Re: Kto pamięta

2
Moja pierwsza gierka w którą zagrałem (podstawówka) to była właśnie wilk i zając... Wczesniej (też podstawówka) widziałem taką przywiezioną z juesej -kowbojki (strzelało się do bandytów) - ale w to nie grałem, kolega dał nam tylko popatrzeć jak sam pogrywa... Dziś jak kolega nie da pograć, to się bierze swoje PSP i się gra, a kiedyś? Ech, na plac zabaw, w cegiełki, kapsle i inne gry się biegło odreagować brak możliwości pogrania... :]
Ostatnio zmieniony 20 lut 2011, 20:43 przez caly, łącznie zmieniany 2 razy.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Kto pamięta

3
Co ty cały opowiadasz? Ja tam zaczynałem od ping-ponga. W wersji rozszerzonej można było walić debla.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2011, 22:51 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Kto pamięta

4
Eeech, ja i tak największy sentyment żywię do Mario Brosa ;) Ileż w tym było emocji i zdrowej rywalizacji :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2011, 12:34 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Kto pamięta

7
Hyyh, ściągnęliśmy ostatnio dla jaj cały folder ze wszystkimi Mario, jakie kiedykolwiek wyszły. Po przyzwyczajeniu do trójwymiaru, trudniejsze niz Assasins Creed...
Ostatnio zmieniony 18 mar 2011, 13:18 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kto pamięta

8
Nie gram już od dawna w nic, po prostu wyrosłam, ale to nie znaczy że nie pamiętam.
Mam w domu właśnie tą co wilk łapie kurze jaka do koszyka, wiele godzin nad nią dawniej siedziałam i zabierałam do szkoły, cała moja klasa w to grała.
Potem grałam w blood http://stare-gry.info/8-gra-blood.html bardzo trudna i krwawa była ale warta zachodu, uczyła szybkości działania i spostrzegawczości, przeszłam wszystkie poziomy.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2011, 17:19 przez DziewczynaBezSerca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron