Re: Tak lub Nie

31
A którą? Czytęwiększą? Czytęmniejszą? Żepewnie żetak.

Łosiu

Czy bez podglądania masz pojęcie co w sobie zawiera curry(przyprawa z naszych sklepów)?
A widzisz, a ja wiem.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 1:33 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Tak lub Nie

33
I po 11- leciach powiedzano Jej....
Tak.
Jeno nie zawżdy.
Kiej dumacek w zdoniu odwożnym zbiegnie się z w czy( 3) słowie.
tedy zwornik bedzie łoncnikiem i siem wszytko powie.


Czy wiesz, że piękno człowieka tkwi w jego oczach?
ale.... ale.... to jest podchwytliwe bardzo pytanie.

Łosiu świadek naocny
Ostatnio zmieniony 20 lut 2021, 18:02 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Tak lub Nie

34
Tak, ale się z tym nie zgadzam

Oczy, nie są niczym innym niż cała reszta jego ciała, a jego ciało jest częścią jego jestestwa, jest przedłużeniem także jego duszy. Tak jak człowiek może mieć brzydkie ciało, ale piękne oczy, tak może mieć piękne ciało, brzydkie oczy i piękną duszę. Piękno człowieka tkwi w jego całokształcie. Oczy, to tylko zaledwie mały fragment wspaniałości człowieka. Dusza + ciało = człowiek. Człowiek jest piękny. Jego dusza, ciało i każda część jego mentalności, duchowości, i fizyczności.

Czy masz jakieś granice?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2021, 4:25 przez kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tak lub Nie

37
Góry, morze od wielu już lat przyprawia mnie o mdłości. Nie wiem czy ja źle trafiam, czy coś się zmieniło, ale czy to zatoka czy nie, do jakiegokolwiek nadmorskiej mieściny nie pojadę, śmierdzi gównem i jest diabelnie brudne. Ale za małolata, wolałem morze.

Czy uważasz, że ludzie są na ziemi po coś/w jakimś celu?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2021, 21:04 przez kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tak lub Nie

39
Nie.

Tak czy siak, wieś winna dostać okres przejściowy na dostosowanie się do likwidacji psich łańcuchów, ale nie dłuższy niż miesiąc.
Zaoszczędzoną stal będzie można wykorzystać na łańcuchy dla bydła, punków, na łańcuchy więzienne, łańcuchy biżuteryjne.




Czy wiesz, że ,,psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje" nie dostąpią chwały Pana?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2021, 9:19 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Tak lub Nie

40
o to pojechałeś z wyrocznią na PiS :D

jednak obawiam się że te zasady wymyślił ktoś "kto kłamstwo kocha i nim żyje"

oczywiście dla swoich własnych celów czyli władzy nad innymi

ale żeby psom ubliżać - tego nie wiedziałem :D


czy wiesz ile ryb słodkowodnych żyje w polskich rzekach?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2021, 17:02 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tak lub Nie

41
Tak: Ilość ryb słodkowodnych żyjących w polskich rzekach jest precyzyjną sumą ilości słodkowodnych ryb właściwych i ilości słodkowodnych bezżuchwowców kręgoustnych w tych rzekach żyjących.

Natomiast: Autorem mojej cytaty jest sam Jan Ewangelista z Galilei , Syn Zebedeusza i Salome,
który popełnił ją w swojej Apokalipsie. Zapewne mógł być w swoich czasach jokowymś ekstremistą , ale nie koniecznie.
Status psów od tamtej pory w rejonach bliskiego wschodu niewiele się zmienił. Autor, broń Boże nie chciał ubliżać psom, lecz wieszanie psów na psach było oczywistą przestrogą sanitarną, ze względu na to, iż psy były tam i są alej ważnym viktorem wielu chorób stanowiących zagrożenie dla ludzi/ wiernych i niewiernyh.
Czy można Jana Ewangelistę posądzać o to o co go posądzasz. Jasne, że można, ale nie koniecznie. Ja bym mu odpuscił.


Czy wiesz, że pies to niewymarłe ogniwo w ewolucji kota ?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2021, 20:17 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Tak lub Nie

46
Odpowiedzi (nie teorie, przypuszczenia, filozofie i dogmaty) na to po co tu jesteśmy i dokąd to wszystko prowadzi. Bez tego wszystko ma znaczenie jedynie takie, jakie sami nadamy.

Czy wierzysz w reinkarnację?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron