Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1241
Tak, sklaniam sie ku temu. Mysle ze jestesmy pielgrzymami, ktorzy ucza sie po drodze na bledach i ci ktorzy juz sie w tym polapali zaczynaja zwazac na to co czynia i starac sie kreowac jak najmniej negatywnych reperkusji.

Lepiej podchodzic do zycia na chlodno, z dystansem, czy na goraco, spontanicznie?
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2015, 2:29 przez rosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1243
Myślę że wszystko zależy od sytuacji bo gdyby zaistniały warunki o których marzę to wtedy i nawet napar z piołunu z sokiem z cytryny nie wywołał by na mojej twarzy grymasu natomiast gdy na stole byłyby nawet najlepsze napoje i trunki a towarzystwo siedzące przy nim nieciekawe to raczej nie wiem czy cokolwiek by mi wtedy smakowało.

Cieszysz si ze jutro jest niedziela?
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 7:32 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1248
Też mnie to smuci. Nie wiem czemu tak się dzieje ale faktycznie jest jakaś epidemia. Najgorsze jest chyba to że niektórzy zaczynają wierzyć w swoje kłamstwa i traktują je jako prawdy. Mógłbym tu przytoczyć kilka przykładów z mojego otoczenia ale nie zrobię tego bo ręce mi opadły :-)

Lubisz słuchać wiosennych wieczorów?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2015, 9:13 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1256
Narcyzy, tulipany, róże. .. właściwie wszystkie .
Nie przepadam za kwiatem zwanym chyba potocznie dziwidlem , którego to kwiat nie pachnie a dosłownie śmierdzi gnijacym mięsem, blleee....

Lubisz zapach wiosny?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 22:20 przez Milena, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1260
to nie może być tylko sferą marzeń ale rzeczywistości , nie można żyć w jednej mysiej norze , świat jest zbyt piekny by patrzeć tylko na jedną ściane i na jedne obrazki i na jedne symbole iluzji umysłu , oczywiście => " wyruszyć w świat" nie musi oznaczać wyjazdu na safari do Afryki :)
;
idziesz na wybory ?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 8:18 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Wróć do „Plac zabaw”

cron