Re: Jakie strony najczęściej odwiedzacie?

1
Nie chodzi mi o forum Imladis ;) , bo wiadomo kto tu pisze to tu zagląda, ani o inne fora, ale o portale, strony. ;)

Ja odwiedzam:
1. Wirtualna Polska - mam tam pocztę więc przy okazji oglądam newsy, plotki, czasem jest coś ciekawego to wklejam na forum ;)
2. Gazeta.pl - mam wbudowane w przeglądarke newsy z tej strony, mimo że komunistyczna propaganda, można się dowiedzieć co się dzieje na świecie
3. Salon 24- portal z Blogami o tematyce politycznej i innej, z nudów tam wchodzę, ale jakoś nie zajmują mnie szczególnie tamtejsze dyskusje, ale można sobie podyskutować z jakimś znanym dziennikarzem czy politykiem nawet. Poziom czasem jest wysoki, a czasem żenująco niski. I wbrew temu co głoszą, nie jest to portal prawicowy zbytnio, tam każdy może bloga założyć i pisać o czym chce.
4. NaTemat.pl ;) Najbrzydsza strona jaka jest chyba, założona przez Lisa. Nie wiem po co tam wchodzę.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 17:34 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jakie strony najczęściej odwiedzacie?

2
są takie, na które nie zaglądam i to też znamienne :black2:

gazeta - mam tam wiele miejsc do czytania - z neutralnych politycznie i etycznie NAUKA - chciaż ja wiem :ech: z tym podobieństwem do małpy mnie całkiem pasuje - jakieś wytłumaczenie jest nie zaraz, że po tatusiu - tak wyszło- lepiej brzmi :rotfl1:

:clown: reszty na razie nie wymienię - hurtem a co - po cykam
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 17:51 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Jakie strony najczęściej odwiedzacie?

3
www.pej.cz
Polecam tą stronę, i nie sugerujcie się nazwą "pejcz". Jest to strona o nowinkach w świecie elektroniki, internetu i nie tylko. Dzięki niej - będziecie na bieżąco z postępem technologicznym, grami komputerowymi (a także tymi na android i konsole), wydarzeniami w świecie informatyki.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2012, 23:45 przez Skitter, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jakie strony najczęściej odwiedzacie?

6
Najczęściej serwis PAP.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 21:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron