Re: Linki: wyszukiwanie, media, legalne mp3, 20 stacji radiowych

1
Skończyłem fajną stronkę z linkami, odnośnikiem do multiwyszukiwarki Bing_vs_Google, która daje wyniki od razu z tych dwóch wyszukiwarek, legalną darmową muzyką mp3 na licencjach creative cammons oraz 20 stacjami radia internetowego bez reklam z darmową muzyką. Są tam linki do mediów masowych, mediów niezależnych, ciekawych serwisów informacyjnych. Na stronie można też od razu wyszukać słowa kluczowe w Google. Zapraszam: http://www.atare.pl/media/
Ostatnio zmieniony 08 paź 2011, 17:35 przez atare, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Linki: wyszukiwanie, media, legalne mp3, 20 stacji radiowych

3
Tak z ciekawości weszłam, fajna stronka, ale śmieszą mnie te serwisy z ''darmowymi mp3'. Wchodzę np w dział EBM, a tu jakieś pół amatorskie dziwactwa :D Umówmy się, ''legalne mp3'', to remixy albo amatorskie, których nikt za bardzo nie szuka i rzeczy, za które nikt nie zapłaci :) Zresztą, ja tam używam z czystym sumieniem chociażby opcji ściągania z wrzuty.pl, choć to trzeba wiedzieć jak.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2011, 17:42 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Linki: wyszukiwanie, media, legalne mp3, 20 stacji radiowych

4
Do ściągania ja używam tego:
http://www.cooltoad.com/

Rejestrujesz się, logujesz i wchodzisz na music.
Wielu artystów jest tam nieznanych - ok, większość.
Zdarzają się jednak znani, lecz bywa, że zezwalają tylko na 30 sekund swego utworu.
Zazwyczaj ściągam jak leci a potem słucham i odrzucam te co mi się nie podobają.
Znaczy staram się kierowac oceną utworu(gwiazdki) jak i ilością pobrań(nieco na zasadzie demokracji), lecz czasami kapitalne są takie, które wcale nie sa ani oceniane ani pobierane.
I na takie też poluję.
Czasami im się mieszają gatunki muzyczne i nie zawsze np. w hip hopie znajdziemy hip-hop.
Wyglada też na to, że utwory są aktualizowane i można już na poprzedni co był nie trafić.
A to dodatkowo skłania do pobierania.
Wraz z rejestracją dostaje się darmowe konto e-mail.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron