Re: Zakładki

1
Gdzie na dysku twardym znajduje się folder w którym zapisują się skróty do stron
które dodaje w opcjach jako zakładki?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 12:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zakładki

2
Wydaje mi się po nazwnictwie że korzystasz z FF, jezeli tak, to:

- musisz je sobie najpierw wyeksportować, zapisac na dysk (zakładki > zakładki nieposortowane, otwiera się okno, a w nim na górze masz: importowanie i kopie zapasowe), po eksporcie na dysk robisz co tam z nimi chcesz, a na koniec to co w nawiasach, tylko zanim eksport, robisz import

A jak nie FF, to jaka przeglądarka.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 21:19 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Zakładki

3
Chrome :)
Tylko że jest jedno ALE.
Wcześniej miałem "Lisa" i teraz nie działa,coś się skiepściło.
Nie mogę odpalić FF a jeśli przeinstaluję to stracę masę zakładek do różnych stron.
Nie mogę wejść w FF i eksportować niczego ponieważ komputr mi się wiesza gdy odpalam FF.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 21:31 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zakładki

4
w chrome masz w XP tu:
c:\documents and Setings\nazwa usera na jakim sie logujesz jestes na systemier\ustawienia lokalne\dane aplikacji\google\chrome\user data\default\

plik Bookmarks

co do zwieszki FF, to nie wiem, może spróbuj odpalic system w trybie awaryjnym (bez obsługi sieci) i wtedy odpal FF by wyeksportowac zakładki
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 8:48 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Zakładki

5
W pasku adresowym chrome wpisujesz: chrome://chrome/settings/

Na dole strony masz przycisk 'importuj zakładki i ustawienia' - potem już tylko wybierasz FF jako źródło importu :)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 10:47 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron