Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1149
Za ciasne ciuchy. Jestem zwolennikiem pełniejszych kształtów i nie podobają mi się raczej bardzo chude kobiety, ale gdy widzę taką porządnie zbudowaną dziołchę wciśniętą w ciasne dżinsy, to widok wylewającego się ciała mnie odrzuca :/ Wystarczy dopasować ciuch i wszystko jest cacy, inaczej wygląda się jak golonka na święta.

Co razi Cię u osób tej samej płci co Ty? Też mam na myśli wygląd.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2015, 11:21 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1151
Lubię porobić sobie jaja z ludzi z call-center. Sam pracowałem w call-center, więc wiem jak ktoś się czuje gdy się na niego przeklina czy krzyczy, a on tylko wykonuje swoją pracę, więc tego nie robię. Mam za to inne głupie zagrywki. Np. proszę, by zadzwonił później. Ten z uśmiechem pyta kiedy. A ja odpowiadam "nie wiem, może za miesiąc albo za rok?". Jak dzwoni do mnie, jako numer zastępczy, bo inny numer nie odbiera, to wtedy proszę, by spojrzał na ekran i przeczytał/przeczytała informację, że pod tym numerem niczego się nie dowie. Kiedyś tak powiedziałem i zadziałało, więc teraz działa za każdym razem ;) Zazwyczaj tak się stresują i przepraszają. Jak pracowałem w call center, to można było dopisywać notatki do telefonów, więc strzeliłem, że ktoś i u nich coś zapisał i trafiłem w dziesiątkę :P Czasami jednak lubię sobie pogadać o pierdołach, szczególnie, gdy jestem w pracy. Tylko muszą się szybko rozłączać, bo regulamin im tego zabrania ;P

Najdziwniejsza rzecz jaką ktoś chciał Ci sprzedać?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2015, 14:36 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1152
Nie dopuszczam do siebie domokrążców,a jeśli ktoś podejdzie na ulicy nie podejmuję w ogóle rozmowy.

Wolisz mieć coś na już,ale za to gorszej jakości.Czy wolisz poczekać i delektować się tym co najlepsze ?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2015, 14:46 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1158
tak samo jak nie 'kolorowych'.

czy białas w wśród rdzennych Afrykanów jest dla nich kolorowy czy raczej bezbarwny i nijaki?
pytanie pomocnicze: czy biały jest kolorem ;)?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, 18:14 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1163
W Mezopotanni -szary
a we Wgrecji szary
a we Francyji szary
za to w Segowii szary.
a u mnie szaroczarny czyli ashybraunowy?

Zdajesz sobię sprawę z tego, że jesteś w połowie swojego filmu. Akcja jeszcze się wartko toczy a ty wiesz co będzie dalej.
Aż tu nagle....... zzazakretu wybieg ............ i ugryzł cię w .............. Moze wściekły myslisz. A może i nie. Co wtedy robisz?
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 14:44 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1165
Crows pisze:lubisz jazde traktorem ?
Taka zwykła jazda przynudza, no ale zdarzyło mi się niezwykle prędko bronować pole i było mega fajnie. Traktor z jego kołem zamachowym jest tak niepowtarzalną konstrukcją do zabójczej jazdy, że każdy powinien tego spróbować.

Lubisz ekstremalne sporty?
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 16:19 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1167
ani w góry
ni mazury
gdy świat bury i ponury

w ...zurach mokro
w górach zimno

ja bym chciał przygodę inną
...
ciepłe miękie mełóżeczko
tetate zmą kochaneczką...


Łosiu kocchaneczka


Czy masz jakieś atawizmy?
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 6:18 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1170
Dwa spokojnie, przy trzecim już jest ciśnienie. Pierwsze wchodzi zawsze jak woda, drugie praktycznie też. Przy trzecim już siedzę i popijam elegancko i wtedy mam przerwy na siku.

Najlepsze piwo jakie piłeś?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 14:13 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Wróć do „Plac zabaw”

cron