Re: PS4 - Xbox One - SteamOS

1
W tytule umyślna gafa dotycząca SteamOS, ponieważ będzie to system dedykowany równocześnie na urządzenia typu Steam Machines oraz komputery klasy PC.
Akurat na jego temat chyba najmniej wiadomo. No ale skoro mają zamieniać poczciwe blaszaki na typowe platformy do grania, a już przez sam fakt niesłychanej popularności samej usługi, warto o nim pogadać.
Przynajmniej co do dwóch pierwszych - jak tam wrażenia i przekonania ? Póki co trzymam stronę PS4 :)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2013, 21:22 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PS4 - Xbox One - SteamOS

2
Niechce mi się zakładać nowego tematu i niewiem czy to jest to o co mi chodzi, a chodzi o konto Steam.
Otworzyli dziś niedaleko mnie biedronke, no i kupiłem tam gre, nie zauwarzyłem że do aktywacji jej jest potrzebne konto Steam, napisali to małym drukiem, zwykle nie kupuje gier wymagających rejestracji przez internet.
Skoro już ją jednak kupiłem to chce sobie pograć, pisze żeby przeczytać regulamin http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/
Jest on po angielsku, no i pytanie czy ktoś jest tam zarejestrowany już? I czy tam się płaci albo coś?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, 15:03 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PS4 - Xbox One - SteamOS

3
Conan Barbarzynca pisze:Niechce mi się zakładać nowego tematu i niewiem czy to jest to o co mi chodzi, a chodzi o konto Steam.
Otworzyli dziś u niedaleko mnie biedronke, no i kupiłem tam gre, nie zauwarzyłem że do aktywacji jej jest potrzebne konto Steam, napisali to małym drukiem, zwykle nie kupuje gier wymagających rejestracji przez internet.
Skoro już ją jednak kupiłem to chce sobie pograć, pisze żeby przeczytać regulamin http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/
Jest on po angielsku, no i pytanie czy ktoś jest tam zarejestrowany już? I czy tam się płaci albo coś?
Tak, ja jestem, ogólnie to jest chyba najpopularniejsza platforma do kupowania gier w cyfrowej postaci, w każdym razie na pewno największa. Po prostu się zarejestruj, a regulamin olej - danych osobowych tam nawet nie podajesz ew. jak chcesz kupować np. kartą kredytową. Ogólnie program zarejestruje gre na Twoim koncie i będziesz ją mógł zainstalować z internetu. Jeśli masz dołączoną płytę, to może jakieś rzeczy preinstalować, ale mimo wszystko i tak będzie aktualizować tę grę pewnie dosyć długo - zależnie od szybkości łącza.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, 15:07 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: PS4 - Xbox One - SteamOS

5
Parę lat temu skusiłem się na zdradę blaszaka i do grania kupiłem PS3. Planowałem PS4 ale we wrześniu padł mi blaszak. Kupiłem nowy. Nie jakiś topowy potwór ale niczego sobie. I jak zobaczyłem jak wyglądają na nim szpile to już odechciało mi się PS4. Tym bardziej iż mogę w nim wymienić za rok grafę na mocniejszą i będę miał "PS5+". Poza tym głównie gram jednak w FPS - Battlefield, bez myszki nie da rady. Próbowałem na padzie ale to była porażka - a naprawdę trenowałem trochę. A do gier pod pada kupiłem do blaszaka pada do XBOX - z wszystkimi tytułami współpracuje cacy. Więc straciłem sens wchodzenia w konsole nowej generacji.

Dla obrony PS3 dodam iż Uncharted to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Jeśliby wyszedł taki system seller na PS4 to kto wie. A z żoną grywam na PS3 do dziś w sportowe gierki z udziałem różdżek. To jedyne gry video do jakich po latach prób namówiłem lubą :)

CM
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 23:01 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron