Re: Steam Controller

1
Kupilem steam controller jakis czas temu i musze powiedziec, ze to swietna zabawka. Jeszcze przyzwyczajam sie do pisania oraz do celowania w fps, ale wszelkie strategie i point & click to zajebista zabawa. Wlasnie katuje pillars of eternity lezac na lozku, brakowalo mi tego, bo analogi sie do tego nie nadaja. Wbudowana przegladarka steama troche kuleje, ale jak widac do pisania moich dlugich postow sie nadaje :D

Sa jednak gry, w ktore lepiej sie gra x360 controller, a sa to glownie TPP, nie warto nawet meczyc sie ze steam controllerem. Te silniczki haptyczne, symulacja trackballa tez robia robote, ale spodziewalem sie czegos lepszego. Mimo wszystko polecam, jeden z lepszych zakopow.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2016, 14:30 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Steam Controller

2
Dzięki za info. Przez chwilę rozważałem kupno ale ostatecznie zrezygnowałem. Czekam na Touche od Oculusa i to mi wystarczy. Kontroler XBox One też wystarcza do innych gier. Są już prototypy softu do pisania w VR z Touchami i podobnymi :)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2016, 17:25 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Steam Controller

3
Steam Controller, sprawdza się najbardziej tam, gdzie potrzeba precyzji myszy, a mimo to w fps jest dosyć ciężko, no ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Mi to pasuje, lubię klikane gry, a że po całym dniu pracy nie bardzo chce mi się siedzieć na krześle, to jest to super alternatywa. No i mogę siedzieć na kanapie i przeglądać internet, do tej pory robiłem to na różne sposoby z kontrolerem xboxa, no ale to się umywa do tego jak jest teraz ;) Jeśli wciągnął Cię VR, to imho nie ma sensu inwestować w SC, jakoś nie widzę zastosowania. No ale jako uniwersalny wielozadaniowy gadżet to dobra sprawa.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputer i internet”

cron