem.I muszę przyznać,że bardzo lubię tego typu gry.A jeśli chodzi o steam jest spoko,z tym,że płaci się tam paysafe.Zaglądałam tam parę razy i z tego co wiem,jest możliwośc przechowywania money w wirtualnym portfelu,ale większość gier jest tam po angielsku,dla niektórych nawet dobrze, ponieważ można podszlifować język.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 13:00 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

53
Oglądałem ostatnio recenzje wersji Super Mario ala ... Portal :)
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 14:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: tegry komputerowe

54
No ta gra jest raczej nie do przebicia,chyba,że ktoś ma fajniejszą na uwadze.Gier w tej chwili jest tak dużo,że można dostać oczopląsu przeglądając je np. w Google,czy choćby na Facebooku,lub NK - tam właśnie widziałam fajną Army Attack,czy Miejskie gangi. Darmowa też jest gra Fragoria,ostatnio często reklamowana,z tym,że nic więcej o niej nie wiem.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 11:00 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

55
Obrazek
Król Artur. Połączenie Medievala 2 z RPG. Wbrew temu co pisze w Internecie jest w niej dużo elementów eknonomicznych - politycZnych napewno więcej niż w Medievalu Total War ;) Gra ta dostaje skrajne opinie są zachwyty i piszą że jest beznadziejna, ja przy tej grze spędziłem wiele godzin. Bardzo dobrze się w to gra, ale miejscami wydaje się bardzo dziwna. Fajnie że ma się Okrągły Stół i Rycerzy, których możemy np. żenić lub oddać lenno w prowincje. Możemy obcych dowódców pojmać do więziennia i np. torturować. Musimy zdecydować np. czy opowowiedzieć się za chrześcijaństwem czy za starą wiarą. W czasie Kampanii musimy podejmowac wiele decyzji, np. czy poprzeć jakiegoś księcia czy uzurpatora. Czy np,. przekupić innego władce dając mu kobietę, czy wypowiedziec wojną . Nasi Rycerze Okrąglęgo Stołu nie tylko umieją dowodzić wojskami, ale też puszczać czary i zdobywają doświadczenie. Bitwy są troche jak w Medievalu. Wiele w tej grze jest super pomysłów. Ale wykonanie średnie i dziwne miejscami się to wydaje. Ale grywalność jest duża. Według mnie pod wieloma względami lepsza od Medievala II ale nie każdemu się spodoba.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 13:30 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: tegry komputerowe

56
Gierka naprawdę dobrze się prezentuje. Jednoczesne osadzenie fantasy i mitów arturiańskich w klimatach starożytnego Rzymu jest ciekawym pomysłem i chyba udanym, z tego co mogę osądzić po różnych recenzjach. Zawsze lubiłem Rome TW, także kto wie, może kiedyś zasiądę i do Króla Artura.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 18:36 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: tegry komputerowe

57
Napaliłem się na tą gre i juz miałem ją kupować, bo fantasy plus Total War brzmi zajebiście, ale jak zaczołem drąrzyć to się okazało ze wcale nie jest tak słodko, podobno podczas bitwy są jakieś punkty kontrolne, i kto je pierwszy zaliczy ten wygrywa:/
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 19:50 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: tegry komputerowe

58
No nie do końca ale troche tak, bo im więcej punktów kontrolnych masz to lepiej, a jak wszystkie ci wróg zajmie, to jest troche trudna sytuacja, w sumie fajne rozwiązanie, ale czasem denerwujące. Ale plus tego jest jeden, że można wygrać bitwę , którą byśmy przegrali, ale musimy zająć te punkty kontrolne ;) Trzeba mieć więc conajmnie dwa odziały konnicy. W sumie dobrze, bo na poziomie normal, jest trudno. Jak pisałem ta gra to fajny pomysł, ale niektóre rzeczy są niedporacowane i nietrafiony, inaczej ta gra byłaby hitem, ale zobaczyć warto. Może ściągnij demo, ja też byłem zniechęcony recenzjami, ale zagrałem w demo i mi się spodobało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron