Re: Zakupy na allegro a sklepach online

1
Witajcie. Czy też uważacie że na allegro nie warto zamawiać ubrań? Zawsze przyjdzie rozmiar większy albo mniejszy lub też towar nie podobny do tego, który był wystawiony na aukcji. Nie chcę co chwilę odsyłać, bawić się w zwroty. Jak to wygląda w innych sklepach online? Macie jakieś ulubione sklepy online? :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 11:21 przez qwerty, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zakupy na allegro a sklepach online

3
na allegro nie kupuje bo wole dotknąć , powąchać , popatrzeć z każdej strony jak z kobitą , a nie np przyślą ci majty na wielką dupe i jak mam sie ubrać na nocne balety :ahah:
;
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 14:59 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Zakupy na allegro a sklepach online

5
Do usług :) .Często kupuję,ciuchy,buty,zwykle tej samej,sprawdzonej firmy ,często ten sam wzór.Raz mi się zdarzyło że przyszły buty o rozmiar mniejsze,poszły z powrotem,wróciły takie same,ale nie te same :) .To moje wrodzone lenistwo.Kupując w sieci popijam kawę ,nie muszę się szlajać po sklepach,oszczędzam czas .W zasadzie to nie wiem po co go,jego, oszczędzam :/. ..Już mi się w piwnicy nie mieści :rotfl1: .A trzeba tam jeszcze będzie upchnąć więźniów CIA .Jak tylko przyjdzie sensowna oferta .:satan: .
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 15:44 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Zakupy na allegro a sklepach online

6
A wino i whisky?

Naprawde macie takie problemy z kupowaniem w necie? Ja poszłam zupełnie z duchem czasu i nie trace czasu na łazenie po sklepach, wyjątek to bielizna ;) a ze spożywki pieczywo, wędliny i mięso, warzywa i owoce, resztę dowozi tesco :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 22:18 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Zakupy na allegro a sklepach online

7
Ja się nigdy nie naciąłem na sieciowych zakupach. No może raz - skusiłem się sprezentować żonie obiektyw do aparatu. Kupiłem w ameryce zapominając o cle. Wyszło w sumie drożej niż u nas :( Ciemna masa ze mnie. Ale ciuchów jeszcze nie, też wolę dotknąć tego co ma potem dotykać mnie.

CM
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 22:51 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Zakupy na allegro a sklepach online

8
Na allegro kupuję tylko u sprawdzonych sprzedawców, bo później mogę odebrać w punkcie i sprawdzić :)
Poza tym w internecie opłaca się kupować, ale trzeba wiedzieć gdzie. Małą elektronikę na allegro można, ale np. sprzęt do e-papierosów zamawiam tylko na .........., bo wiem, że przyjdzie to co zamówiłem :)

zapraszam do zapoznania się z regulaminem
victoria
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 14:08 przez Tomash99, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron