Re: Tablet z Biedronki

2
Jedna uwaga. Pamiętajcie, nabywając tablet za takie pieniądze nabywacie dokładnie to za co zapłaciliście.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 18:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Tablet z Biedronki

3
do samego internetu przeciętny, ale ja dołożyłbym 200 zł i kupił lepszy.
Podstawa to 1GB RAM bo 500 MB to telefony mają.
odtwarzanie flash player minimum 10
procesor 1Ghz
i najważniejsze dobra bateria która trzyma min. 6 godzin.
po co mi tablet który padnie po 2 godzinach łażenia po necie.

Ten w biedronce świetny jako zabawka dla dziecka bo dorosły dość szybko stwierdzi że potrzebuje czegoś lepszego.
Czyli chytry płaci 2 razy.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2012, 1:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tablet z Biedronki

5
tak to jest gdy marka firmy staje się bardziej wartościowa niż życie człowieka. A w chinach mają świetne podróbki o czym pewnie wiedział ale z nimi by dziewczyny nie poderwał.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 0:51 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tablet z Biedronki

6
Nikomu nie radzę kupować takich sprzętów w sklepach typu Biedronka. Moja mama przez jakiś czas pracowała w firmie produkującej telewizory dla Sharpa. Kiedy jakiś telewizor miał "uszczerbki" po prostu szedł na promocję do Biedronki...
Ostatnio zmieniony 06 paź 2012, 13:06 przez ladybird, łącznie zmieniany 1 raz.
"It would be great to heal the world with only a song."

Serj Tankian "Honking Antelope"

Re: Tablet z Biedronki

7
kupiłem ten słynny tabet z biedronki :-)
myślałem że będzie gorszy ale nawet w gry da sie pograć.
Internet hula całkiem szybko.
Jakby mnie ktoś pytał czemu kupiłem - to był impuls, chwila nieprzytomności i wyszłem z biedry z tabletem.
Brakuje mi w nim gps i normalnego głosu na skypie bo jest jakby przyspieszony.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2012, 22:37 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tablet z Biedronki

12
Szkoda nerw, zachodu na tani shit, wierzcie na słowo. Oczywiście i taki za większą kasę może się popsuć, zwłaszcza jak mu się pomoże, jednak stopień prawdopodobieństwa jest względnie niższy. Lepiej dołożyć do firmowego (kryptoreklamy nie będzie :P) i mieć pożytek na dłuższy czas. Warto również zapoznać się z kilkoma wiarygodniejszymi testami i nieco poczytać opinię, żeby przed zakupem mieć jako taki obraz.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014, 1:21 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Tablet z Biedronki

14
Ostatnio biedronka robi kampanie reklamową chwaląc się że można w końcu płacić u nich kartą. To jest dopiero marketing, w Lidlu albo w innym sklepie można płacić kartą od lat, ale tym się nie chwalą bo to norma, ale biedronka z tego zrobiła wydarzenie roku.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2014, 1:32 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tablet z Biedronki

15
wolę tablet graficzny :D pewnie i na ty od biedy dałoby się rysować, ale pewnie gorsze odwzorowanie kolorów i mniejsza dokładność rysowania...muszę to jeszcze przemyśleć, w każdym razie do rysunku to większy na pewno
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron