Re: YouTube

1
Zdecydowana większość klipów (tych, z oficjalnych kanałów typu vevo) nie chce mi się wyświetlić. Otrzymuję komunikat, że filmik nie jest dostępny w moim kraju, pomimo tego, że wcześniej był. Tylko ja tak mam czy to jakiś ogólny problem lub (mam nadzieję) chwilowa awaria?
Ostatnio zmieniony 16 mar 2012, 17:13 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: YouTube

4
Naprawdę czegoś tu nie rozumiem. To nie są filmiki spiratowane i wrzucone przez osobę prywatną tylko są tam zamieszczone oficjalnie przez artystę czy tam jakąś firmę, która go reprezentuje. I dlaczego nagle nie mogę ich oglądać? Np tego:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2012, 19:54 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: YouTube

5
dokładnie to zdefiniował colargol//to licencja..mam też problem bo mój kraj a raczej operator sieci nie respektuje niektórych umów artystycznych znaczy sie licencji...
Ostatnio zmieniony 16 mar 2012, 21:57 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: YouTube

6
A próbowaliście sie zalogować ? Kilka razy miałam taki przypadek, że po zalogowaniu filmik stawał się dostępny.. Z większością jednak nie mam problemów.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 14:30 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: YouTube

7
logon to inna sprawa victoria ! sa filmiki ktore zaznaczam jako prywatne i tylko osoby ktore dostana zaproszenie moga ogladac.

ale sa i takie gdzie podklad muzyczny jest obiety licencja i albo youtube wylaczy audio ! albo jest nie dostepne w niektorych krajach , inne znowu nie da sie ustawic by byla mozliwosc ogladania na telefonach lub tv.
poprostu coraz wiecej wolno/nie wolno !
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 16:43 przez montecristo, łącznie zmieniany 1 raz.
:len:

Re: YouTube

8
Ale tych prywatnych nie widzisz bez zaproszenia, więc nie o nie chodzi :D
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 20:01 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: YouTube

9
Mnie akurat teraz działa bezproblemowo. Ale jak czasami przestaje, to na całego i nic się nie wczytuje :stu:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2012, 19:53 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: YouTube

10
Słyszeliście o filtrowaniu przez serwis treści (nie likwidowanych) mogących być uznane za obraźliwe m.in. dla Polaków ? Miłe to, heh.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 18:40 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: YouTube

11
Kiedyś też miałam ten problem, nie pamiętam niestety jak go rozwiązałam :(
Od długiego już czasu wszystko, co chcę oglądać jest normalnie dostępne. A pamiętam, że wtedy chyba z 40% filmików mi się nie wyświetlało właśnie z podowu niedostępności w moim kraju...
Ostatnio zmieniony 11 lip 2012, 15:21 przez harpoonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Spiral out.

Re: YouTube

12
Coś musiałem nacisnąć nie wiadomo gdzie i teraz filmiki z YT odtwarzają mi się przez 4 (cztery) sekundy. Potem muszę je ponownie uruchamiać, żeby leciały dalej. Ktoś się może na tym zna i pomoże?
Ostatnio zmieniony 11 lip 2012, 23:06 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: YouTube

13
wczoraj mialam taki numer, ze z youtuba robilo mi sie przekierowanie na jakas strone z obrazkami i na innych witrynach, gdzie byly filmy z youtuba wyswiatlal sie obraz z tej dziwnej stronki... az poszlam sprawdzic na inny komputer z przerazenia, ale okazalo sie ze po zresetowaniu kompa wszystko dzialalo juz jak byc powinno...
huh.... w pierwszej chwili myslalam nawet, ze to jakis wlam na youtube XD hahaha
Ostatnio zmieniony 15 lip 2012, 12:04 przez Hasesis, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://www.gimpuj.info/gallery/39432_02_10_12_4_55_30.png[/img]

Re: YouTube

14
PiotrRosa pisze:Coś musiałem nacisnąć nie wiadomo gdzie i teraz filmiki z YT odtwarzają mi się przez 4 (cztery) sekundy. Potem muszę je ponownie uruchamiać, żeby leciały dalej. Ktoś się może na tym zna i pomoże?
Mi tak od połowy filmiku się zatrzymuje i wraca do punktu wyjścia.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2012, 14:09 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: YouTube

15
Też to miałem, zanim całkiem nie zaczęły się zatrzymywać po tych kilku sekundach. Filmik szedł kilkanaście, kilkadziesiąt sekund, potem wracał do startu i już szedł cały. A teraz kicha. Co 4-5 sekund muszę uruchamiać ponownie, bo samoczynnie wskakuje pauza. Wirus jakiś, czy co? Chociaż sprawdzałem kilkoma Antkami i nic.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2012, 15:16 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: YouTube

16
Odnośnie youtube (Tato! Tato! Tato! - Restauracja):
http://youtu.be/E1ALzQ8xZ-E
Ostatnio zmieniony 19 lut 2013, 10:08 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: YouTube

17
W sumie powoli, albo nawet bardzo szybko. YouTube staje się drugią wyszukiwarką. Jednak wiadomo darmowa wiesza kosztuje tyle, że jesteśmy zmuszani do oglądania coraz większej liczby reklam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron