Re: Tytuły piosenek

213
(super!)

'Naprawdę nie dzieje się nic' - Grzegorz Turnau
[youtube] [/youtube]
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2014, 0:58 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Tytuły piosenek

218
(Ricochet czytasz w moich myślach :D bardzo lubię Lize Stansfield, zwłaszcza w tej piosence - po prostu eksplozja pozytywnego nastawienia :))

'Dary losu' - Ryszard Rynkowski
[youtube] [/youtube]
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2014, 17:22 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Tytuły piosenek

220
patrzcie jakie niesamowite emocje są w wykonawcach utworu jak i widowni

widzę po prostu,że poprzedni wiek był bardziej wspólny dla ludzi niż obcy im samym,a zeby nie moja obecna PARUZJA skonczylboy sie wojną w tym 21 wieku.


EVERYBODY POMARAŃCZE :) :) :)


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2014, 22:16 przez SaperSaperSaper, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Tytuły piosenek

225
(zdecydowanie wybieram oryginał w wykonaniu Black'a
Obrazek
)

'Every Little Thing She Does Is Magic' - The Police
[youtube] [/youtube]
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2014, 20:25 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Tytuły piosenek

234
Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre
[youtube][/youtube]

Gdy to pierwszy raz usłyszałem w radio, to nie mogłem uwierzyć własnym uszom ;) Pierwszy raz usłyszałem drum'n'bass na masowym kanale, bodajże rmf fm. Kiedy zobaczyłem teledysk, to już zupełnie się zakochałem. Typ muzyki jest specyficzny, więc zaskoczyło mnie to, że uznano, że to będzie kawałek dla mas. A do tego nie żaden kiepski kawałek, ale majstersztyk i pod względem teledysku, przekazu jak i drum'n'bassowego powera. Nadal niestety nie usłyszałem nowych kawałków, ale dla mnie, człowieka, który najmłodszych lat jest fanem jungle i drum'n'bass był to miłe przeżycie :D A nóż komuś przypadnie to do gustu tak jak mnie.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2014, 14:24 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Wróć do „Plac zabaw”

cron